Форум соціальної реклами “SAAD 2023”
Статус
Учасник конкурсу
Проєкт подано
06 лютого 2023 року
Період реалізації проєкту
01 червня 2023 - 30 листопада 2023
Номер проєкту
20230203-3540
Бюджет
408250 гривень
Опис проєкту
Пріоритетне завдання
2. Підвищення рівня компетентностей молоді з метою сприяння гармонійному психічному розвитку молоді, формування у молоді культури безпеки життєдіяльності.
Формат проведення проєкту
Проєкт
Показати повний опис
Мета програми
Метою проекту є розвиток серед молоді громадянських компетентностей з метою сприяння гармонійному психічному розвитку молоді, формування у молоді культури безпеки життєдіяльності та інше.
Актуальність програми
Форум соціальної реклами “SAAD” (у минулому “Фестиваль соцреклами “Molodiya Festival”) переслідує дві основні цілі. Перша – це сприяння створенню високоякісної української соціальної відеореклами та соціальної реклами на постерах, що реально працюватиме в межах обраної аудиторію. Це передбачає як якісне технічне втілення реклами, так і грамотно вкладене повідомлення, прочитавши яке, глядач чи глядачка будуть вмотивовані діяти. Друга – це актуалізація та вирішення релевантних тем для України у 2023 році: психологічна підтримка військових та цивільних заради військової й економічної перемогу України у російсько-українській війні; залучення молоді до суспільно-політичних процесів держави, що зміцнюватимуть суверенітет України; фінансова підтримка армії; дотримання прав людини; боротьба із корупцією; контроль над усуненням екологічних загроз тощо. Вирішення соціальних проблем в Україні та у світі завжди залишатиметься актуальним курсом роботи нашої громадської організації. З огляду на значний досвід у пошуку оптимальних методів комунікації та вирішення соціальних проблем, бачимо за необхідне продовжувати роботу у цьому напрямку. Загалом ми спостерігаємо позитивну динаміку у розвитку сфери соціальної реклами: за дес’ять років діяльності фестивалю ми отримали більше 2 000 відеоробіт зі всієї України та з-за кордону. 310 авторів та авторок робіт стали фіналістами, а 64 режисери/режисерки стали переможцями фестивалю. Проєкт охопив своєю діяльністю понад 20 млн осіб.
Очікувані результати
Короткострокові
Завдяки проекту ми виготовимо 30 відеореклам та отримаємо понад 300 соціальних відеороликів та постерів; проект надасть компетентності для 300 молодих осіб щодо психологічної підтримки та належної комунікації у сфері медіа, та познайомить із ефективною соціальною рекламою на теми відновлення психологічного здоров'я, критичного мислення, відстоювання своїх переконань, прав, а також відповідальності за свої дії та власне життя, керування емоціями, медіаграмотності, доброчесності тощо.
Показати повний опис
Довгострокові
Участь молоді у форуму у подальшому підвищить рівень компетенцій у молоді щодо їх гармонійного психічного розвитку, збільшення стресостійкості та емоційної стабільності, а також сприятиме формуванню у молоді культури безпеки життєдіяльності. Найкраща соціальна реклама демонструватиметься у соцмережах, на відеоплатформах та на телебаченні. Медіаконтент, отриманий в межах форуму, буде використовуватися у поточній роботі ГО після завершення реалізації проекту.
Показати повний опис
Кількісні показники досягнення
Очікується залучення близько 50 000 осіб, шляхом відвідання форуму, переглядів інформаційних відеороликів у ЗМІ, соціальних мережах та You Tube каналі. 300 осіб стануть безпосередніми учасниками форуму, де вони пройдуть навчання та відвідають практики з гармонійного психічного розвитку, збільшення стресостійкості та емоційної стабільності.
Показати повний опис
Якісні показники досягнення
Ми очікуємо, що після участі у фестивалі молодь частіше звертатиметься до набутих знань щодо психологічної гігієни, отриманих навиків роботи із власними емоціями та стане більш витривалою, що є вкрай важливим у час повномасштабної російсько-української війни. Окрім цього молодь буде ознайомлена із принципами медіаграмотності, комунікації у сфері медіа, відстоювання своїх переконань, активніше працюватиме із актуальними для країни темами доброчесності і антикорупційної боротьби.
Показати повний опис
Учасники програми
Захід
Виготовлення соціальної реклами
Всього учасників (з них жінок)
60 (30) осіб
Всього учасників осіб з інвалідністю (з них жінок)
0 (0) осіб
Всього учасників тимчасово переміщених осіб (з них жінок)
5 (3) осіб
Захід
Форум соціальної реклами “SAAD 2023”
Всього учасників (з них жінок)
300 (160) осіб
Всього учасників осіб з інвалідністю (з них жінок)
1 (1) осіб
Всього учасників тимчасово переміщених осіб (з них жінок)
30 (18) осіб
Завантажити ще
Цільова аудиторія програми
50 000
План реалізації програми
Етапи реалізації
Виготовлення соціальної реклами
Завдання
Створення якісної відеореклами, яка зможе сконцентрувати увагу молоді на актуальних соціальних проблемах в Україні та світі.
Опис заходів для здійснення етапу
1. Відбір 30 найактуальніших та найперспективніших сценаріїв соціальної відеореклами. 2. Формування команди майбутніх сценаристів, режисерів, монтажерів, – осіб, що у минулі роки проходили навчання на майстер-класах та лекціях в рамках фестивалю соцреками “Molodiya Festival” та охочих отримати відповідні навички. 3. Виготовлення соціальної реклами. 4. Впровадження широкої промокампанії щодо діяльності форуму.
Строк реалізації етапу
01 червня 2023 — 01 листопада 2023
Відповідальний виконавець
Мельник І.Л., Голова ВМГО "УНМ"
Етапи реалізації
Форум соціальної реклами “SAAD 2023”
Завдання
1. Сприяння осмисленню та об’єктивному баченню реального стану соціальних проблем в Україні серед молоді, а також мотивування її до активностей, що допоможуть підвищить рівень компетенцій у молоді щодо їх гармонійного психічного розвитку, збільшення стресостійкості та емоційної стабільності. 2. Залучення учасників форуму до навчальних активностей, які допоможуть знайти правильні підходи у діагностиці, інтерпретації та вирішенні проблем, пов'язаних із підтримкою свого емоційного стану та вцілому психологічного здоров'я громадян (військових та цивільних).
Опис заходів для здійснення етапу
1. Оголошення прийому конкурсних робіт на одинадцятий щорічний форум соціальної реклами. 2. Відбір серед більш ніж (за нашими очікуваннями) 500 близько 40 найкращих робіт та їх оцінка іменитими журі. 3. Проведення форуму соціальної реклами “SAAD 2023”. Проведення лекцій зі створення соцреклами експертами у сфері режисури, операторського мистецтва, продюсування, дизайнування, креативу тощо. Організація навчання щодо гармонійного психічного розвитку, збільшення стресостійкості та емоційної стабільності експертами-психологами. 4. Висвітлення результатів проекту у загальнодержавних та регіональних ЗМІ. 5. Оцінка ефективності проекту. 6. Підготовка творчого та фінансового звітів проекту.
Строк реалізації етапу
25 листопада 2023 — 26 листопада 2023
Відповідальний виконавець
Мельник І.Л., Голова ВМГО "УНМ"
Завантажити ще
Способи інформування громадськості про хід та результати реалізації програми

До висвітлення проекту буде залучено телебачення та електронні ЗМІ. Проект активно буде висвітлюватись в мережі Internet, на офіційній веб-сторінці проекту (https://molodiya.com.ua/), у відповідних групах проекту у соцмережах (https://www.facebook.com/saadfestival), на власному каналі в YouTube (https://www.youtube.com/c/SAADSocialAwarenessAdsFestival) протягом всього часу під час та після проведення форуму. 

Перспективи подальшого використання результатів виконання програми після завершення періоду фінансової підтримки за рахунок бюджетних коштів, можливі джерела фінансування та/або план використання організацією результатів реалізації програми
Щороку після завершення проекту ми продовжуємо використовувати отриманий медіаконтент у цілях промоції та вирішення важливих соцальних тем. Цього року отримані результати стануть ще більш актуальними для нашої повсякденної роботи. Ми активно займатимемося промоцією питань вирішення психологічних проблем, а також темами психологічної підтримки цивільних та військових.
Документи проекту
Простір електронних конкурсів працює в режимі дослідної експлуатації
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Завантажити
Доступний тільки з Windows 10
Доступно для
 • Windows
6.5%
людей використовує
цей браузер
Apple Safari
Завантажити
Доступний тільки з macOS
Доступно для
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux