Культурно-соціальний проект «Республіка мрій»
Статус
Учасник конкурсу
Проєкт подано
09 лютого 2023 року
Період реалізації проєкту
01 червня 2023 - 17 червня 2023
Номер проєкту
20230209-3742
Бюджет
585100 гривень
Опис проєкту
Пріоритетне завдання
3. Підвищення рівня компетентностей молоді з метою реінтеграції молоді з тимчасово окупованих Російською Федерацією територій України.
Формат проведення проєкту
Проєкт
Показати повний опис
Мета програми
Метою є забезпечення реінтеграції дітей і молоді з тимчасово окупованих територій України до українського конституційного, культурного, інформаційного, освітнього простору та створення передумов для відновлення територіальної цілісності та суверенітету України.
Актуальність програми
Актуальність цього проекту продиктована самим часом, коли так важливо Україні підтримати у нашому народі віру в себе і своє майбутнє, підготувати наших маленьких громадян, наших дітей та молодь до впевненого та патріотичного будування своєї України, а ми маємо їх навчити цьому. Віра повинна проростати у нашої молоді і проявлятись патріотичним відношенням до своєї країни. Щоб в них проявилось прагнення принести користь своїй Батьківщині Україні здобутими у проекті здібностями та вихованням. Цей проект також завжди буде актуальним, тому що він оснований на вічному прагненні молоді до реалізації своїх мрій. Кожна молоа людина уявляє собі свій дивовижний світ, створює свою власну гру, але залишається зі своїми мріями сам на сам. Кожна молода людина чи дитина хоче потрапити у казку та бути в ній героєм, створювати свою гру, але цей світ залишається тільки у його уявах. І молодь переносять своє життя у комп’ютери, позбавляюи себе можливості руху та спілкування з природою, запираючи себе у власну в'язницю нездійснених мрій. Ми розробили проект, який дасть можливість створити справжню республіку мрій, свою власну маленьку країну, і, придбавши нових реальних друзів, разом вийти з комп’ютерів в реальний світ "Республіки мрій". Молодь має повірити в свої можливості, а також в те що вони самі спроможні стати господарями свого життя.
Очікувані результати
Короткострокові
Короткострокові результати проекту – забезпечити розуміння принципів організації будь-якого суспільства, розвиток організаторських та фізичних навичок через створення моделі альтернативного простору рольової гри у дітей та молоді з числа ВПО .
Показати повний опис
Довгострокові
Довгострокові результати проекту - забезпечити патріотичне, історичне, духовне та здорове виховання дітей та юнацтва віком від 5 до 14 років, молоді (14-35 років) переміщених з тимчасово окупованих територій.
Показати повний опис
Кількісні показники досягнення
Провести захід за участю 300 осіб протягом двох змін. Відвідувачі концертів – близько 1000 осіб.
Показати повний опис
Якісні показники досягнення
Якісні показники досягнення результатів - зростання соціально психологічних та фізичних показників дітей та юнацтва віком від 5 до 14 роківта молоді від 14 до 35 років: креативності, кмітливості, фізичного стану, лідерство.
Показати повний опис
Учасники програми
Захід
Культурно-соціальний проект «Республіка мрій»
Всього учасників (з них жінок)
300 (220) осіб
Всього учасників осіб з інвалідністю (з них жінок)
3 (1) осіб
Всього учасників тимчасово переміщених осіб (з них жінок)
180 (120) осіб
Завантажити ще
Цільова аудиторія програми
молодь з числа ВПО, діти віком від 5-14 років; батьки дітей; творча молодь (волонтери); професійні та аматорські творчі колективи; громадські організації, які опікуються питаннями здорового способу життя дітей та молоді. Кількість учасників проекту: 300 осіб протягом двох змін (в тому числі 220 жінок). Відвідувачі акції– близько 1000 осіб.
План реалізації програми
Етапи реалізації
Інформаційно-методичний
Завдання
Робота із ЗМІ. Робота в соцмережах. Робота із контрагентами. Організаційні заходи для реалізації проекту.
Опис заходів для здійснення етапу
• Висвітлення ходу реалізації проекту в засобах масової інформації • Висвітлення ходу реалізації проекту в соціальних мережах • Підготовчі роботи по організації заходу • Побудова країни Республіки мрій • Відбір учасників
Строк реалізації етапу
01 червня 2023 — 17 червня 2023
Відповідальний виконавець
Жукова Т. В., Голова ГО, керівник проекту, Телеуця В. В., Член ГО, співкерівник
Етапи реалізації
Основний етап (2 дні)
Завдання
Організація та проведення культурно-соціального проекту "Республіка мрій"
Опис заходів для здійснення етапу
Напередодні заїзд учасників з різних регіонів України: 1 день: • Монтування технічного обладнання. Створення фотозон. Проведення репетиції. • Робота фотозон та аніматорів. Акція за участю молоді ВПО та народних та заслужених артистів України, дитячих та юнацьких ансамблів, національних та заслужених колективів, провідних гуртів України. 2 день: • Робота фотозон та аніматорів. Акція за участю молоді ВПО та народних та заслужених артистів України, дитячих та юнацьких ансамблів, національних та заслужених колективів, провідних гуртів України. • Демонтаж обладнання, сцени та фотозон. • Від'їзд учасників з різних регіонів України Заходи проекту будуть реалізовуватися із дотриманням усіх безпекових вимог. Приміщення для проведення акції устатковане бомбосховищем, генераторами живлення. Усі учасники акії будуть поінформані про Порядок дій учасників акції в разі надзвичайних ситуацій: як діяти під час акції, якщо вмикається сигнал «Повітряна тривога!» У разі необхідності чи погіршенні ситуації в регіоні є попередні домовленості з Чернівецькою та Закарпатською областями щодо проведення активних заходів проекту на території цих областей. На разі, безпекова ситуація в регіоні стабільна.
Строк реалізації етапу
10 червня 2023 — 11 червня 2023
Відповідальний виконавець
Жукова Т. В., Голова ГО, керівник проекту, Телеуця В. В., Член ГО, співкерівник проекту
Етапи реалізації
Аналіз результатів програми
Завдання
Завершення договірних відносин із контагентами. Звіт за отримані кошти.
Опис заходів для здійснення етапу
Підписання актів виконаних робіт із контрагентами. Написання та подання звітної документації.
Строк реалізації етапу
12 червня 2023 — 17 червня 2023
Відповідальний виконавець
Жукова Т. В., Голова ГО, керівник проекту
Етапи реалізації
Інформаційно-підсумковий
Завдання
• Висвітлення ходу реалізації проекту в засобах масової інформації • Висвітлення ходу реалізації проекту в соціальних мережах
Опис заходів для здійснення етапу
• Висвітлення ходу реалізації проекту в засобах масової інформації (пост-реліз) • Висвітлення ходу реалізації проекту в соціальних мережах (пост-реліз)
Строк реалізації етапу
12 червня 2023 — 17 червня 2023
Відповідальний виконавець
Жукова Т. В., Голова ГО, керівник проекту, Телеуця В. В., Член ГО, співкерівник проекту, Омельченко Ю.В., член ГО, інформаційний менеджер
Завантажити ще
Способи інформування громадськості про хід та результати реалізації програми

Інформування громадськості про хід та результати реалізації проекту буде здійснюватися:

·        інформування у місцевих ЗМІ (статті, інтерв’ю, прес-конференції, піар-підтримка представниками цільових груп).

·        розміщення інформації про захід у соціальних мережах.

·        інформування про проведення заходу обласними молодіжними та ветеранськими громадськими організаціями.

Для інформування громадськості будуть залучені провідні київські та всеукраїнські засоби масової інформації, а також буде задіяна мережа Internet і соціальні мережі: «Facebook», «Instagram», де буде розміщено інформацію про підготовку, набір учасників та безпосередню реалізацію проекту. Також, будуть розповсюджені інформаційні та роздаткові матеріали для учасників та зацікавлених осіб.

Перспективи подальшого використання результатів виконання програми після завершення періоду фінансової підтримки за рахунок бюджетних коштів, можливі джерела фінансування та/або план використання організацією результатів реалізації програми
Організація-заявник планує і надалі здійснювати організацію та проведення заходу за рахунок грантових та спонсорських коштів. Адже, в тематиці акції віддзеркалюються наявні глобальні проблеми. Займаючи все вагоміше місце в інформаційному просторі суспільства, акція неминуче впливає на суспільну думку, настрої, менталітет в цілому, формує почуття приналежності до своєї держави, відповідальності за своє майбутнє і майбутнє своєї родини і країни; популяризує та зміцнює толерантне, поважне відношення між громадянами всіх регіонів України, досягнення національної єдності українського суспільства.
Документи проекту
Простір електронних конкурсів працює в режимі дослідної експлуатації
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Завантажити
Доступний тільки з Windows 10
Доступно для
 • Windows
6.5%
людей використовує
цей браузер
Apple Safari
Завантажити
Доступний тільки з macOS
Доступно для
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux