UA: незламна молодь
Статус
Переможець
Проєкт подано
08 лютого 2023 року
Період реалізації проєкту
01 березня 2023 - 31 травня 2023
Номер проєкту
20230208-3660
Бюджет
515691 гривень
Опис проєкту
Пріоритетне завдання
2. Підвищення рівня компетентностей молоді з метою сприяння гармонійному психічному розвитку молоді, формування у молоді культури безпеки життєдіяльності.
Формат проведення проєкту
Проєкт
Показати повний опис
Мета програми
Розвиток серед молоді та молодіжних рад компетентностей безпеки життєдіяльності, зокрема кібербезпеки та інформаційної безпеки, медіаграмотності, а також підвищити рівень психологічної стійкості та сприяти психічному розвитку молоді.
Актуальність програми
російська війна проти України має багато вимірів: конвенційний, економічний, кібер, інформаційний, культурний, психологічний. Лише розуміння взаємодії цих вимірів дозволяє адекватно оцінити дії держави-агресора. Кібератаки, як і конвенційні атаки рф, не визнають жодних правил – під ударом інфраструктура, громадські організації, молодіжні ради, та молодь, як і приватні та державні компанії. росіяни не приймають обмежень та не визнають кордонів як у кіберпросторі так і у фізичному світі, атакуючи нашу державу та громадян, якщо вони за Перемогу Україні. Вони хочуть знищити нас морально і дестабілізувати психологічний стан, щоб просувати свої пропагандистські реалії і будують загрозу нашій життєдіяльності.
Реалізовуючи подібний захід на Харківщині під назвою “Незламні”, Українська асоціація молодіжних рад виявила низький рівень компетентності у молоді в рамках кібербезпеки, інформаційної безпеки. Також вплив дій описаних вище на їх психологічний стан. Саме тому, актуальність реалізації даного проєкту з молоддю та молодіжними радами інших областей є не просто необхідною, а ключовою у безпеці життєдіяльності молодих громадян.
Очікувані результати
Короткострокові
Учасники та учасниці проекту матимуть доступ до коротких гайдів по кібергігієні та медіграмотності після завершення тренінгів. Дані матеріали будуть всебічно сприяти безпеці життєдіяльності молодих громадян.
Показати повний опис
Довгострокові
Через отримані під час навчання навички та компетенції у учасників та учасниць зменшиться рівень тривожності, що покращить їх психологічний стан, надасть можливість тримати контроль над своїм життям та краще почувати себе у повсякденному житті.
Показати повний опис
Кількісні показники досягнення
90 осіб підвищать свій рівень компетентності з тем кібербезпеки, самозахисту та тактичної медицини, інформаційної безпеки мінімум на 30% та зможуть поділитися матеріалами зі своїм оточенням. Рівень підвищення компетентності учасників та учасниць буде оцінено через вхідне та вихідне опитування.
Не менше 20% відсотків учасників під час тренінгів зроблять дописи про участь у проекті. Формат передачі інформації “person to person” викликає у молоді більше довіри, що позитивно вплине на подальшу популяризацію участі у подібних навчаннях та підвищення компетентностей із запропонованих у проекті тем серед оточення учасників та учасниць проекту.
Понад 15 тисяч представників молоді дізнаються про програму у соціальних мережах через медіаресурси Асоціації та інших залучених до реалізації проекту партнерів.
Показати повний опис
Якісні показники досягнення
Після закінчення даного проекту відбудеться його масштабування в рамках створеної Асоціацією у 2022 році відновлювальної програми “Збройні сили молодіжних рад України”.
Формат передачі інформації “person to person” викликає у молоді більше довіри, що позитивно вплине на подальшу популяризацію участі у подібних навчаннях та підвищення компетентностей із запропонованих у проекті тем серед оточення учасників та учасниць проекту.
Показати повний опис
Учасники програми
Захід
UA: незламна молодь
Всього учасників (з них жінок)
90
(54)
осіб
Всього учасників осіб з інвалідністю (з них жінок)
4
(2)
осіб
Всього учасників тимчасово переміщених осіб (з них жінок)
20
(12)
осіб
Завантажити ще
Цільова аудиторія програми
Молодь віком від 18 до 35 років, включно із членами молодіжних рад в рамках даного вікового діапазону
План реалізації програми
Етапи реалізації
Підготовчий
Завдання
Створення команди проєкту.
Домовленості зі спікерами та партнерами.
Створення дизайну проєкту.
Набір учасників проєкту
Опис заходів для здійснення етапу
Планувальні зустрічі команди
Зустрічі із спікерами
Публікації та подія у ФБ щодо відбору команди
Строк реалізації етапу
01 березня 2023
—
31 березня 2023
Відповідальний виконавець
Максим Бондаренко, керівник проєкту
Етапи реалізації
Основний
Завдання
1. Реалізація програми заходу
2.Забезпечення харчування
3.Забезпечення проживання
4.Комунікація із учасниками під час заходу.
Опис заходів для здійснення етапу
1) проведення 2 всеукраїнських тренінгів
2) зустрічі із тренерами
3) логістика тренінгів
Строк реалізації етапу
01 квітня 2023
—
31 травня 2023
Відповідальний виконавець
Тетяна Ненчинська, програмна менеджерка
Аліна Козицька, комунікаційна менеджерка
Ольга Дзержинська, логістка
Етапи реалізації
Завершальний
Завдання
Звітування.
Підготовка описового та фінансового звіту
Опис заходів для здійснення етапу
1) фінальна зустріч команди та бухгалтера ГО
2) форумавання звітів
Строк реалізації етапу
25 травня 2023
—
31 травня 2023
Відповідальний виконавець
Максим Бондаренко, керівник проєкту
Завантажити ще
Способи інформування громадськості про хід та результати реалізації програми
Асоціація інформуватиме громадськість через:
- власні та партнерські соціальні мережі (Інстаграм: https://instagram.com/youth.council_ua?igshid=Zjc2ZTc4Nzk= , https://instagram.com/zboriv.molod?igshid=Zjc2ZTc4Nzk= , https://instagram.com/vodolaha?igshid=Zjc2ZTc4Nzk= , https://instagram.com/khmgs?igshid=Zjc2ZTc4Nzk= ) Фейсбук: https://www.facebook.com/ukrainianyouthcouncils , https://www.facebook.com/youth.congress.zboriv , https://www.facebook.com/khmgs/ , https://www.facebook.com/nastupne , https://www.facebook.com/groups/329159611554708/ , https://www.facebook.com/groups/1683019545201058 )
- засоби масової інформації (розсилка прес релізів, здійснення роботи з пресою: створення інформаційних приводів, інформування журналістів про важливі для організації події, реагування на запити журналістів, підготовка коментарів, співробітництво при підготовці матеріалів)
- канали в Telegram: https://t.me/youthcouncilsua
- Реалізація конкретних інформаційних заходів: планування інформації для поширення її в суспільстві, підготовка статей, з’ясування громадської думки:
- надання інформації органам державної влади, суспільним організаціям, підприємствам;
- здійснення міжнародних зв’язків (поширення інформації за кордон, зв’язки із зарубіжними колегами);
- створення візуальної продукції (відео, інфографіки, плакати);
- підвищення суспільної значущості проєкту;
- здійснення рекламних акцій, кампаній;
- інші заходи (заходи подієвого характеру), направлені на підтримання репутації проєкту, в тому числі розробка фірмового стилю.
Прес-анонси кожного заходу за тиждень до проведення, а релізи через два дні після розсилаються до загальнодержавних ЗМІ, регіональних ЗМІ за місцем проведення та Міністерству.
Перспективи подальшого використання результатів виконання програми після завершення періоду фінансової підтримки за рахунок бюджетних коштів, можливі джерела фінансування та/або план використання організацією результатів реалізації програми
Українська асоціація молодіжних рад продовжить реалізацію даної події в рамках створеної у 2022 році відновлювальної програми “Збройні сили молодіжних рад України”. Отримані результати моніторингу допоможуть покращити даний формат для програми. Фінансування на подальші етапи реалізації буде залучено через грантове фінансування або державний бюджет.
Документи проекту
Простір електронних конкурсів працює в режимі дослідної експлуатації