Арт-акція «А ми нашу славну Україну розвеселимо!»
Статус
Учасник конкурсу
Проєкт подано
09 лютого 2023 року
Період реалізації проєкту
15 вересня 2023 - 30 вересня 2023
Номер проєкту
20230209-3774
Бюджет
533040 гривень
Опис проєкту
Пріоритетне завдання
2. Підвищення рівня компетентностей молоді з метою сприяння гармонійному психічному розвитку молоді, формування у молоді культури безпеки життєдіяльності.
Формат проведення проєкту
Проєкт
Показати повний опис
Мета програми
Підвищення рівня компетентностей молоді з метою сприяння гармонійному психічному розвитку молоді шляхом залучення до соціально значимих мистецьких проєктів.
Актуальність програми
Стан війни потребує пошуку особливих, неординарних шляхів для пошуку та підвищення рівня компетентностей молоді з метою сприяння гармонійному психічному розвитку молоді, формування у молоді культури безпеки життєдіяльності. Важливим фактором впливу для вирішенні цих проблем може стати культурно-мистецька діяльність. При цьому такий вплив є ефективним як для молодих людей, які створюють відповідний культурно-мистецький продукт (акція, концерт, виставка, соціальне відео, друковані матеріали тощо), так і для тих, хто їх споживає. Особливо, коли таким продуктом є справжній актуальний злободенний український гумор.
Очікувані результати
Короткострокові
До участі у проєкті буде залучена творча молодь з більшості регіонів (областей) України. Це учасники дитячих та молодіжних театрів гумору, естрадних мініатюр тощо. Силами 40 безпосередніх учасників буде підготовлена культурно-мистецька акція, з метою психоемоційного розвантаження бійців, що перебувають на лікуванні та реабілітації з пораненнями у госпіталях Житомирської, Вінницької та Львівської областей. Інші учасники проєкту (а це сотні учасників попередніх проєктів організації «Країна Веселого Народу» та «Жарт-Птиця») підготують злободенні малюнки та плакати, кращі з яких будуть оформлені у виставки під час вищезазначеної концертної програми та залишатимуться надалі у госпіталях. Силами цих же учасників та їх творчих колективів будуть створені відеоролики позитивного психоемоційного змісту, кращі з яких демонструватимуться під час культурно-мистецького дійства, а разом з усіма іншими будуть розміщені на різних Інтернет-ресурсах. Групою редакторів нашої організації буде підготовлена збірка кращих жартів молодих українських авторів «А ми нашу славну Україну розвеселимо!» зібраних за 30 років існування нашої організації, яка буде розповсюджена серед учасників культурно-мистецького дійства. Збірка також може бути розповсюджена серед воїнів на передовій. Комплекс вищезазначених заходів сприятиме швидшому фізичному та психічному оздоровленню українських воїнів, що перебувають у госпіталях.
Показати повний опис
Довгострокові
У довгостроковій перспективі проєкт сприятиме: - збільшенню кількості молодих громадян залучених до проєктів та заходів спрямованих на вирішення проблем гармонійного психічного розвитку молоді; - збільшенню кількості молодих громадян, які пишаються своїм українським походженням, громадянством; - збільшенню кількості і якості культурно-мистецьких продуктів, спрямованих на вирішення проблем гармонійного психічного розвитку молоді. Проєкт сприятиме інтеграції спільних зусиль державних установ, молодіжних творчих та громадських об’єднань з різних регіонів України, спрямованих на пошук та реалізацію ефективних шляхів вирішення проблеми гармонійного психічного розвитку молоді, зокрема з числа внутрішньо переміщених осіб та молодих воїнів, що отримали поранення.
Показати повний опис
Кількісні показники досягнення
Очікується безпосередня участь у проєкті 40 осіб, до створення малюнків, плакатів та соціальних роликів буде залучено 200 осіб з 20 областей України (у т.ч. з числа внутрішньо переміщених осіб та з тимчасово окупованих територій). Буде проведено пресконференцію, 8 благодійних культурно-мистецьких акцій та виставок малюнків і плакатів у госпіталях 5 міст України.
Показати повний опис
Якісні показники досягнення
Планується створення та розміщення у мережі Інтернет 20 соціальних відеороликів, друк та розповсюдження серед молодих воїнів 5000 примірників збірок жартів молодих українських авторів. З виступами творчої молоді та виставками ознайомляться понад 1000 молодих воїнів, що перебувають у військових госпіталях. Із соціальними відеороликами ознайомиться понад 10000 відвідувачів Інтернет-ресурсів.
Показати повний опис
Учасники програми
Захід
Арт-акція «А ми нашу славну Україну розвеселимо!»
Всього учасників (з них жінок)
40 (20) осіб
Всього учасників осіб з інвалідністю (з них жінок)
0 (0) осіб
Всього учасників тимчасово переміщених осіб (з них жінок)
20 (10) осіб
Завантажити ще
Цільова аудиторія програми
Творчо обдарована молодь, молоді українські воїни.
План реалізації програми
Етапи реалізації
Підготовчий
Завдання
Підготовка до реалізації програми
Опис заходів для здійснення етапу
Підготовка до реалізації програми, укладення договорів. Створення та друк малюнків та плакатів учасниками проєкту. Створення соціальних відеороликів. Друк збірок авторських жартів молодих українських авторів.
Строк реалізації етапу
15 вересня 2023 — 17 вересня 2023
Відповідальний виконавець
Вінніченко О., координатор
Етапи реалізації
Основний
Завдання
Реалізація проєкту
Опис заходів для здійснення етапу
У перший день буде проведено пресконференцію для місцевих ЗМІ та репетиції виступів учасників театральних колективів. Протягом наступних 6 днів буде проведено 8 культурно-мистецьких акцій для студентської молоді та у військових госпіталях у містах Житомир, Бердичів (Житомирська обл.), Вінниця, Хмільник (Вінницька обл.) та Трускавець (Львівська обл.), які включатимуть проведення виставок малюнків та плакатів, виступи театральних колективів та виконавців, показ соціальних відеороликів, розповсюдження друкованих збірок кращих жартів молодих українських авторів серед молодих воїнів, які перебувають у госпіталях.
Строк реалізації етапу
18 вересня 2023 — 24 вересня 2023
Відповідальний виконавець
Виговський В., голова правління
Етапи реалізації
Підсумковий
Завдання
Підведення підсумків проєкту
Опис заходів для здійснення етапу
Створення відеофільму за підсумками проєкту. Підготовка звітної документації.
Строк реалізації етапу
25 вересня 2023 — 30 вересня 2023
Відповідальний виконавець
Виговський В., голова правління
Завантажити ще
Способи інформування громадськості про хід та результати реалізації програми

У перший день реалізації проєкту планується проведення пресконференції для ЗМІ.

У процесі реалізації проєкту здійснюватиметься фото- та відеозйомка, що дасть змогу розмістити фото- та відеоматеріали у мережі Інтернет;

На основі відзнятого відеоматеріалу буде створено презентаційний відеоролик проєкту та інформаційно-просвітницький відеофільм.

Прес-служба Асоціації «КВН України» буде висвітлювати хід та результати виконання програми під час проведення та за її підсумками через:

- веб-ресурси Асоціації «КВН України», організацій місць проведення заходів, соціальні мережі, інші електронні ЗМІ;

- місцеві електронні та друковані ЗМІ міст, областей, навчальних закладів, чиї представники братимуть участь у проєкті.

Перспективи подальшого використання результатів виконання програми після завершення періоду фінансової підтримки за рахунок бюджетних коштів, можливі джерела фінансування та/або план використання організацією результатів реалізації програми
Реалізація проєкту після його закінчення дасть можливість: - обміну досвідом керівників творчих мистецьких колективів щодо проведення благодійних заходів, організації волонтерської діяльності, збору коштів для ЗСУ та внутрішньо переміщених осіб; - використання досвіду організаторів проєкту для реалізації на місцевому рівні заходів щодо сприяння гармонійному психічному розвитку молоді. - створення та розміщення на веб-ресурсах фото- та відеоматеріалів про досвід організації роботи щодо сприяння гармонійному психічному розвитку молоді.
Документи проекту
Простір електронних конкурсів працює в режимі дослідної експлуатації
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Завантажити
Доступний тільки з Windows 10
Доступно для
 • Windows
6.5%
людей використовує
цей браузер
Apple Safari
Завантажити
Доступний тільки з macOS
Доступно для
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux