Власна справа під час війни
Статус
Учасник конкурсу
Проєкт подано
08 лютого 2023 року
Період реалізації проєкту
01 серпня 2023 - 31 грудня 2023
Номер проєкту
20230208-3678
Бюджет
754880 гривень
Опис проєкту
Пріоритетне завдання
1. Підвищення рівня компетентностей молоді з метою формування у молоді культури соціального підприємництва, стимулювання до відкриття власної справи.
Формат проведення проєкту
Проєкт
Показати повний опис
Мета програми
Створення умов для розвитку молодіжного підприємництва під час повномасштабного вторгнення рф на територію України, подолання молодіжного безробіття та розвиток інфраструктури міст, селищ, громад шляхом організаційно-методичної, інформаційної, консультаційної підтримки молодіжної підприємницької ініціативи під час військового стану.
Актуальність програми
Серед найбільш гострих соціальних проблем сьогодення в молодіжному середовищі є безробіття серед молоді. І хоча, завдяки організаційним та практичним заходам з боку державних органів, громадських об’єднань рівень безробіття в останні роки значно не збільшується, вона залишається на досить високому рівні. Дуже багато молоді під час військового стану залишились без власної справи, не можуть її запустити, або залишились взагалі без роботи. Актуальність реалізації програми підсилюється проблемами викликаними на ринку праці України через збройну агресію російської федерації проти України та частини її східних та південних областей, що пов’язують їз збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб. На деякий час українське підприємництво зупинило свою діяльність, особливо в зонах бойових дій, але вже український бізнес поступово відновлює роботу. Багато молоді залишилось без власних домівок і є внутрішньо переміщеними особами, і наразі не можуть відкрити власну справу через відсутність знань та достатнього досвіду. Таким чином допомога у відкритті власної справи сприятиме значному зменшенню соціальної напруги в суспільстві, відкриттю нових робочих місць та працевлаштуванню молоді. Акцент проекту робиться на повсякденній допомозі молоді, яка хоче започаткувати власну справу, та проект розрахований на тих, хто започаткував свій бізнес, але наразі він не працює, або працює не в повному обсязі. З цією метою планується проведення комплексу заходів для допомоги цій категорії молоді.
Очікувані результати
Короткострокові
Проведення 3 заходів, де навчено 150 молодих людей з 15 регіонів України Створення 3 мобільних консультаційних пунктів з питань розвитку підприємницьких ініціатив серед молоді в Полтавській, Сумській, Львівській областях Створення 3 приймалень в Полтавській, Сумській, Львівській областях. Створення мінімум 50 нових робочих місць серед молоді)
Показати повний опис
Довгострокові
Після закінчення роботи програми в областях, охоплених програмою продовжать роботу створені молодіжні громадські приймальні та мобільні консультаційні пункти. В цих приймальнях будуть надаватися консультаційно-інформаційні послуги суб’єктам підприємницької діяльності у сфері обліку, фінансів і права. Навчено молодь, з числа громадських організацій та навчальних закладів, яка може передавати знання.
Показати повний опис
Кількісні показники досягнення
Всього проектом планується охопити 5000 осіб
Показати повний опис
Якісні показники досягнення
Після реалізації проєкту буде створено мінімум 50 робочих місць, буде створено консультаційні пункти для підтримки молоді в відкритті власної справи
Показати повний опис
Учасники програми
Захід
Власна справа під час війни
Всього учасників (з них жінок)
150 (75) осіб
Всього учасників осіб з інвалідністю (з них жінок)
0 (0) осіб
Всього учасників тимчасово переміщених осіб (з них жінок)
90 (40) осіб
Завантажити ще
Цільова аудиторія програми
Молодь, віком від 18 до 35 років, молодь з статусом ВПО, молодь яка є безробітною, або бажає змінити умови праці (а саме, є ініціативною та має бажання створити власне підприємство в себе місті, селищі,громаді ). Загальна кількість охоплених програмою 5000 молодих людей.
План реалізації програми
Етапи реалізації
Інформаційно-методичний
Завдання
Висвітлення етапів реалізаціїї програми в засобах масової інформації
Опис заходів для здійснення етапу
• Підготовка, видання і безкоштовне розповсюдження інформаційних буклетів, інформаційно-методичних матеріалів з питань безробіття серед молоді, власна справа під час війни • Підготовка і проведення аналізу стану з метою виявлення причин, факторів та наслідків молодіжного безробіття по регіонам України • Висвітлення етапів реалізації програми в засобах масової інформації
Строк реалізації етапу
01 серпня 2023 — 01 вересня 2023
Відповідальний виконавець
Пазій Г.С., голова
Етапи реалізації
Основний етап роботи
Завдання
Проведення заходів
Опис заходів для здійснення етапу
• Організація і проведення семінарів-тренінгів на тему «Власна справа під час війни» у Харківській, Дніпропетровській, Запорізькій, Полтавській, Сумській, Львівській областях. • Створення мобільних консультаційних пунктів та громадських молодіжних приймалень з питань розвитку підприємницьких ініціатив серед молоді в Полтавській, Сумській, Львівській областях • Організація і проведення круглого столу спільно з представниками органів державної виконавчої, представниками місцевих органів державної влади та молодіжних громадських організацій щодо організації спільної діяльності з питань розвитку молодіжного підприємництва під час війни з метою подолання молодіжного безробіття.
Строк реалізації етапу
01 вересня 2023 — 30 листопада 2023
Відповідальний виконавець
Пазій Г.С., голова
Етапи реалізації
Аналіз результатів реалізації програми
Завдання
Підвести підсумки програми
Опис заходів для здійснення етапу
• Підвести підсумки реалізації програми. • Підготувати фінансовий та тематичний звіт. • Розробити план післядії
Строк реалізації етапу
01 грудня 2023 — 31 грудня 2023
Відповідальний виконавець
Пазій Г.С.,голова
Завантажити ще
Способи інформування громадськості про хід та результати реалізації програми

На початку реалізації програми буде проведено прес-конференцію, на якій буде представлено громадськості проект і шляхи його реалізації. Також прес-конференції будуть проводитись на початку та по закінченню основних етапів реалізації програми. Протягом дії проекту щомісяця у всеукраїнських та регіональній електронних та друкованих засобах масової інформації (25 видань) буде подаватись інформація про хід виконання проекту. Також висвітлення програми планується через безкоштовне розповсюдження інформаційних буклетів і інформаційно-методичних матеріалів серед молоді.

Документи проекту
Простір електронних конкурсів працює в режимі дослідної експлуатації
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Завантажити
Доступний тільки з Windows 10
Доступно для
 • Windows
6.5%
людей використовує
цей браузер
Apple Safari
Завантажити
Доступний тільки з macOS
Доступно для
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux