Опис проєкту
Пріоритетне завдання
Залучення міжнародної гуманітарної допомоги для забезпечення потреб Збройних Сил України
Формат проведення проєкту
Захід
Показати повний опис
Мета програми
Мета проекту – це стабільне та своєчасне забезпечення гуманітарною допомогою Захисників і Захисниць України, військових медиків та закладів лікування та реабілітації.
Актуальність програми
Минуло вже більше ніж 1.5 року з моменту повномасштабної війни спровокованої військовою агресією росії. Щодня на фронті гине та травмуються сотні захисників, які втрачають кінцівки та потрапляють на лікування до шпиталів та госпіталів, а також реабілітаційних центрів. Це, в свою чергу, спричиняє дефіцит медичних препаратів та обладнання ( ліжка, матраси, інвалідні візки, милиці тощо), а також засоби гігієни, одягу. Сім*ї загиблих або тяжкопоранених захисників України потребують гуманітарної допомоги на утримання дітей, стареньких батьків та членів родини у вигляді засобів гігієни, товарів медичного призначення, продуктів харчування тощо. Актуальність полягає у тому, що необхідно полегшити перебування захисників на позиціях, їм потрібен ряд речей таких як: засоби гігієни, товари медичного призначення, термобілизна, засоби освітлення (фонарики), теплі шкарпетки, спальники, твердопаливні обігрівачі (зокрема портативні), окопні свічки, продукти харчування та енергетичні напої. Захисники України та члени їх сімей потребують не тільки моральної, але й більш суттєвої підтримки. Завдяки цьому проекту ми зможемо надати захисникам і захисницям допомогу у вигляді інвалідних візків, ліжок для шпиталів, матрасів, меблі для медичних установ, різноманітних милиць, стульчиків-унітазів для тяжко поранених військових, спецодягу для медиків, ліків, засобів гігієни та ін.
Очікувані результати
Короткострокові
1) Своєчасна доставка гуманітарного вантажу дасть змогу забезпечити деякі основні та невідкладні потреби лікарень та госпіталів де перебувають на відновленні військові. 2) Надасть сил та надію сім’ям тих, в кого учасники бойових дій проходять лікування через отримані травми на війні завдяки розумінню того, що захисники й захисниці забезпечені всім необхідних під час їх реабілітації та відновленню.
Показати повний опис
Довгострокові
1) Завдяки забезпеченню необхідним обладнанням та медичними засобами доступні місця проходження лікування або реабілітації, дасть змогу розширювати їх кількість за рахунок нових вантажів. 2) Завдяки отриманню такого роду допомоги, постраждалі та їх сім’ї зможуть зберегти кошти та матеріальні цінності, що дозволить направити їх на інші потреби та зменшить ризики потрапити в надскрутне становище.
Показати повний опис
Кількісні показники досягнення
Гуманітарний вантаж вагою 20 тон складається з : - меблів (40%) для обладнання військових штабів, військових частин, бліндажів; - медичного обладнання, матрасів (40 %) - це є вагомою підтримкою медичних закладів для надання послуг пораненим захисникам і захисницям. Також генератори (5 %), які забезпечать безперервне освітлення та опалення території розміщення військових. Амуніція (5 %) для особистого захисту військових. Інші речі (10 %) такі, як - буржуйки, грілки, обігрівачі, термобілизна. окопні свічки.
Показати повний опис
Якісні показники досягнення
1. Забезпечення медичних закладів, зокрема, військових шпиталів ліжками, матрасами дасть змогу збільшити кількість місць для поранених військових. Забезпечення медичними препаратами військових дасть змогу заощадити кошти. Доставка інвалідних візків, стульчиків-унітазів, милиць до медичних закладів полегшить перебування військових що проходять там лікування. 2. Надання військовим засобів обігріву та освітлення (буржуйок, термобілизни, ліхтариків), забезпечить більш впевнене перебування в зоні бойових дій.
Показати повний опис
Учасники програми
Захід
Безпосередня передача вантажу захисникам та захисницям, установам та закладам
Всього учасників (з них жінок)
500 (200) осіб
Всього учасників осіб з інвалідністю (з них жінок)
100 (25) осіб
Всього учасників тимчасово переміщених осіб (з них жінок)
200 (100) осіб
Завантажити ще
Цільова аудиторія програми
Захисники та захисниці, які перебувають на лікуванні та безпосередньо на фронті.
План реалізації програми
Етапи реалізації
Пошук перевізника
Завдання
Знайти надійного перевізника вантажу, враховуючи обмежений бюджет заходу
Опис заходів для здійснення етапу
Онлайн-моніторинг потенційних перевізників на спеціалізованих платформах, перемови, знаходження компромісів
Строк реалізації етапу
23 жовтня 2023 — 10 листопада 2023
Відповідальний виконавець
Керівник проекту - Павло Миколайович Таран
Етапи реалізації
Завантаження та експедиція вантажу
Завдання
Впевнитися в цілісності вантажу, доставити вантаж до місця призначення в повному об’ємі
Опис заходів для здійснення етапу
Фото-відеофіксація при завантаженні, офомлення всіх необхідних документів и дозволів на вантаж та транспортний засіб, комунікація з перевізником.
Строк реалізації етапу
10 листопада 2023 — 17 листопада 2023
Відповідальний виконавець
Керівник проекту - Павло Миколайович Таран
Етапи реалізації
Прийом та передача вантажу особам та закладам
Завдання
Організація необхідних засобів та ресурсів для вивантаження та транспортування вантажу до місця зберігання та сортування; Розподіл та видача вантажу
Опис заходів для здійснення етапу
Залучення волонтерів до вивантаження та транспортування вантажу до місця його зберігання та сортування; Пошук, перевірка необхідності отримання вантажу та його видача потребуючим особам та закладам.
Строк реалізації етапу
17 листопада 2023 — 15 грудня 2023
Відповідальний виконавець
Керівник організації - Іляшенко Віталій Володимирович
Завантажити ще
Способи інформування громадськості про хід та результати реалізації програми

Соціальні мережі:

Сторінка організації із більш ніж 6300 підписників в інстаграм

Сторінка організації у фейсбук та сторінки всіх волонтерів організації

 

Популярні пабліки в місті Черкаси із понад 64 800 підписників:

 

https://www.instagram.com/za_rulem_cherkasy/ 49,3 тис. підписників

Блог ін Черкаси: https://www.instagram.com/blog_in_cherkassy/ 15,5 тис. підписників


 

Місцеві телеканали: ТРК Ільдана та Суспільне Черкаси.

 

Газета «Вечірні Черкаси». тощо.


Інформація розміщується шляхом обробки протягом 1-5 днів фото та відео, а також підготовки публікації, яка розміщується у вищезазначених джерелах поширення інформації протягом короткого терміну

Перспективи подальшого використання результатів виконання програми після завершення періоду фінансової підтримки за рахунок бюджетних коштів, можливі джерела фінансування та/або план використання організацією результатів реалізації програми
Організація після доставки кожної фури тільки «маштабується» і залучає нові ресурси для появи нових вантажів. Маючи свої склади і наявний відділ логістики потрібна допомога доставляється напряму тим, хто її потребує. Завдяки можливому отримання Вашої допомоги буде покращена наша грантова історію та з’явиться додаткова можливість перемогти у інших грантах та виявити зацікавленість до нашої організації з інших країн Європи, продовживши надання допомоги для наших захисників та членам їх сімей.
Документи проекту
Простір електронних конкурсів працює в режимі дослідної експлуатації
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Завантажити
Доступний тільки з Windows 10
Доступно для
 • Windows
6.5%
людей використовує
цей браузер
Apple Safari
Завантажити
Доступний тільки з macOS
Доступно для
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux