Інформування громадськості про реалізацію проєкту здійснюватиметься комплексно протягом травня – вересня 2026 року через наступні канали та методи:
1) Офіційні ресурси: Публікація анонсів, проміжних результатів та підсумкового фоторепортажу на сайті Теплодарської міської ради , на сайті КУ Агенції місцево розвитку ТМР та її сторінці у Facebook.
2) Цифрові медіа та соцмережі: Запуск інформаційної кампанії в Instagram та Facebook у форматі «відеощоденника проєкту» (процес реставрації лавок, розпису та всі етапи ) для максимального залучення молоді.
3)Регіональні ЗМІ: Розповсюдження прес-релізів та статтей про створення «Алеї Єдності» в інтернет-виданнях Одеської області.
4) Місцеві спільноти: Регулярне інформування мешканців у міських Telegram-каналах.
5)Візуальна комунікація: Встановлення інформаційного стенда на локації під час робіт та використання закликів до дії (CTA) безпосередньо на арт-об’єктах через QR-коди.