Інформування громадськості про хід та результати реалізації програми здійснюватиметься шляхом:
· розміщення анонсів, інформаційних повідомлень та підсумкових матеріалів на офіційних сторінках ГО «Центр молодіжної політики Миколаївщини» у соціальних мережах (Facebook, Instagram);
· публікації інформації на веб-ресурсах та сторінках партнерських організацій;
· поширення фото- та відеоматеріалів із проведених лекцій та екскурсій;
· підготовки підсумкового інформаційного повідомлення за результатами реалізації програми.
Строки інформування: протягом квітня 2026 року та після завершення заходів програми.
Проєкт має всеукраїнський рівень реалізації та передбачає безпосередню участь представників інститутів громадянського суспільства, молоді, освітян та активних громадян з різних регіонів України.
Основні заходи проєкту проводитимуться в Миколаївській області з безпосередньою офлайн-участю представників не менше ніж однієї третини областей України, включаючи, зокрема, Миколаївську, Одеську, Херсонську, Київську, Дніпропетровську, Львівську, Харківську, Запорізьку, Вінницьку та інші області.
Для забезпечення всеукраїнського рівня участі буде проведено відкриту інформаційну кампанію, залучено партнерські громадські організації та освітні установи з різних регіонів України, а також забезпечено можливість участі представників цих регіонів у заходах проєкту за місцем їх проведення.
Таким чином, проєкт відповідає критеріям всеукраїнського рівня реалізації відповідно до постанови Кабінету Міністрів України №1049 та наказу Міністерства молоді та спорту України №808.