Короткострокові
Короткострокові результати реалізації проєкту мають значний вплив на соціальні, громадянські, психологічні та професійні компетентності молоді, а також сприяють поширенню обізнаності про ініціативу серед ширшої аудиторії.
Проєкт забезпечує розвиток соціальних і громадянських компетентностей. Щонайменше 90% учасників поглиблять свої знання про принципи соціальної інтеграції та можливості швидкої адаптації в суспільстві. Учасники набудуть практичних навичок ефективної комунікації, роботи в команді та вирішення конфліктів, що сприятиме їхній адаптації до нових соціальних умов.
Реалізація проєкту підвищить рівень психологічної стійкості молоді. Учасники пройдуть групові та індивідуальні сесії з психологами, спрямовані на подолання наслідків стресу, тривожності та психологічних травм. Для підтримки емоційного благополуччя буде організовано інтерактивні заходи, включаючи рольові ігри, нетворкінги, інтерактивні квести, що сприятимуть зниженню емоційного напруження.
У межах проєкту заплановано збір учасників, які будуть поділені на 2 групи по 48 осіб в кожній групі. Основними перевагами такого підходу буде забезпечення якісної взаємодії між учасниками та тренерами, що суттєво підвищить можливу подальшу комунікацію у короткостроковій перспективі. Поділ учасників проєкту на дві групи дозволить адаптувати програму під кожну групу, розуміючи цільову аудиторію. Проєкт сприятиме розвитку професійних і освітніх компетентностей учасників. Щонайменше половина з них отримає практичні знання та навички, які стануть основою для їхньої майбутньої професійної діяльності, зокрема в таких напрямках як психологія, конфліктологія, командоутворення, лідерство. Для цього буде проведено серію заходів із залученням досвідчених експертів у відповідних галузях. Щонайменше 1300 осіб дізнаються про ініціативу через інформаційні кампанії, онлайн-платформи та публічні заходи. Активне використання соціальних мереж забезпечить проєкту позитивний розголос, що сприятиме поширенню його впливу на аудиторію.
Довгострокові
Довгострокові результати реалізації проєкту спрямовані на забезпечення сталого впливу на молодь, суспільство та державну політику. Одним із ключових результатів стане інтеграція молоді в українське суспільство. Молоді люди з тимчасово окупованих територій успішно адаптуються до нових соціальних умов і активно беруть участь у житті громад, долаючи соціальну ізоляцію та відчуження, спричинені війною. Проєкт також сприятиме зміцненню громадянської ідентичності молоді. Учасники демонструватимуть усвідомлену громадянську позицію та ініціативність у вирішенні локальних проблем, а кількість молодих людей, які долучаються до громадських і волонтерських ініціатив, зросте.
У довгостроковій перспективі проєкт сприятиме зміцненню соціальної згуртованості. Учасники спільно працюватимуть у середовищі, яке сприяє толерантності, співпраці та взаємодопомозі. Завдяки цьому посилиться взаєморозуміння між молодими людьми з різних регіонів України, а також між різними соціальними групами. Системний вплив проєкту поширюватиметься й на освіту та молодіжну політику.
Кількісні показники досягнення
1. Загальна кількість учасників проєкту становитиме 96 осіб, з яких: молодь пільгових категорій (переміщені особи, молодь із зон бойових дій, діти ветеранів війни тощо).
2. Окрім основної цільової аудиторії будуть опосередковано долучені такі категорії учасників: члени родин та близьке оточення учасників (100 осіб); громадськість та місцеві спільноти (100 осіб); молодь інших регіонів України (1000 осіб); освітні та молодіжні організації (100 осіб).
3. Представленість учасників із 10 регіонів України (пріоритет з прифронтових регіонів, та частково-окупованих регіонів), що забезпечить географічну різноманітність і врахує регіональні особливості.
4. Проведення 2 ТАБОРІВ АКТИВНОГО ВІДПОЧИНКУ ТА ІНТЕГРАЦІЇ «EMPOWER FUTURE: МОЛОДЬ МАЙБУТНЬОГО», в межах яких буде організовано нетворкінг, майстер-клас адаптації та соціалізації, тімбілдінг, командні спортивно-культурні змагання, рольові ігри з елементами соціальних ситуацій, що буде сприяти розвитку навичок адаптації, лідерства, співпраці та громадянської активності, покращення взаємодії між учасниками, побудові довіри та розвиток соціальних зв’язків.
5. Забезпечення учасникам 100% практичної підтримки під час адаптації (індивідуальні консультації з психологами, заходи з управління стресом і подолання викликів).
6. Досягнення 100% рівня відвідуваності заходів учасниками проєкту.
7. Інформаційне охоплення молоді про результати проєкту становитиме не менше 1300 осіб із числа зацікавлених громадян України (публікації в соціальних мережах).
8. Підвищення мотивації не менше ніж 95% учасників, які після завершення проєкту зазначать про підвищення впевненості у власних силах.
Якісні показники досягнення
1. За результатами проєкту буде проведено анкетування, в результаті якого респонденти позитивно оцінять зміст програми, якість тренінгів і організацію заходів (рівень задоволеності має сягати не менше 95%).
2. Після завершення проєкту учасники демонструватимуть покращення у ключових компетенціях (лідерство, командна робота, комунікація, громадянська активність), що буде підтверджено підсумковим тестуванням.
3. Створення дружніх зв’язків між учасниками з різних регіонів, які підтримуватимуть співпрацю після завершення проєкту, що буде зафіксовано через їхню участь у спільних ініціативах.
4. Учасники ініціюватимуть та реалізуватимуть конкретні соціальні чи волонтерські ініціативи, спрямовані на покращення життя у своїх громадах.
5. Учасники впровадять отримані знання та навички у своїй навчальній, професійній чи соціальній діяльності, що буде підтверджено підсумковим опитуванням через 3-6 місяців після завершення проєкту.