«Подай руку допомоги ближньому»
Статус
Не допущено
Проєкт подано
22 серпня 2023 року
Період реалізації проєкту
25 жовтня 2023 - 28 грудня 2023
Номер проєкту
20230822-3924
Бюджет
382392 гривень
Опис проєкту
Пріоритетне завдання
Надання соціальних послуг за місцем проживання особи з інвалідністю: 019.0 натуральна допомога
Формат проведення проєкту
Проєкт
Показати повний опис
Мета програми
покращення якості соціальної підтримки ВПО та осіб з інвалідністю через механізм посиленої матеріальної підтримки сімей продуктами харчування та гігієнічними засобами.
Актуальність програми
Проблема захисту ВПО, особливо ускладнилася із початком збройної агресії російської федерації в 2022р., яка змусила мільйони сімей стати біженцями – як внутрішніми (ВПО) так і зовнішніми. Таких осіб лише в Кременецькому районі станом на 9 серпня 2023р. є 9800 людей. З них в самій Кременецькій міській громаді 3111 мешканців. Проблеми посилилися, як на побутовому рівні, так і на рівні психологічному. Більшість з цих людей є жінками з дітьми та особами похилого віку, іноді немічними та дуже хворими, які потребують постійного догляду та допомоги. Ці люди втратили роботу та, за рідким виключення, не можуть її знайти на новому місці і перебувають в підвішеному стані. Фактично вони живуть на державну допомогу та самостійно справляються з елементарними питаннями, які для них колись взагалі не виникали. І щодня вони думають, як прогодувати дітей, батьків похилого віку, які проживають тут з ними та себе. в Кременецькій громаді проживають ВПО з більш, як 15 областей України, які відображать усі регіони театру бойових дій і цей проєкт, в першу чергу, спрямований на них, а також на місцевих мешканців, які мають дітей та молодь з інвалідністю в родинах і на родини де є загиблі на війні батьки і матері та які саме зараз потребують тієї підтримки від суспільства, яка повинна для них стати опорою для нормалізації життя та адаптації до його нових умов. Продуктова допомога продовольчими пакетами та засобами гігієни значно полегшить їх перебування та зніме соціальну напругу, яка є їх супутником
Очікувані результати
Короткострокові
Комплексна натуральна допомога продуктовими пакетами сім’ям з дітьми та молоддю з інвалідністю, особливо з числа ВПО. Допомога особам похилого віку які тимчасово проживаються на території Кременецького району.
Показати повний опис
Довгострокові
Покращення стану здоров’я, соціалізації та адаптації до нових умов життя і перебування в нових умовах. Полегшення побутових умов проживання для осіб з інвалідністю з числа ВПО та їх родин. Покращення самопочуття завдяки отриманій допомозі та можливість спокійнішого сприйняття ситуації в якій перебувають ці особи та їх родини.
Показати повний опис
Кількісні показники досягнення
100 осіб з числа родин ВПО, осіб з інвалідністю (в т.ч. дітей та молоді), в т.ч. 15 одинокі особи похилого віку охоплені допомогою у формі продовольчих пакетів та засобів гігієни.
Показати повний опис
Якісні показники досягнення
Охоплено якісною соціальною послугою значну кількість осіб, що проживають в статусі ВПО на території Кременецького району і громади. Покращено імідж міста Кременець та Тернопільської області, як соціально відповідального регіону серед населення, міжнародних та вітчизняних донорів і меценатів, а також серед потенційних інвесторів. Набуто практичний досвід підтримки осіб із числа ВПО та їх дітей, що дасть можливість, в подальшому, адекватно та якісно надавати такі послуги на постійній основі на базі нашої ГО.
Показати повний опис
Учасники програми
Захід
Надання допомоги продовольчими пакетами та засобами гігієни для осіб з числа ВПО та з родинам з особами з інвалідністю.
Всього учасників (з них жінок)
150 (80) осіб
Всього учасників осіб з інвалідністю (з них жінок)
35 (35) осіб
Всього учасників тимчасово переміщених осіб (з них жінок)
80 (20) осіб
Завантажити ще
Цільова аудиторія програми
ВПО, а особливо сім’ї де є діти та молодь, та/або дорослі з інвалідністю. Особлива увага буде надана одиноким особам, які мають малорухомий спосіб життя та обмежені в контактах та соціальних послугах. Також, значну питому вагу серед цих осіб займають переважно жінки з дітьми та люди похилого віку, яка особливо важко сприймають усі події, які відбуваються в їхньому житті. Особливу увагу буде приділено сім’ям, де є загиблі на війні прямі родичі – батько, мати, діти. Ці діти чи дорослі вже мають дуже великі травми і є безпосередньо нашою цільовою аудиторією.
План реалізації програми
Етапи реалізації
Етап підготовчий
Завдання
Виявлення осіб з числа ВПО та з інвалідністю що потребують допомоги на дому
Опис заходів для здійснення етапу
Співпраця з місцевими соціальним службами та представниками громадських організацій, що опікуються ВПО та особами з інвалідністю для складання переліку осіб для надання допомоги
Строк реалізації етапу
25 жовтня 2023 — 31 жовтня 2023
Відповідальний виконавець
Алла Андрущук
Етапи реалізації
Етап надання соціальної допомоги
Завдання
Відвідування за місцем проживання осіб для надання побутових та господарських і інших послуг на дому
Опис заходів для здійснення етапу
Надання щомісячної допомоги продовольчими пакетами та засобами гігієни і дезінфекції та прання для 100 осіб (згідно списку)
Строк реалізації етапу
01 листопада 2023 — 28 грудня 2023
Відповідальний виконавець
Алла Андрущук
Етапи реалізації
безпека учасників заходів на період дії воєнного стану та інших загроз
Завдання
забезпечення безпеки усім учасникам та організаторам заходів в період проведення заходів проєкту
Опис заходів для здійснення етапу
Усі заходи чи роботи будуть здійснюватися в безпечних місцях та із врахуванням без пекової ситуації. В разі оголошення повітряних тривог буде тимчасово припинено проведення заходів та убезпечено осіб, які перебувають в приміщенні чи на відкритих ділянках в безпечні місця згідно правил цивільної оборони. Перенесені роботи та/чи заходи будуть проведені згідно уточненого графіку, який буде скорегований з врахуванням подальшої безпекової ситуації. В разі коригування забезпечення виконання (реалізації) проекту та досягнення очікуваних результатів у разі зміни безпекової ситуації в умовах воєнного стану буде максимально докладено зусиль для виконання завдать та цілей проєкту, а при неможливості – повідомлено донора та прийнято спільне рішення щодо умов його продовження/припинення.
Строк реалізації етапу
25 жовтня 2023 — 28 грудня 2023
Відповідальний виконавець
Алла Андрущук
Завантажити ще
Способи інформування громадськості про хід та результати реалізації програми

Планується здійснювати постійне інформування на сторінках нашої організації в соцмережі Фейсбук та в місцевих групах і чатах про можливості отримання безкоштовних послуг для ЦА. https://www.facebook.com/groups/1574537549254409

 (https://www.facebook.com/reabil.center.kre/)


Перспективи подальшого використання результатів виконання програми після завершення періоду фінансової підтримки за рахунок бюджетних коштів, можливі джерела фінансування та/або план використання організацією результатів реалізації програми
Набутий досвід буде використано в подальшому для надання таких послуг для вразливих груп на постійній основі. Фінансування таких проєктів планується здійснювати за кошти бюджетів різних рівнів, донорів та меценатів, а також, частково – за власні кошти.
Документи проекту
Простір електронних конкурсів працює в режимі дослідної експлуатації
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Завантажити
Доступний тільки з Windows 10
Доступно для
 • Windows
6.5%
людей використовує
цей браузер
Apple Safari
Завантажити
Доступний тільки з macOS
Доступно для
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux