Опис проєкту
Пріоритетне завдання
Сприяння розвитку системи надання соціальних послуг для осіб з інвалідністю.
Формат проведення проєкту
Проєкт
Показати повний опис
Мета програми
Головною метою є сприяння в захисті прав та законних інтересів людей із синдромом Дауна; забезпеченні їм рівних з іншими громадянами прав та можливостей; вирішені завдань їх соціальної адаптації та суспільної інтеграції (інтеграції в суспільство як повноцінних людей, що мають рівні права з іншими громадянами). Мета: - Покращити роботу Центру розвитку дітей та молоді із синдромом Дауна «Сонячні кроки». - Надавати соціальні послуги з соціальної адаптації (навчання, формування та розвиток соціальних, комунікативних, когнітивних, навичок та вмінь , соціальної компетенції ) спеціалістами (дефектолог, психолог, корекційний педагог) дітям та молоді з особливими потребами ГО Сонячні діти Черкащини
Актуальність програми
Актуальність питання обумовлена необхідністю зміни ставлення суспільства, місцевої влади до дитячої неповносправності, шляхом створення умов для надання соціальних послуг, орієнтованих на певну цільову групу дітей та молоді з особливими потребами та адаптованих до специфіки їх розвитку. Основна проблема – відсутність за місцем проживання дітей та молоді з інвалідністю - синдромом Дауна та іншими генетичними відхиленнями безперервної ефективної системи надання професійної допомоги для їх повноцінного розвитку.
Очікувані результати
Короткострокові
1. Створення умов для соціальної адаптації дітей та молоді із синдромом Дауна за загальноприйнятими та спеціальними методиками та програмами (системи формування загального та мовленнєвого розвитку – методи піктограм, пексів, елементи АВА-терапії, жестова мова; системи формування навичок читання – методика ТАН-Содерберг, М.Зайцева, глобальне читання; системи формування навичок письма; системи формування навичок математики – за методикою «Нумікон», тощо). 2. 12 осіб м. Черкаси з обмеженими можливостями отримають кваліфіковану допомогу з соціальної адаптації. 3. Три спеціаліста, що задіяні в роботі Центру розвитку дітей, підвищать свою кваліфікацію у сфері роботи з дітьми та молоддю з синдромом Дауна.
Показати повний опис
Довгострокові
1. Робота Центру розвитку дітей та молоді із синдромом Дауна «Сонячні кроки» сприятиме в подальшому більш повній інтеграції осіб з особливими потребами в напрямку інклюзивної освіти. 2. Завдяки інформуванню населення через ЗМІ громадськість звертає увагу до проблем життя дітей та молоді із синдромом Дауна та їх соціалізації в українському суспільстві. 3. Проведення якісних і кількісних соціальних досліджень з метою вивчення громадської думки щодо впровадження інклюзивної освіти.
Показати повний опис
Кількісні показники досягнення
12
Показати повний опис
Якісні показники досягнення
12
Показати повний опис
Учасники програми
Захід
Сонячні кроки
Всього учасників (з них жінок)
12 (6) осіб
Всього учасників осіб з інвалідністю (з них жінок)
10 (5) осіб
Всього учасників тимчасово переміщених осіб (з них жінок)
2 (1) осіб
Завантажити ще
Цільова аудиторія програми
Діти та молодь з генетичними порушеннями
План реалізації програми
Етапи реалізації
Сонячні кроки
Завдання
Надання соціальних послуг з соціальної адаптації дітям та молоді з синдромом Дауна.
Опис заходів для здійснення етапу
Надання соціальних послуг дітям з синдромом Дауна. 1) Дефектолог – 0,5тарифної ставки, що складає 9 годин навантаження на тиждень (індивідуальна форма роботи) - (заробітна плата складає 8100*0,5*7=28350грн.) 2) Психолог – 0,5 тарифної ставки, що складає 9 годин навантаження на тиждень (індивідуальна форма роботи) ) - (заробітна плата складає 8100*0,5*7=28350грн.) 3) Корекційний педагог – 0,25 тарифної ставки, що складає 4,5 години навантаження на тиждень (індивідуальна та групова форма роботи) ) - (заробітна плата складає 8100*0,25*7=14175грн.) Разом 70875.00 грн і нарахування 15592,50грн.
Строк реалізації етапу
01 червня 2024 — 31 грудня 2024
Відповідальний виконавець
Вдовиченко Світлана
Завантажити ще
Способи інформування громадськості про хід та результати реалізації програми

Проведення інформаційних кампаній в ЗМІ, і соціальні мережі сторінка Фейсбук "ГО Сонячні діти" 

Перспективи подальшого використання результатів виконання програми після завершення періоду фінансової підтримки за рахунок бюджетних коштів, можливі джерела фінансування та/або план використання організацією результатів реалізації програми
громадська організація і надалі продовжуватиме здійснювати свою діяльність та надавати послуги
Документи проекту
Простір електронних конкурсів працює в режимі дослідної експлуатації
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Завантажити
Доступний тільки з Windows 10
Доступно для
 • Windows
6.5%
людей використовує
цей браузер
Apple Safari
Завантажити
Доступний тільки з macOS
Доступно для
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux