Психологічна реабілітація ветеранів війни (осіб з інвалідністю в наслідок війни) та членів їх сімей
Опис проєкту
Пріоритетне завдання
Забезпечення статутної діяльності громадських організацій ветеранів війни: проведення заходів, передбачених статутом, інформаційну та культурно-просвітницьку діяльність для ветеранів війни та членів їх сімей, членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, членів сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України, національно-патріотичне виховання молоді, відзначення святкових, пам'ятних, історичних дат.
Формат проведення проєкту
Проєкт
Показати повний опис
Мета програми
Відновлення стосунків між членами сімей в сім'ях ветеранів війни (осіб з інвалідністю внаслідок війни)
Актуальність програми
Під час повномасштабного вторгнення за для безпеки родини військовослужбовці та добровольці забезпечили виїзд дружин та дітей до країн ЕС, але це зробили не всі. Участь в бойових діях на найгарячіших напрямках вже прийняла велика кількість осіб та відсутність рідних вдома дуже вплинуло на морально-психологічний стан сімей. Після тривалої відсутності багато родин розлучається, відчуває між один одним проблему в стосунках, відчувають сторонню людину в рідних. Наш проєкт має актуальність возз'єднання стосунків між рідними, намагання змінити ставлення та розуміння один одного. Маємо за мету провести поглиблену реабілітацію (повний курс програми) для ветеранів війни (осіб з інвалідністю в наслідок війни) та членів їх сімей більше 20 сімей
Очікувані результати
Короткострокові
В короткотерміновій перспективі курси зорієнтовані на поглиблене розуміння психологічного стану один одного в сім'ях ветеранів війни (осіб з інвалідністю в наслідок війни) та членів їх родин, мотивацію людей до пошуку шляхів взаєморозуміння.
Показати повний опис
Довгострокові
Довгострокові курси для ветеранів війни (осіб з інвалідністю в наслідок війни) та членів їх родин з проблемою у стосунках дадуть змогу відновити стосунки один з одним, не допустити розлучень в сім'ї.
Показати повний опис
Кількісні показники досягнення
12 сімей
Показати повний опис
Якісні показники досягнення
Налагодження стосунків і сім'ях ветеранів війни (осіб з інвалідністю в наслідок війни) та членів їх родин.
Показати повний опис
Учасники програми
Захід
Психологічна реабілітація ветеранів війни (осіб з інвалідністю в наслідок війни) та членів їх сімей
Всього учасників (з них жінок)
12 (6) осіб
Всього учасників осіб з інвалідністю (з них жінок)
0 (0) осіб
Всього учасників тимчасово переміщених осіб (з них жінок)
0 (0) осіб
Завантажити ще
Цільова аудиторія програми
Ветерани війни (особи з інвалідністю в наслідок війни) та члени їх сімей
План реалізації програми
Етапи реалізації
Основний
Завдання
Відновлення психологічного здоров'я ветеранів війни (осіб з інвалідністю в наслідок війни) та членів їх сімей.
Опис заходів для здійснення етапу
Проведення курсу тренінгів спрямованих на поглиблену психологічну реабілітацію ветеранів війни (осіб з інвалідністю в наслідок війни) та членів їх сімей.
Строк реалізації етапу
01 липня 2024 — 31 грудня 2024
Відповідальний виконавець
Глуховченко Сергій Геннадійович, голова організації
Завантажити ще
Способи інформування громадськості про хід та результати реалізації програми

Офіційні джерела Громадської організації «СИЛА.ЗАХИСТ.ЧЕСТЬ.»

telegram - https://t.me/power_protection_honor

сайт - https://power-protection-honor.org/

Facebook - https://www.facebook.com/groups/power.protection.honor

Instagram - @power.protection.honor

Перспективи подальшого використання результатів виконання програми після завершення періоду фінансової підтримки за рахунок бюджетних коштів, можливі джерела фінансування та/або план використання організацією результатів реалізації програми
Інформуємо, що громадська організація «СИЛА.ЗАХИСТ.ЧЕСТЬ.» зареєстрована 15.05.2020 року, за період з 15.05.2020 до 01.12.2023 отримували кошти на підтримку своєї статутної діяльності з міського бюджету на 2022 - 2023 роки. За період 2020-2022 років ГО «СИЛА.ЗАХИСТ.ЧЕСТЬ» було отримано фінансування з міського бюджету у сумі 186399,55 грн, та використано за відповідними напрямками: - витрати на заробітну плату – 98250,00 грн; - нарахування ЄСВ на заробітну плату – 8262,81 грн; - оплата орендної плати – 11232,00 грн; - придбання канцтоварів – 4800,00 грн; - друк буклетів, брошур – 1178,74 грн; - оплата комунальних послуг – 16500,00 грн; - оплата експлуатаційних витрат, пов’язаних з утриманням орендованого приміщення – 46176,00 грн. У грудні 2022 року був проведений захід з військово-патріотичного виховання молоді - зустріч молоді з ветеранами та учасниками АТО, проведення спортивного заходу - настільного тенісу з учасниками АТО. Метою даного заходу було передати досвід учасників АТО молоді , зацікавити молодь до спорту, виховати відчуття патріотизму, честі та гідності за кожного військового, який готовий захищати країну, українців, жертвувати власним життям не зважаючи ні на що. Об'єднатись в одне ціле, тренуватись, навчатись, досягати еволюції в знаннях та особистому розвитку. Відкрити людину яка можливо завтра стане на захист рідної держави. Об'єднувати ветеранів війни за для підтримки в різних направленнях, задля можливості отримати допомогу як юридичну, реабілітаційну та ін. За допомогою спорту підвищувати морально-психологічний стан та виводити зі стану стресу, депресії. Спортивні заходи дають можливість вивільнити негативні емоції, ніби "перезавантажують" людину, "розкривають" її для спілкування. У 2023 році ГО «СИЛА.ЗАХИСТ.ЧЕСТЬ» було отримано фінансування з міського бюджету у сумі 270701,34 грн, та використано за відповідними напрямками: - витрати на заробітну плату – 100500,00 грн; - нарахування ЄСВ на заробітну плату – 8452,08 грн; - оплата орендної плати – 57408,00 грн; - друк буклетів, брошур – 12121,26 грн; - проведення заходу з військово-патріотичного виховання -20000,00 грн. - придбання канцтоварів –7200,00 грн; - оплата комунальних послуг – 27400,00 грн; - оплата експлуатаційних витрат, пов’язаних з утриманням орендованого приміщення – 36000,00 грн. - оплата доступу до мережі інтернет– 1620,00 грн. В 2023 році ГО «СИЛА.ЗАХИСТ.ЧЕСТЬ» відповідно до статутної діяльності продовжила надавати волонтерську допомогу для ЗСУ у вигляді амуніції, продуктів харчування, засобів гігієни, ліків.. Проведено Благодійний захід "Для миру потрібна перемога!" Проведено збір коштів та запрошено військовослужбовців, проведено урочисті заходи з нагоди Дня захисника та захисниці України для закупівлі амуніції, 2-х авто, двигуна. Всього з початку року надано допомоги на загальну суму 951480,00 грн.
Документи проекту
Простір електронних конкурсів працює в режимі дослідної експлуатації
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Завантажити
Доступний тільки з Windows 10
Доступно для
 • Windows
6.5%
людей використовує
цей браузер
Apple Safari
Завантажити
Доступний тільки з macOS
Доступно для
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux