Воркшопи для набуття навичок "впевненого користувача" в'язнями нацизму Дніпропетровської області та підтримка їх активного довголіття
Опис проєкту
Пріоритетне завдання
формування в суспільстві однозначного позитивного образу ветерана; відродження національно-патріотичного виховання молоді, зокрема, через залучення до виховного процесу ветеранів; популяризація здорового способу життя серед ветеранів та членів їх сімей; психологічна реабілітація та соціальна адаптація ветеранів; надання консультативної допомоги ветеранам та членам їх сімей щодо наявних прав і соціальних гарантій; підвищення організаційної спроможності Громадських об’єднань; посилення соціального захисту членів сімей ветеранів.
Формат проведення проєкту
Проєкт
Показати повний опис
Мета програми
Освоєння жертвами нацизму основ роботи з гаджетами (смартфонами, ноутбуками, планшетами), тобто новітньої інформаційної техніки та новітніх технологій, має на сьогоднішній день першочергове значення. Вдосконалення знань та навчання новим програмам життєво необхідно людям літнього віку, тобто користування програмами "Helsi", «Дія», а також користування електронними послугами ЦНАПів має вміти кожен громадянин суспільства, адже це активна життєва позиція, подолання ізольованості та безбар'єрності. Ми також прагнемо сформувати у жертв нацизму звичку свідомого та відповідального ставлення до власного здоров’я, підтримання літньої людини у активному стані якомога більше часу, а для цього важливо проводити інформативні навчання та профілактичні заходи для запобігання виникненню соціально небезпечних захворювань (ковіду, грипу, та інших)
Актуальність програми
Жертви нацистських переслідувань - є вразлива категорія нашого суспільства, тому вони постійно потребують всебічної підтримки. Адже, низький рівень пенсії, психічні та фізіологічні травми, отримані в молодому віці або дитинстві, скаліченому війною, відчуття самотності та непотрібності - недостатність спілкування - всі ці фактори мають великий вплив на самопочуття літніх людей, їх самооцінку та соціальну роль в суспільстві. То ж, воркшопи проєкту для цієї категорії громадян відіграють значущу роль у їх житті. У бурхливий вік швидкого розвитку інформаційних технологій літнім людям дуже важко без сторонньої допомоги розібратися з нагальними потребами, як то: - освоєння гаджетів та набуття навичок "впевненого користувача"; - спілкування з однолітками через соціальні мережі, бо здебільшого це люди 75-90+ років, яким важливо бути в суспільному житті; - консультації та тренінги з геронтологом, терапевтом, сімейним лікарем, тренером з оздоровчих практик для підтримання гарного самопочуття ; - відвідування концертів, вистав, зон зеленого туризму та етнічних селищ.
Очікувані результати
Короткострокові
Отримання учасниками проєкту нових знань, освоєння актуальних програм та набуття навичок з користування життєво необхідними програмами. Реалізація тренінгів по здоровому способу життя позитивно вплине на стан здоров’я учасників проєкту
Показати повний опис
Довгострокові
Набуття навичок впевненого користувача гаджетів людьми літнього віку задля активного суспільнго життя - постійне спілкування онлайн та розміщення інформації про активне життя жертв нацизму. Оздоровчі заходи проекту сприяють зміцненню імунітету літніх людей та тренують навички по запобіганню виникнення соціально небезпечних захворювань (грипу, ковіду та інших)
Показати повний опис
Кількісні показники досягнення
Позитивний вплив на здоров'я та практичні навички користування гаджетами, дякуючи заходам проекта, для 150 жертв нацистських переслідувань.
Показати повний опис
Якісні показники досягнення
Підвищений рівень компетентності учасників проєкту дозволить збереги фізичну активність літніх людей,зокрема жертв нацизму, втілювати і використовувати навички діджиталізації у їх суспільному житті, як то: дескусії, воркшопи, екскурсії.
Показати повний опис
Учасники програми
Захід
Тренінги "Суспільство у смартфоні" (шість тренінгів)
Всього учасників (з них жінок)
75 (73) осіб
Всього учасників осіб з інвалідністю (з них жінок)
10 (10) осіб
Всього учасників тимчасово переміщених осіб (з них жінок)
5 (5) осіб
Захід
Тренінг "Підтримання здорового способу життя у літньому віці" (Шість тренінгів)
Всього учасників (з них жінок)
80 (77) осіб
Всього учасників осіб з інвалідністю (з них жінок)
16 (16) осіб
Всього учасників тимчасово переміщених осіб (з них жінок)
4 (4) осіб
Завантажити ще
Цільова аудиторія програми
жертви нацистських преслідувань, діти війни, переселенці(віком 76+), літні люди
План реалізації програми
Етапи реалізації
Підготовчий
Завдання
Запрошення учасників тренінгів, преремовини з тренерами та залученими спеціалістами. Підготовка договорів з надання послуг.
Опис заходів для здійснення етапу
1. Розподіл обов'язків членів команди проєкту 2. Погодження графіків проведення тренінгів із залученими спеціалістами та тренерами. 3. Погодження договорів з надання послуг.
Строк реалізації етапу
01 квітня 2022 — 30 квітня 2022
Відповідальний виконавець
Антоненко Олена - керівник проєкту, Лісянська Лариса - бухгалтер проєкту
Етапи реалізації
Основний
Завдання
1.Планування графіку проведення серії тренінгів "Суспільство у сартфоні" (шість тренінгів). 2.Планування графіку проведення серії тренінгів "Підтримання здорового способу життя для людей похилоговіку" (шість тренінгів).
Опис заходів для здійснення етапу
1.Проведення серії тренінгів "Суспільство у сартфоні" (шість тренінгів). 2.Проведення серії тренінгів "Підтримання здорового способу життя для людей похилоговіку" (шість тренінгів).
Строк реалізації етапу
01 квітня 2022 — 30 вересня 2022
Відповідальний виконавець
Антоненко О.А.-керівник проекту, Лісянська Л.О.-бухгалтер проекту
Завантажити ще
Способи інформування громадськості про хід та результати реалізації програми

Розсилка прес-релізів, розміщення анонсів на міській та обласній телерадіокомпанії, ю-туб, фейсбук, instagram

Перспективи подальшого використання результатів виконання програми після завершення періоду фінансової підтримки за рахунок бюджетних коштів, можливі джерела фінансування та/або план використання організацією результатів реалізації програми
В'язні нацистських переслідувань, діти війни, літні люди - цільова аудиторія проєку, після його закінчення, набуваючи нових знань та навичок, покращать якість свого соціального життя, впевнені користувачі гаджетів зможуть спілкуватись без обмежень, безбар'єрно знаходити рішення своїх питань у мережі інтернет, приймати участь у конференціях он-лайн та інше.
Документи проекту
Простір електронних конкурсів працює в режимі дослідної експлуатації
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Завантажити
Доступний тільки з Windows 10
Доступно для
 • Windows
6.5%
людей використовує
цей браузер
Apple Safari
Завантажити
Доступний тільки з macOS
Доступно для
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux