Регіональний форум "Підвищення спроможності ветеранських громадських організацій у Дніпропетровській області"
Статус
Учасник конкурсу
Проєкт подано
25 січня 2022 року
Період реалізації проєкту
01 березня 2022 - 31 серпня 2022
Номер проєкту
20220125-2949
Бюджет
149428 гривень
Опис проєкту
Пріоритетне завдання
формування в суспільстві однозначного позитивного образу ветерана; відродження національно-патріотичного виховання молоді, зокрема, через залучення до виховного процесу ветеранів; популяризація здорового способу життя серед ветеранів та членів їх сімей; психологічна реабілітація та соціальна адаптація ветеранів; надання консультативної допомоги ветеранам та членам їх сімей щодо наявних прав і соціальних гарантій; підвищення організаційної спроможності Громадських об’єднань; посилення соціального захисту членів сімей ветеранів.
Формат проведення проєкту
Проєкт
Показати повний опис
Мета програми
Підвищення рівня спроможності та сталості регіональних ветеранських громадських організацій, а також підвищення рівня їх компетентності задля спроможності запропонувати такий продукт (послугу) ветеранам, навколо якого люди здатні самоорганізуватися для вирішення життєво важливих проблем ветеранської спільноти.
Актуальність програми
Останнім часом суттєвий вплив на формування та реалізацію соціальної політики держави починають справляти громадські організації. Володіючи достатнім правовим підґрунтям, громадські об’єднання можуть відігравати помітну роль у захисті прав учасників АТО/ООС, взаємодіяти з владними структурами, бізнесом, політичними партіями в процесі розробки державної політики та надавати ті послуги, які наразі відсутні або не фінансуються державою. Проте, поки що в Україні в більшості випадків громадські організації перебувають на позиціях другорядних партнерів, а не повноправних суб’єктів ветеранської політики. Розібратись у причинах та запропонувати шляхи розв’язання даної проблеми є одним із пріоритетних завдань цього Форуму.
Очікувані результати
Короткострокові
Проведення Заходу згідно з його Програмою, забезпечення досягнення поставлених цілей і задач. Кожний учасник привніс в процесі Форуму щось своє: особистий досвід, спостереження, експерименти, ідеї, думки. А ветерани отримали практичні рекомендації та запоручились підтримкою на майбутнє.
Показати повний опис
Довгострокові
Більш спроможні та дієві ветеранські громадські організації в Дніпропетровській області, розроблено єдину стратегію діяльності на майбутнє. Підвищення рівня спроможності та сталості регіональних ветеранських громадських організацій.
Показати повний опис
Кількісні показники досягнення
Кількість учасників Форуму - 40. Кількість унікальних спікерів Форуму - 10. Кількість залучених ЗМІ - не менше 4. Кількість публікацій про Захід - не менше 10.
Показати повний опис
Якісні показники досягнення
Приріст ветеранських організацій, які стануть більш спроможними та активними - не менше 20% Рівень задоволення учасників якістю заходу - не менше 80% Успішність Проєкту в контексті досягнення цілі - не менше 80%.
Показати повний опис
Учасники програми
Захід
Організація та проведення Форуму "Підвищення спроможності ветеранських громадських організацій у Дніпропетровській області"
Всього учасників (з них жінок)
40 (7) осіб
Всього учасників осіб з інвалідністю (з них жінок)
5 (0) осіб
Всього учасників тимчасово переміщених осіб (з них жінок)
0 (0) осіб
Завантажити ще
Цільова аудиторія програми
Представники ветеранських громадських організацій Дніпропетровської області, учасники АТО (ООС).
План реалізації програми
Етапи реалізації
Підготовка до проведення Заходу.
Завдання
Забезпечити всебічну та якісну підготовку для проведення Форуму.
Опис заходів для здійснення етапу
1. Відібрати і запросити учасників. 2. Забезпечити стрімінг, рекламу Заходу. 3. Організувати матеріально-технічний супровід Заходу. 4. Розробити Програму та План Заходу. 5. Визначити місце проведення та меню Заходу. 6. Запросити ЗМІ.
Строк реалізації етапу
01 березня 2022 — 19 липня 2022
Відповідальний виконавець
Ланская О.В.
Етапи реалізації
Проведення Заходу згідно з його Програмою, забезпечення досягнення поставлених цілей і задач.
Завдання
Провести згідно з його Програмою, забезпечення досягнення поставлених цілей і задач.
Опис заходів для здійснення етапу
1. Зустріти учасників Форуму. 2.Відкрити Захід привітальними словами. 3.Пленарні виступи під відповідним керівництвом модератора. 4. Інформувати гостей про каву-брейк чи обід, оголошення тематичних напрямів заходу. 5.Провести підсумкове засідання, затвердити стратегію. 6. Забезпечити комунікацію учасників Заходу.
Строк реалізації етапу
20 липня 2022 — 20 липня 2022
Відповідальний виконавець
Ланская О.В.
Етапи реалізації
Популяризація результатів Проєкту.
Завдання
Поширення висновків, методичних матеріалів Форуму.
Опис заходів для здійснення етапу
1. Залучити ЗМІ до популяризації Проєкту. 2. Поширити інформаціні матеріали про Проєкт та його результати в друкованих ЗМІ, інтернет-виданнях, соціальних мережах.
Строк реалізації етапу
20 липня 2022 — 31 серпня 2022
Відповідальний виконавець
Ланская О.В.
Завантажити ще
Способи інформування громадськості про хід та результати реалізації програми

1. Розповсюдження інформації про хід реалізації Проєкту та його результати у

регіональних ЗМІ та соціальних мережах;


Соціальні мережі: Facebook, Instagram, Telegram.

Регіональні телеканали та радіо.

Розсилки на електронні скриньки ветеранських громадських організацій.

Інформаційна кампанія почнеться у березні 2022 року та продовжиться у серпні -

вересні 2022 року із висвітленням результатів проєкту та

враженнями учасників проєкту.

Перспективи подальшого використання результатів виконання програми після завершення періоду фінансової підтримки за рахунок бюджетних коштів, можливі джерела фінансування та/або план використання організацією результатів реалізації програми
ГО ДОСВАТО пропонує провести у Дніпропетровській області Форум (конференцію) за участю громадських об"єднань області (36-40 організацій), які відстоюють інтереси учасників АТО/ООС з метою підвищення спроможності цих об"єднань у питаннях, що включає серед іншого: стратегічне планування; розвиток компетенцій щодо здійснення моніторингової, адвокаційної, аналітичної та інших видів діяльності з питань захисту ветеранів та членів їх сімей; підвищення якості і результативності діяльності ІГС у ветеранській сфері; посилення ефективності зовнішньої комунікації; налагодження співпраці з питань захисту прав та інтересів учасників АТО/ООС з іншими партнерами по громадському сектору та взаємодії із зацікавленими сторонами – громадою, владою, бізнесом, медіа тощо, підвищити рівень громадянської активності молоді та участі молоді в процесах прийняття рішень на всіх рівнях. Формат: конференція (обговорення, дискусія), міжсекторальна співпраця, створення та розповсюдження відповідної методичної літератури. В результаті, плануємо розробити єдину стратегію розвитку ветеранських організацій області та розповсюдити її серед всіх ветеранських організацій регіону, надавати одне одному методичну підтримку у подальшому розвитку.
Документи проекту
Простір електронних конкурсів працює в режимі дослідної експлуатації
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Завантажити
Доступний тільки з Windows 10
Доступно для
 • Windows
6.5%
людей використовує
цей браузер
Apple Safari
Завантажити
Доступний тільки з macOS
Доступно для
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux