Національно-патріотична теренова гра "Криївка УПА-2022"
Статус
Учасник конкурсу
Проєкт подано
23 січня 2022 року
Період реалізації проєкту
09 травня 2022 - 09 липня 2022
Номер проєкту
20220123-2893
Бюджет
39550 гривень
Опис проєкту
Пріоритетне завдання
4. Підвищення рівня знань про видатних осіб українського державотворення, борців за незалежність України шляхом проведення заходів національно-патріотичного спрямування, в тому числі приурочених до державних свят.
Формат проведення проєкту
Проєкт
Показати повний опис
Мета програми
Національно-патріотичне виховання молоді на прикладі видатних осіб українського державотворення, борців за незалежність України, зокрема воїнів Української Повстанської Армії та її командирів
Актуальність програми
В сучасних умовах розвитку нашої держави, який відбувається за ведення бойових дій проти України одним із ворогів, з яким боролася більше 80 років тому Українська Повстанська Армія, є дуже важливим питання історичної справедливості і обізнаності.
Дуже важливо сформувати в підростаючого покоління чіткі розуміння хто був ворогом України в роки Другої світової війни, а хто дійсно став на захист українців. З дослідженням розсекречених архівів органів репресивної системи, яка діяла за часів СРСР, стало очевидно, що Українська Повстанська Армія та Організація Українських Націоналістів в ХХ столітті зробили великий внесок на виборювання незалежності українцями і відновлення Української державності. Період боротьби ОУН-УПА за Українську Державність породив видатних осіб українського державотворення, борців за незалежність України. Але нажаль, станом на сьогоднішній день в шкільній в програмі з історії України відводиться мала кількість часу для вивчення видатних осіб українського державотворення, зазначного вище періоду. Саме тому проект: Національно-патріотична тернова гра «Криївка УПА-2022» направлений на формування та розширення в учасників історичної пам’яті про видатних осіб українського державотворення, борців за незалежність України. Також враховуючи те, що в цьому році припадає вісімдесята річниця з дня створення УПА тематика проєкту є дуже актуальною.
Очікувані результати
Короткострокові
В учасників проекту підвищеться рівень знань про видатних осіб українського державотворення, борців за незалежність України.
Показати повний опис
Довгострокові
Довгостроковими наслідками від реалізації проекту буде цінування учасниками проекту боротьби Української Повстанської Армії за незалежність, ознайомлення з героїчними постатями українців, які боролися за незалежність, та в майбутньому рівнятися на них
Показати повний опис
Кількісні показники досягнення
У результаті проведення проекту буде охоплено 1 500 осіб з числа молоді та активістів сфери національно-патріотичного виховання шляхом безпосередньої участі 50 учасників з переважної більшості районів області. Учасники ознайомляться з історією героїчної боротьби воїнів УПА та їх командирів за незалежність, ознайомляться з основними постатями, які вели боротьбу за українську державність. Учасники проекту також здобудуть необхідні компетенції відповідно до основних завдань заходу та поширять інформацію про проект.
Показати повний опис
Якісні показники досягнення
Захід матиме однаковий вплив як на чоловіків, так і на жінок. Залучення до заходу представників обох статей забезпечить конструктивну взаємодію і обмін міркуваннями про цінність і стереотипи чоловіків і жінок щодо патріотизму, та обов'язку із Захисту Батьківщини. Під час проведення заходу взято до уваги принцип гендерної рівності, орієнтовний склад учасників становить (45%) жінок і (55%) чоловіків. Соціально-економічним від реалізації проекту буде виховання молоді на прикладі видатних осіб українського державотворення, борців за незалежність України.
Показати повний опис
Учасники програми
Захід
Національно-патріотична теренова гра "Криївка УПА-2022" (в умовах таметового табору)
Всього учасників (з них жінок)
50
(22)
осіб
Всього учасників осіб з інвалідністю (з них жінок)
3
(1)
осіб
Всього учасників тимчасово переміщених осіб (з них жінок)
3
(2)
осіб
Завантажити ще
Цільова аудиторія програми
1) безпосередні учасники проєкту: учні 8-11 класів, студенти та ін. зацікавлена молодь - 50 осіб; 2) безпосередні організатори проекту: біля 10 осіб; 3) вчителі та представники відділу молоді і спорту, відділів освіти, які на пряму або дотично будуть залучатися до реалізації проекту - загальною кількість 20 осіб; 4) інші особи, які на пряму або дотично будуть залучатися до реалізації проекту, орієнтовною кількістю 1420 осіб. Загальна кількість представників цільової аудиторії, яких буде охоплено проектом - орієнтовно 1500 осіб.
План реалізації програми
Етапи реалізації
Підготовчий
Завдання
Створення умов для реалізації проекту
Опис заходів для здійснення етапу
1) Планування з організаціями-партнерами детального плану підготовки і виконання проекту; 2) інформаційне поширення про захід; 3) координаця з установами та організаціями з метою залучення учасників; 4) залучення учасників через соціальні мережі; 5) купівля всіх необхідних засобів і предметів для проведення таборування, укладання договорів; 6) облаштування місця таборування.
Строк реалізації етапу
09 травня 2022
—
09 червня 2022
Відповідальний виконавець
Онищук Віталій Голова правління
Етапи реалізації
Виконавчий
Завдання
Безпосередня реалізація заходу
Опис заходів для здійснення етапу
1) заїзд і реєстрація учасників; 2) проведення власне самої теренової гри і здійснення таборування відповідно до програми; 3) закриття теренової гри, роз’їзд учасників;
Строк реалізації етапу
10 червня 2022
—
13 червня 2022
Відповідальний виконавець
Онищук Віталій Голова правління
Етапи реалізації
Звітний
Завдання
Звітування про реалізацію проекту
Опис заходів для здійснення етапу
1) публікація підсумків проведення теренової гри; 2) звітування перед
організатором конкурсу та громадськістю.
Строк реалізації етапу
14 червня 2022
—
09 липня 2022
Відповідальний виконавець
Онищук Віталій Голова правління
Завантажити ще
Способи інформування громадськості про хід та результати реалізації програми
Інформування громадськості про перебіг та результати реалізації проекту буде здійснюватися на сторінках громадської організації - виконавця проекту та громадських організацій - партнерів в соціальних мережах фейсбук та інстаграм. Також можливе інформування на особистих сторінках в соціальних мережах безпосередніх виконавців проекту (керівники проекту, виховники, інструктори тощо) Інформування буде здійснюватися з моменту оголошення організації-виконавця переможчем конкурсу і протягом двох місяців після закінчення проекту.
Перспективи подальшого використання результатів виконання програми після завершення періоду фінансової підтримки за рахунок бюджетних коштів, можливі джерела фінансування та/або план використання організацією результатів реалізації програми
На місці реалізації проекту організація планує створити постійно-діючий табір де будуть реалізовуватися проекти схожі за змістом на самофінансуванні.
Документи проекту
Простір електронних конкурсів працює в режимі дослідної експлуатації