Національно-патріотичний табір “Дух нашої давнини”
Статус
Учасник конкурсу
Проєкт подано
24 січня 2022 року
Період реалізації проєкту
13 червня 2022 - 19 червня 2022
Номер проєкту
20220124-2938
Бюджет
49600 гривень
Опис проєкту
Пріоритетне завдання
4. Підвищення рівня знань про видатних осіб українського державотворення, борців за незалежність України шляхом проведення заходів національно-патріотичного спрямування, в тому числі приурочених до державних свят.
Формат проведення проєкту
Проєкт
Показати повний опис
Мета програми
Розвиток діяльності та відданості у розбудові України, формування у дітей і молоді активної громадянської та державницької позиції, а також почуття власної гідності. Захід відповідає основним напрямкам та завданням Державної програми, зокрема пункту: Підвищення рівня знань про видатних осіб українського державотворення, борців за незалежність України, шляхом проведення заходів національно-патріотичного спрямування, в тому числі приурочених до державних свят.Здійснення національно-патріотичного виховання шляхом занурення в історію національно-визвольних змагань, практичне вивчення історії рідного краю шляхом безпосереднього знайомства з історичними пам’ятками місцевого та національного рівнів.
Актуальність програми
Зважаючи на тогочасну ситуацію в країні, актуальність даного заходу є важливою, адже захід спрямований на національно-патріотичне виховання сучасної молоді, на формування громадянської позиції та вміння відстоювати права на гідне життя в своїй державі.
Очікувані результати
Короткострокові
У заході візьмуть участь 50 учасників – молодь із Тернопільської області. До роботи у заході також будуть залучені 10 представників ГО «Дух нашої давнини» та інструктори. У результаті проведення заходу молодь отримає навики з таборування, основ орієнтування на місцевості, знання про історію рідного краю та України.
Показати повний опис
Довгострокові
Проведення заходу дозволить збільшити кількість національно-свідомої та патріотичної молоді Тернопільської області, яка об’єднуватиметься навколо ідеї державотворення та любові до України.
Показати повний опис
Кількісні показники досягнення
Ми очікуємо, що участь у проекті візьмуть 50 учасників, отримають належні знання та вміння.
Показати повний опис
Якісні показники досягнення
Молодь ознайомиться із діяльністю громадських організацій національно-патріотичного спрямування та процесом їхньої реєстрації, що допоможе в подальшому учасникам табору стати активними громадськими діячами та працювати на благо рідної держави.
Показати повний опис
Учасники програми
Захід
Національно-патріотичний табір "Дух нашої давнини"
Всього учасників (з них жінок)
60 (25) осіб
Всього учасників осіб з інвалідністю (з них жінок)
35 (0) осіб
Всього учасників тимчасово переміщених осіб (з них жінок)
0 (0) осіб
Завантажити ще
Цільова аудиторія програми
7-18 років
План реалізації програми
Етапи реалізації
Інформаційний
Завдання
Збільшення кількості цільової аудиторії, які знають про захід, збільшення кількості учасників
Опис заходів для здійснення етапу
Інформування про захід через місцеві ЗМІ (радіо, телебачення, друковані видання, інтернет-змі, та власні інформаційні ресурси організації, сторінки в соціальних мережах, роздача інформаційних листівок, розміщення оголошень в громадському транспорті, на рекламних площинах.
Строк реалізації етапу
13 червня 2022 — 13 червня 2022
Відповідальний виконавець
Надала Ілона- заступник керівника організації
Етапи реалізації
Проведення табору
Завдання
Організація наповненого та якісного заходу для учасників для реалізації поставлених цілей
Опис заходів для здійснення етапу
Табір спрямований на всебічний розвиток дитини у таких напрямках як: спортивні танці самозахист, пейнтбол, малювання, гончарство, проектний менеджмент, молодіжне лідерство, ораторське мистецтво, зброєзнавство, художнє мистецтво, ідеологічний та історичний напрямок. Крім основних занять, проводяться зустрічі з успішними людьми, зустрічі з ветеранами та духовні катехизації. Також відбуваються ігри-квести, перегляди фільмів, вивчення пісень під гітару, виступи відомих тернопільських гуртів, лекції, майстер-класи, уроки гри на різних музичних інструментах.
Строк реалізації етапу
13 червня 2022 — 19 червня 2022
Відповідальний виконавець
Надала Ілона- заступник керівника організації
Завантажити ще
Способи інформування громадськості про хід та результати реалізації програми

Формування громадськості відбуватиметься через соціальні сторінки громадської організації у фейсбуці (Табір “Дух нашої давнини”), через Instagram (campuaternopil). Крім цих ресурсів також планується залучити місцеве онлайн видання “Терен”. Терміни інформування: розпочнется за 2 місяці до заходу, з метою інформування про захід та залучення учасників, триватиме під час самого проведення заходу та завершиться підсумком проведеного проекту.Перспективи подальшого використання результатів виконання програми після завершення періоду фінансової підтримки за рахунок бюджетних коштів, можливі джерела фінансування та/або план використання організацією результатів реалізації програми
Найкращими результатами даного проекту є позитивні враження учасників,набуті ними знання та навички. Крім цього після заходу у молоді покращуються знання з ісиорії Українм, загострюється національна свідомість та бажання покращувати життя в своїй країні. Після закінчення табору учасники повертаюься і виявляють бажання долучатися до різних громадських організацій, оскільки вони знайомляться з наявними організаціями в нашій області.
Документи проекту
Простір електронних конкурсів працює в режимі дослідної експлуатації
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Завантажити
Доступний тільки з Windows 10
Доступно для
 • Windows
6.5%
людей використовує
цей браузер
Apple Safari
Завантажити
Доступний тільки з macOS
Доступно для
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux