Молодіжний вишкільний табір «Лисоня» ім. Івана Гавдиди – 2022
Статус
Учасник конкурсу
Проєкт подано
24 січня 2022 року
Період реалізації проєкту
01 червня 2022 - 18 липня 2022
Номер проєкту
20220124-2912
Бюджет
52014 гривень
Опис проєкту
Пріоритетне завдання
7. Формування української громадянської ідентичності у населення на основі суспільно-державних (національних) цінностей (самобутність, воля, соборність, гідність).
Формат проведення проєкту
Проєкт
Показати повний опис
Мета програми
Метою проєкту “Молодіжний вишкільний табір «Лисоня» ім. Івана Гавдиди – 2022” є збільшення чисельності молоді, яка бере активну участь у діяльності громадських об'єднань національно-патріотичного спрямування; виховання у молоді національної свідомості, пропаганда громадської активності та соціальної відповідальності, долучення до суспільно значущої діяльності, отримання знань та практичних навичок з планування та організації громадських проектів; виховання всебічно розвиненої молоді України; формування в учасників сучасного розуміння поняття патріота та відповідно до цього мотивація їх до громадської діяльності та поширення національно-патріотичного виховання серед молоді з різних регіонів, надання необхідних для цього знань, навичок та інструментів.
Актуальність програми
Виховання молоді як свідомих громадян України, популяризація громадської активності, соціальної відповідальності та постійного самовдосконалення є пріоритетним у діяльності нашої організації. Головною проблемою, на вирішення якої спрямовано захід є потреба молоді у якісному національно-патріотичному вихованні, розвитку національної свідомості на основі суспільно-державних цінностей. Значна частина молодих людей, що проживають в Тернопільській області, не залучена до інститутів громадянського суспільства та не усвідомлюють важливість національно-патріотичного виховання для нової генерації. Важливим завданням є надання цим людям знань, навичок та інструментів, необхідних свідомому громадянину, що прагне розвитку своєї держави, а також залучення їх до організованої системної громадської діяльності. Найефективніше вирішити це завдання можна за допомогою системи національно-патріотичного виховання з елементами «неформальної» освіти, яка на відміну від формальної є більш гнучкою та зможе краще і в коротші терміни охопити цільову аудиторію.
Очікувані результати
Короткострокові
Реалізації проєкту “Молодіжний вишкільний табір «Лисоня» ім. Івана Гавдиди – 2022”. Підвищення рівня обізнаності про сферу національно-патріотичного виховання Зацікавленість та залученість близько 60 учасників до роботи в громадському молодіжному русі, їх ідеологічна та практична підготовка до цього, а також формування націоналістичного світогляду у всіх учасників заходу.
Показати повний опис
Довгострокові
Збільшення кількості молоді, що активно долучається до діяльності інститутів громадянського суспільства, бере участь в суспільному житті країни. Також проєкт сприятиме формуванню активної та небайдужої молоді та почуття патріотизму у неї, формуванню національної свідомості та відповідальності.
Показати повний опис
Кількісні показники досягнення
Очікується, що в заході візьме участь 40 учасників та ще 10 тис буде охоплено інформаційною кампанією. Також 7 учасників вдосконалять свої провідницькі якості будучи таборовою старшиною.
Показати повний опис
Якісні показники досягнення
Внаслідок реалізації проєкту учасники заходів отримають знання та навички від фахових спеціалістів, які сприятимуть посиленню громадянської активності, збільшенню рівня волонтерства та патріотизму серед молоді, що допоможе в перспективі включатися в державотворчі процеси. Також вони матимуть змогу обмінятися власним досвідом в громадській діяльності та розбудувати мережу співпраці для реалізації власних ініціатив після завершення проєкту.
Показати повний опис
Учасники програми
Захід
Молодіжний вишкільний табір «Лисоня» ім. Івана Гавдиди – 2022
Всього учасників (з них жінок)
40 (20) осіб
Всього учасників осіб з інвалідністю (з них жінок)
0 (0) осіб
Всього учасників тимчасово переміщених осіб (з них жінок)
0 (0) осіб
Завантажити ще
Цільова аудиторія програми
Табір розрахований на учнів та студентів середніх спеціальних та вищих навчальних закладів з усіх районів Тернопільської та інших областей України, представників молодіжних громадських організацій.
План реалізації програми
Етапи реалізації
Підготовчий
Завдання
Провести необхідні дії для успішної реалізації заходу
Опис заходів для здійснення етапу
1. Підготовка програми табору. 2. Формування команди, яка реалізовуватиме проект. 3. Залучення лекторів, виховників, інструкторів. 4. Пошук партнерів. 5. Відбір та реєстрація учасників табору. 6. Підготовка обладнання, навчальних матеріалів. 7. Домовленості з органами місцевого самоврядування, на території яких відбуватиметься табір.
Строк реалізації етапу
01 червня 2022 — 02 липня 2022
Відповідальний виконавець
Василь Капустинський (Вишкільно-кадровий референт)
Етапи реалізації
Основний
Завдання
Беспосередня реалізація проекту
Опис заходів для здійснення етапу
Реалізація проету згідно сценарного плану
Строк реалізації етапу
02 червня 2022 — 07 червня 2022
Відповідальний виконавець
Свитак Назар (керівник проекту)
Етапи реалізації
Заключний
Завдання
Підбиття підсумків заходу.
Опис заходів для здійснення етапу
1. Аналіз результатів. 2. Рефлексія з учасниками. 3. Формування та обговорення плану подальшої спільної діяльності. 4. Обмін контактами, створення бази учасників. 5. Розсилка релізу про захід 6. Розсилка інформації про організаторів та інші спільні проекти
Строк реалізації етапу
08 липня 2022 — 18 липня 2022
Відповідальний виконавець
Семенець Оксана (Інформаційний референт)
Завантажити ще
Способи інформування громадськості про хід та результати реалізації програми

- інтернет-видання, портали: Терен, ДОБА; Погляд; ПроВсе; 20 хвилин; 0352; НашДень; ПроТе;

- сайт організації: mnk.org.ua

- група в Facebook “Вишкільний табір - Лисоня”;

- сторінка в Instagram “lysonya_mnk”;

- друковані ЗМІ: газета «Місто»;

- радіо: «Ух радіо»;

- телебачення: канал «ТТБ», канал «Т1»;

- соцмережі: група «Від Тарнополя до Тернополя»; група «Військово-патріотичний рух Тернопільщини»; група «Молодіжний націоналістичний конгрес - Тернопіль»; група «Вишкільний табір “Лисоня” ім. Івана Гавдиди – 2022»;


Прес-анонси щодо зголошення на табір, протягом червня та прес-релізи протягом липня:

Перспективи подальшого використання результатів виконання програми після завершення періоду фінансової підтримки за рахунок бюджетних коштів, можливі джерела фінансування та/або план використання організацією результатів реалізації програми
Передбачається, що молодь, охоплена в результаті реалізації проєкту, долучатиметься до громадської дільності, приєднуватиметься до інститутів громадянського суспільства, зокрема до ГО “МНК” та реалізовуватиме проєкти спрямовані на донесення ідей збереження та розбудови України, посилення національно-патріотичного виховання молоді в Україні. Набутий досвід, навички та контакти будуть використовуватися організаторами та учасниками для проведення інших заходів НПВ, участі в громадському житті та інших суспільно значущих заходах та процесах в Україні.
Документи проекту
Простір електронних конкурсів працює в режимі дослідної експлуатації
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Завантажити
Доступний тільки з Windows 10
Доступно для
 • Windows
6.5%
людей використовує
цей браузер
Apple Safari
Завантажити
Доступний тільки з macOS
Доступно для
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux