Короткометражний фільм “Жінки, що пишуть історію”
Статус
Учасник конкурсу
Проєкт подано
21 липня 2024 року
Період реалізації проєкту
01 вересня 2024 - 11 грудня 2024
Номер проєкту
20240721-5775
Бюджет
874000 гривень
Опис проєкту
Пріоритетне завдання
Популяризація історії українського опору збройній агресії Російської Федерації проти України, а також інформації про подвиги ветеранів війни, проявлені під час захисту суверенітету, територіальної цілісності та недоторканності України
Формат проведення проєкту
Проєкт
Показати повний опис
Мета програми
Сформувати в суспільстві культуру поваги до подвигу та жертви українських захисниць, через унікальні історії про досвід жінок-ветеранок на широкий загал, а також вшанувати пам'ять полеглих жінок.
Актуальність програми
Проект про жінок ветеранок є актуальним з декількох причин: жінки відіграють важливу роль в перебігу російсько-української війни, яка триває і сьогодні. Вони не тільки демонструють хоробрість, а й є прикладом стійкості як в Україні, так і на міжнародній арені. Сьогодні жінки отримують бойовий досвід на рівні з чоловіками - вони б'ються на передовій, надають медичну допомогу, забезпечують логістику та виконують багато інших важливих завдань. Зазвичай сьогодні у соціальних роликах чи кінострічках про війну, образ захисника це чоловік середніх років, який має видиму інвалідність, проте не варто забувати, що кількість жінок в ЗСУ від загальної чисельності складає 10% та є однією з найбільших у світі. Ми переконані, що важливо розповідати історії наших захисниць і поширювати їх. Комунікаційні продукти мають не тільки вшановувати подвиги, а й демонструвати досвід, який переживають сучасні ветерани. Особливо суспільству необхідно більше знати про досвід жінок-ветеранок, шлях яких не тільки героїчний, а й унікальний. Ці жінки прийняли виклики, зумовлені російською агресією, хоча мали право залишитися в цивільному житті. Наш відеопродукт допоможе широкому колу глядачів сприяти кращому розумінню досвіду жінок, які служили в армії. Ми переконані, що цей проект стане також джерелом натхнення для інших жінок, які розглядають можливість вступу до армії, що підвищить обороноздатність країни. Крім того, що такий фільм буде вшануванням подвигів та захоплюючою історією про сильних та сміл
Очікувані результати
Короткострокові
створення, презентація та поширення 20 хвилинного короткометражний фільму“Жінки, що пишуть історію” про історії жінок-ветеранок, в тому числі історії вшанування полеглих жінок.
Показати повний опис
Довгострокові
продовження проекту, шляхом створення серії короткометражних фільмів про жінок з бойовим досвідом, знайдено партнерів для реалізації проекту. Показ фільму в навчальних закладах та на публічних заходах
Показати повний опис
Кількісні показники досягнення
кількість осіб, які переглянуть та поширять фільм. Запланована кількість тільки в межах терміну реалізації проекту 10000 осіб.
Показати повний опис
Якісні показники досягнення
проект значно вплинув на реагування суспільства на жінок з бойовим досвідом, ветеранки позитивно сприймають фільм та бачать в ньому підтримку та видимість своєї участі у війні. Чоловіки без бойового досвіду приймають участь жінок як мотивації та приклад. Ми переконані що таке проекти впливають на настрої суспільства та в цілому на обороноздатність країни і є важливим компонентом вшанування пам”яті та подвигів захисниць та захисників.
Показати повний опис
Учасники програми
Захід
Короткометражний фільм “Жінки, що пишуть історію”
Всього учасників (з них жінок)
5 (5) осіб
Всього учасників осіб з інвалідністю (з них жінок)
0 (0) осіб
Всього учасників тимчасово переміщених осіб (з них жінок)
0 (0) осіб
Завантажити ще
Цільова аудиторія програми
Наш відеопродукт має на меті охопити широку аудиторію ветерани та ветеранки; члени родин загиблих ветеранів та ветеранок; представники органів державної та місцевої влади; представники організацій історичних та тих, хто займається вшануванням пам”яті; міжнародні партнери та аудиторія; молодь; громадяни України з усіх регіонів.
План реалізації програми
Етапи реалізації
Підготовчий
Завдання
1.Підготовка документів 2.Підготовка та погодження сценарію фільму 3.Підготовка детального календарного плану зйомок
Опис заходів для здійснення етапу
1..Підписано необхідні документи, проведено тендери і обрано виконавців 2.Створено та погоджено сценарій фільму, відібрано локації зйомок та героїнь 3.Створено та погоджено календарний план зйомок фільму
Строк реалізації етапу
01 вересня 2024 — 30 вересня 2024
Відповідальний виконавець
Катерина Приймак, керівниця проекту
Етапи реалізації
Основний
Завдання
1.Підготовка та проведення зйомок фільму 2.Постпродакшн та монтаж фільму 3.Створення тізеру 4.Проведення кампанії для інформування про проект.
Опис заходів для здійснення етапу
1.Знято відеоматеріал 2.Фільм змонтовано та фіналізовано для показу 3.Створено тізер фільму для інформаційної кампанії 4.Проведено інформаційну кампанію
Строк реалізації етапу
01 жовтня 2024 — 05 грудня 2024
Відповідальний виконавець
Катерина Приймак, керівниця проекту
Етапи реалізації
Звітній
Завдання
1.Презентація фільму на широку аудиторію, звітування по проекту
Опис заходів для здійснення етапу
1.Проведення публічної презентації проекту - показ фільму
Строк реалізації етапу
01 грудня 2024 — 11 грудня 2024
Відповідальний виконавець
Катерина Приймак, керівниця проекту
Завантажити ще
Способи інформування громадськості про хід та результати реалізації програми

Наша організація має успішний досвід та є медійно активною. Ми використовуємо цифровий інструмент - AI-платформу медіааналітики та репутаційного менеджменту Semantrum для відстеження кількість згадок з Інтернету та соціальних мереж у режимі реального часу та для отримання медіамоніторингу. Детальну інформацію надаємо в додатку.

За період з 01.03.2024 по 30.06.2024 виявлено:

Кількість публікацій

1320

Кількість джерел

977

В середньому публікацій за місяць

330

Максимум публікацій за місяць

488 (04.2024)

Прогнозна кількість контактів 


4,70 млн


Щодо способів інформування громадськості про хід та результати виконання (реалізації) програми ми плануємо використовувати наступні ресурси організації:

Сайт організації: https://www.uwvm.org.ua/

Фейсбук: https://www.facebook.com/UkrainianWomenVeteranMovement (22 тис.підписників)

Інстаграм: https://www.instagram.com/veteranka_ (16,6 тис.підписників)

Телеграм: https://t.me/uwvm14 (576 підписника)

Тік-ток: https://www.tiktok.com/@veteranka_uwvm?_t=8UA8w3j5BKw&_r=1 (28 тис.підписників)

Ютуб: https://youtube.com/c/UWVMUkraine (1,29 тис. підписників)

Твітер: https://twitter.com/ukraine_uwvm?s=11&t=HvRXA7ELsN6svD0N0RhwUg


Також ми плануємо провести публічну презентацію проекту з залученням не тільки зацікавленої аудиторії, а й представників органів державної та місцевої влади. та міжнародних партнерів. Відеопродукт буде доступний для загального поширення та матиме вплив на сприйняття суспільством жінок з бойовим досвідом.


Перспективи подальшого використання результатів виконання програми після завершення періоду фінансової підтримки за рахунок бюджетних коштів, можливі джерела фінансування та/або план використання організацією результатів реалізації програми
Фільм про жінок-ветеранок допоможе підвищити обізнаність про досвід жінок-ветеранок, а також має стати пілотом в створенні серії відеопродуктів, з перекладом на іноземні мови. Про подвиг та вклад жінок в історії російсько- української війни необхідно розповідати на широкий загал. Такі продукти прямо впливають на виховання гідного ставлення суспільства до бойового досвіду, вшанування захисниць та їх видимості. Це може допомогти розбити стереотипи про жінок у військовій справі та зробити їхній досвід більш видимим для суспільства. Також важливо, що такі історії допомогають зрозуміти емоційний та психологічний вплив війни на жінок та будуть джерелом підтримки для жінок-ветеранок, які можуть відчувати себе самотніми та ізольованими. Це може допомогти їм відчути зв'язок з іншими жінками, які поділяють їхній досвід. Ми закладаємо і освітній аспект - відео може бути використано для освіти людей про історію та внесок жінок у військову справу, а головне - може надихнути наступне покоління жінок на службу в армії.
Документи проекту
Простір електронних конкурсів працює в режимі дослідної експлуатації
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Завантажити
Доступний тільки з Windows 10
Доступно для
  • Windows
6.5%
людей використовує
цей браузер
Apple Safari
Завантажити
Доступний тільки з macOS
Доступно для
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux