ГО діє з 2007, перша назва - Всеукраїнська молодіжна організація творчої молоді та інвалідів. Маємо значний досвід співпраці, в т ч грантової, з місцевою владою (Кременчук, Трускавець) в творчих проєктах, організовували виставки та концерти, фестивалі (12), конкурси молоді (проєкт євроінтеграції та боротьби з тоталітаризмом, 2013), організовували відбір, редагування збірок віршів та пісень (2006, 2008, 2012 - альманах "Проникливість", надалі ще 7 книг різних авторів), з 2014 діємо в сфері стартапів та грантів, з 2018 в наших цілях фокусом є підтримка, допомога, захист, соціальна адаптація та реабілітація Захисників та Захисниць України, ветеранів та ветеранок, людей з інвалідністю, жінок та дітей зі спеціалізацією по психологічним відхиленням, особливо осіб з ПТСР (після стресів, війни та домашнього насилля). Виконали 5 проєктів всеукраїнського рівня. Ми впроваджуємо з партнерами нові методи в реабілітації ветеранів та членів їх сімей, молоді та молодих жінок терапію за допомогою тварин та інновацій.