З заснування в 2004 займаємося екологічними та проектами розвитку творчих людей, виданням альманахів віршів, пісень (11 збірок, в т ч за фінансування мерії), організацією виставок та фестивалей, розвитком анімало та арт-терапії для дітей та ветеранів, в т ч у військових частинах та госпіталях. Впродовж останніх двох років виконуємо проєкти з соціального супроводу та реабілітації ветеранів та членів їх сімей (2022, УВФ, Соціально-психологічний супровід ветеранів та членів їх сімей з використанням елементів анімало- , арт-терапії та фізичної реабілітації «Радість дотику»(були як партнери-виконавці для ГО"СТРУНИ СЕРЦЯ"): заходи-концерти, виставки з арт-терапії, заходи з анімалотерапії), цей напрям продовжили в проєктах БФ"Меморіал КОП" в 2023 році та в нашому "Соціально-психологічний супровід та реїнтеграція ветеранів та членів їх сімей " Дотик радості", УВФ, 2024, програма ВАРТО:Єднання) Також в 2024 підтримали проєкт "Намалюй мені вірш" -виставка картин на вірші Ліни Костенко (відповідаємо за арт-частину:музиканти, поети), співпраця з художниками Арт Батл Челенджу Ванди Орлової. Маємо всеукраїський статус, діючі філії (14), партнерські Угоди з шпиталями, віськовими госпіталями, ВУЗами, мистецькими спільнотами України та Європи, досвідчену команду в штаті (4 чол 2024.рік), так і волонтерів, що отримали теоретичну підготовку та практичні навики в нашій діяльності (сфера творчості та реабілітації ветеранів, людей з інвалідністю, дітей, молоді, жінок після насильства.