Таборування «Говерляна 2023»
Опис проєкту
Пріоритетне завдання
2. Формування української громадянської ідентичності у населення на основі суспільно-державних (національних) цінностей (самобутність, воля, соборність, гідність).
Формат проведення проєкту
Проєкт
Показати повний опис
Мета програми
Формування української громадянської ідентичності у населення на основі суспільнодержавних (національних) цінностей (самобутність, воля, соборність, гідність)
Актуальність програми
Порівняно з минулими роками, 2022-ий рік дозволив нам зазначити тенденцію до зростання патріотизму серед молоді, хоча донедавна патріотизму був притаманним поверхневий характер (використання синьо-жовтої символіки і т.п) . Розуміючи позитивність цього напрямку нам важливо надалі підтримувати тенденцію активного патріотизму і зараз найкращий час для формування Спільних державних цінностей у народу. Окрім цього після 24 лютого 2022 року, з'явився попит у суспільстві на заходи, які посилюють дух та тіло, з'явилась потреба у додаткових знаннях з військової підготовки та інформаційної підготовки. У зв’язку з цим, слід продовжувати впроваджувати заходи по ознайомленню з основами тактичної медицини, тактики, правилами поводженню зі зброєю та також надати відповідь на питання світоглядного формування української нації. Слід виокремити, шо серед громадян України, як правило, немає спільного розуміння української ідентичності, та які є спільні національні цінності. Наслідком цього стає розпорошеність суспільства на різні соціальні групи. Це питання, яке вирішується шляхом поєднання поглядів молоді з різних регіонів.
Очікувані результати
Короткострокові
Результатом проведення заходу є перебування молодих активістів з різних областей України у таборі, завданням якого буде надати ключові навички, знання вміння для молодих лідерів, щоб вони в подальшому розповсюджували ключові національні цінності. Учасники таборування матимуть згоду пройти духовний та фізичний вишкіл та отримати нові знайомства із різних куточків України, що дозволить в подальшому більш якісно організовуватись та розповсюджувати інформацію та спільні цінності. Учасникам роздадуть весь необхідний інформаційний матеріал у тому числі інформаційно-просвітницьку брошуру.
Показати повний опис
Довгострокові
Довгостроковими наслідками реалізації проекту стане те, що значна частина молодого населення сприятиме формуванню та збільшенню патріотичного середовища України на основі суспільно-державних цінностей. Завдяки великій кількості учасників з часом все більше людей буде свідомою щодо таких цінностей. Участь у заході поглибить спілкування і принесе нові знайомства юнакам та дівчатам із різних куточків України, що сприятиме руйнуванню стереотипів про «інакшість» мешканців тих чи інших областей України.
Показати повний опис
Кількісні показники досягнення
-400 молодих громадських активістів пройдуть навчання та оволодіють сучасними навиками громадської діяльності, залучення молоді, комунікації з громадськістю, ЗМІ та владою, щоб у своїй діяльності використовувати ціннісні орієнтири національно-патріотичного виховання, а саме самобутність, воля, соборність, гідність; - 400 молодих активістів пройдуть інтелектуально-вишкільні тренінги у військовій сфері: тактична медицина, тактика, правила поводження зі зброєю тощо; - 400 молодих активістів здійснять обмін досвідом та налагодять співпрацю між активістами із різних регіонів України; - ході проекту буде охоплено близько 24 000 молодих людей через мережі партнерських організацій, представники яких візьмуть участь у заході, через активне використання друкованих, інтернет ЗМІ та соціальних медіа.
Показати повний опис
Якісні показники досягнення
Очікується, що не менше 50% учасників проекту будуть і надалі активно сприяти формуванню української громадянської ідентичності. В проекті візьмуть участь учасники із різних областей України та міста Києва (більше 14 регіонів), серед яких – представники військово-спортивних та військово-патріотичних клубів, дитячих та молодіжних організацій національно-патріотичного спрямування, а також активна молодь, яка ще не залучена до жодних громадських організацій.
Показати повний опис
Учасники програми
Захід
Таборування «Говерляна 2023»
Всього учасників (з них жінок)
400 (200) осіб
Всього учасників осіб з інвалідністю (з них жінок)
0 (0) осіб
Всього учасників тимчасово переміщених осіб (з них жінок)
100 (50) осіб
Завантажити ще
Цільова аудиторія програми
молодь віком від 16 до 34 років
План реалізації програми
Етапи реалізації
Підготовчий етап
Завдання
Створення робочої групи
Опис заходів для здійснення етапу
Створення робочої групи з метою координації для реалізації проекту. Створення онлайн-анкети кандидатів для участі; поширення інформації про початок проекту; збір та аналіз поданих заявок на участь; відбір та запрошення учасників проекту
Строк реалізації етапу
01 червня 2023 — 31 липня 2023
Відповідальний виконавець
Курник Оксана-Валентина, заступниця голови
Етапи реалізації
Основний етап
Завдання
Реалізація проекту
Опис заходів для здійснення етапу
Проведення 4-х денного навчального табору біля підніжжя гори Говерла, Івано-Франківська обл.
Строк реалізації етапу
10 серпня 2023 — 13 серпня 2023
Відповідальний виконавець
Ференчак Ярослав, голова; Максим Паляниця, Голова Секретаріату
Етапи реалізації
Інформаційно-просвітницький етап
Завдання
Розповсюдження та популяризація результатів проекту
Опис заходів для здійснення етапу
Розповсюдження та популяризації серед молоді ключових національних цінностей, а саме самобутність, воля, соборність та гідність учасникам таборування у свої регіонах.
Строк реалізації етапу
14 серпня 2023 — 31 грудня 2023
Відповідальний виконавець
Ференчак Ярослав, голова
Етапи реалізації
Заключний етап
Завдання
Підготовка звітної документації
Опис заходів для здійснення етапу
Підготовка звітної документації. Здача звітної документації організатору конкурсу.
Строк реалізації етапу
14 серпня 2023 — 31 грудня 2023
Відповідальний виконавець
Курник Оксана-Валентина, заступниця голови
Завантажити ще
Способи інформування громадськості про хід та результати реалізації програми

У         ході    проекту         буде   охоплено      близько         24       000           молодих       людей через мережі партнерських         організацій,           представники          яких   візьмуть        участь у         заході, через           активне використання        друкованих, інтернет        ЗМІ    та           соціальних    медіа.

Способами   інформування         громадськості         про    перебіг          та           результати   реалізації     проекту стануть:

А)       власні ресурси:        сайт   http://www.mnr.in.ua/,       сторінка        у           соціальній    мережі          Facebook https://www.facebook.com/ukrmnr,           особисті        профілі          у         соціальних    мережах       членів організації.

Б)       Засоби          масової         інформації:   місцеві          та           всеукраїнські сайти, газети та       телеканали.

Висвітлення у         ЗМІ    забезпечуватиметься          розсилкою    прес-релізів          не       пізніше          наступного дня        після  проведення          заходу.

Перспективи подальшого використання результатів виконання програми після завершення періоду фінансової підтримки за рахунок бюджетних коштів, можливі джерела фінансування та/або план використання організацією результатів реалізації програми
Значна кількість учасників табору дозволить забезпечити широке представництво молоді з усіх куточків України, отримати не лише додаткові знання щодо громадської діяльності, а й під час неформального спілкування обмінятися успішним досвідом та налагодити контакти для подальшої співпраці. Участь у таборі принесе нові знайомства юнакам та дівчатам із різних куточків України, що сприятиме руйнуванню стереотипів про "інакшість" мешканців тих чи інших областей України. Отримані знання учасники проекту будуть застосовувати у роботі своїх громадських організацій, а також при проведенні інформаційно-просвітницьких кампаній з метою впливу на місцеву владу для покращення державної політики у сфері НПВ та розповсюдження національних цінностей.
Документи проекту
Простір електронних конкурсів працює в режимі дослідної експлуатації
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Завантажити
Доступний тільки з Windows 10
Доступно для
  • Windows
6.5%
людей використовує
цей браузер
Apple Safari
Завантажити
Доступний тільки з macOS
Доступно для
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux