Мандрівний табір "Стежками князів Острозьких"
Статус
Переможець
Проєкт подано
08 лютого 2023 року
Період реалізації проєкту
01 травня 2023 - 07 червня 2023
Номер проєкту
20230206-3573
Бюджет
228415 гривень
Опис проєкту
Пріоритетне завдання
2. Формування української громадянської ідентичності у населення на основі суспільно-державних (національних) цінностей (самобутність, воля, соборність, гідність).
Формат проведення проєкту
Проєкт
Показати повний опис
Мета програми
Сприяння здійсненню патріотичного виховання та формуванню громадянської позиції і патріотичної свідомості, усвідомлення національної своєрідності та ведення здорового способу життя молоді віком від 16 до 28 років, шляхом проведення Всеукраїнського мандрівного табору «Стежками князів Острозьких» у Рівненському р-н, Рівненської області, протягом 25-29 травня 2023 року
Актуальність програми
Саме постаті князів Острозьких, їхня діяльність на теренах і за межами України та діяльність УПА на теренах півдня Рівненщини є найкращим прикладом національного піднесення українського народу та усвідомленням для молоді правонаступництва боротьби українського народу з одвічними ворогами. Цікавий формат табору щорічно збирає на землях князів Острозьких близько сотні учасників «цвіту» української молоді. Всеукраїнський мандрівний табір «Стежками князів Острозьких – 2023» - п’ятиденний комбінований мандрівний табір, що пройде наприкінці травня в Рівненському р-н, Рівненщини (на межі Рівненської та Тернопільської областей). Родзинкою табору є поділ на два табору на дві складові: - Пішохідна мандрівна, яка ознайомить учасників із діяльністю УПА на півдні Рівненщини (зокрема двома важливими подіями: Першою конференцією поневолених народів Європи та Азії 1943 року та найбільшою битвою УПА під Гурбами 1944 року) та заглибить до самих витоків роду Острозьких включаючи їх роль в житті України та постатями, які дотичні до Острозьких (брати Наливайки, гетьман Петро Конашевич Сагайдачний, Герасим Смотрицький та інші). - Вишкільна складова, яка ознайомить учасників та допоможе відпрацювати навички тактичної медицини, орієнтування, навички виживання в екстремальних умовах та включає в себе проведення різноманітних практичних занять та навчально-розважальних інтерактивів.
Очікувані результати
Короткострокові
- 100 осіб віком від 16 до 28 років візьмуть участь у мандрівному таборі «Стежками князів Острозьких»; - 5 членів команди проекту та близько 10 волонтерів отримають можливість поділитися отриманим досвідом з патріотичного виховання молоді; - 100 осіб віком від 16 до 28 років за допомогою вишкільної складової отримають навички необхідні для виживання в екстремальних умовах чи умовах надзвичайних ситуацій; - 50 тис. осіб звернуть увагу до проблем активного дозвілля та активного суспільного життя молоді.
Показати повний опис
Довгострокові
- буде звернено увагу громадськості до проблематики патріотичного виховання та ведення здорового способу життя серед молоді. - буде здобуто успішний досвід проведення заходів патріотичного спрямування для привернення громадськості до цієї проблеми та до проблем пов’язаних із веденням здорового способу життя та популяризації історії князів Острозьких та діяльності УПА на півдні Рівненщини. - буде сформовано цілісне бачення розвитку інформаційної роботи у сфері патріотичного виховання.
Показати повний опис
Кількісні показники досягнення
- 100 осіб віком від 16 до 28 років візьме участь у мандрівному таборі «Стежками князів Острозьких»; - 5 членів команди проекту та 10 волонтерів отримають досвід проведення мандрівних таборів. - 100 учасників табору отримають знання необхідні для виживання в екстремальних умовах чи в умовах надзвичайних ситуацій. - 50 тис. осіб буде проінформовано щодо проблем активного дозвілля та активного суспільного життя молоді.
Показати повний опис
Якісні показники досягнення
- матеріали в онлайн, друкованих та телевізійних засобах масової інформації; - фотографії реалізації проекту; - письмові відгуки учасників, партнерів та команди проекту; - Зміст та якість матеріалів та вишколів представлених на таборі; - накладні або інші документи, що засвідчують фінансові або матеріальні внески в реалізацію проекту.
Показати повний опис
Учасники програми
Захід
Мандрівний табір "Стежками князів Острозьких"
Всього учасників (з них жінок)
100 (50) осіб
Всього учасників осіб з інвалідністю (з них жінок)
10 (5) осіб
Всього учасників тимчасово переміщених осіб (з них жінок)
30 (15) осіб
Завантажити ще
Цільова аудиторія програми
Молодь віком 16-28 років, учні старших класів, студенти і молоді спеціалісти із усіх областей України, учні місцевих шкіл, через які пролягатиме маршрут проекту, представники засобів масової інформації.
План реалізації програми
Етапи реалізації
Підготовчий етап
Завдання
Затвердження програми табору, розробка анкети та набір учасників, написання та публікування анонсів, проведення промоційної кампанії, комунікація з учасниками, відбір учасників, матеріально-технічна підготовка до табору
Опис заходів для здійснення етапу
Буде затверджено програму табору; Проведено інформаційну кампанію; Відібрано 100 учасників для участі у таборі; Підготовлено матеріально-технічну базу для проведення табору;
Строк реалізації етапу
01 травня 2023 — 24 травня 2023
Відповідальний виконавець
Мартинчук Юлія - керівник проекту; Борисович Дарія - фахівець по комунікаціям проекту; Білотіна Єлизавета - керівник відділу по роботі з учасниками; Павлюк Володимир - керівник програмно-технічного відділу.
Етапи реалізації
Практичний етап реалізації табору
Завдання
Проведення табору. Виконання таборової програми.
Опис заходів для здійснення етапу
Буде проведено табір відповідно до таборової програми
Строк реалізації етапу
25 травня 2023 — 29 травня 2023
Відповідальний виконавець
Мартинчук Юлія - керівник проекту; Павлюк Володимир - керівник програмно-технічного відділу.
Етапи реалізації
Підсумковий етап
Завдання
Підбиття підсумків та публікація результатів проекту. Звітування за проектом.
Опис заходів для здійснення етапу
Будуть подані та оприлюднені звіти; Буде зроблено та висвітлено навчальне та підсумкове відео в рамках проекту. Буде поширено відповідний досвід реалізації проекту.
Строк реалізації етапу
29 травня 2023 — 07 червня 2023
Відповідальний виконавець
Мартинчук Юлія - керівник проекту; Борисович Дарія - фахівець по комунікаціям проекту; Білотіна Єлизавета - керівник відділу по роботі з учасниками; Павлюк Володимир - керівник програмно-технічного відділу
Завантажити ще
Способи інформування громадськості про хід та результати реалізації програми

Інформування громадськості про проект відбуватиметься за допомогою таких засобів масової комунікації:

  1. Робота зі ЗМІ. За попередні роки проведення заходів нами напрацьовані інформаційні партнери. Робота зі ЗМІ проводитиметься шляхом опублікування прес-анонсів до заходу (початок травня 2023 р.), репортажів під час проведення заходу (25-29 травня 2023 року), та прес-релізу після проведення заходу (30 травня 2023 р.).
  2. Робота з цільовою аудиторією. Планується розсилка на електроні адреси установ, організацій та окремих осіб, які належать до нашої цільової аудиторії (по наявній базі даних).
  3. Робота у соціальних мережах та сайтах. Розміщення інформації, фото і відео звіту на сторінці ГО «Центр суспільних перетворень» в Фейсбук: https://www.facebook.com/supercenter.ostroh ; розміщення інформації на сторінках табору у соціальних мережах (Фейсбук: https://www.facebook.com/ostrogmandry/ та Інстаграм: https://www.instagram.com/ostrogmandry/ )
  4. Співпраця із громадськими організаціями. Будуть проведені зустрічі із активістами дружніх ГО, поширення інформації про захід по їхніх мережах.
  5. Співпраця із партнерами. Розміщення інформації на інформаційних ресурсах партнерів табору (маємо широкий список партнерів на різних рівнях, які щорічно долучаються до інформаційної підтримки табору)
  6. Співпраця із навчальними закладами. До заходу проводиться активна робота із учнями та студентами – проводяться лекції-запрошення, презентації, інформуються адміністрації навчальних закладів, органи самоврядування та ін.


Перспективи подальшого використання результатів виконання програми після завершення періоду фінансової підтримки за рахунок бюджетних коштів, можливі джерела фінансування та/або план використання організацією результатів реалізації програми
По завершенню проєкту 100 молодих осіб отримають необхідні знання та навички для самостійної роботи з молоддю у своєму селі, селищі чи місті та навички, які допомагатимуть їм з розумом приймати рішення, як діяти в екстремальних ситуаціях. Під час табору нами буде записана відео-лекція, яка буде у вільному доступі щодо відповідей на основні запитання учасників та загальних і спеціалізованих питаннях по роботі з молоддю та питань, які будуть подаватися в рамках вишкільної складової табору. Результати проекту будуть перейняті учасниками табору для роботи з молоддю на місцях їх проживання.
Документи проекту
Простір електронних конкурсів працює в режимі дослідної експлуатації
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Завантажити
Доступний тільки з Windows 10
Доступно для
  • Windows
6.5%
людей використовує
цей браузер
Apple Safari
Завантажити
Доступний тільки з macOS
Доступно для
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux