Короткострокові
Результатом проведення заходу є збільшення чисельності молоді, готової до виконання обов’язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України, шляхом формування у молоді базових знань та навичок з першої домедичної допомоги в умовах воєнного стану та надзвичайних ситуацій.
Учасники отримають інформаційно-просвітницьку брошуру щодо першої домедичної допомоги для поширення серед власного оточення у своїх містах. В рамках проекту навчання на тренінгах з домедичної допомоги пройдуть 15 груп по 15 осіб в кожній групі.
Очікується, що частина учасників заходу будуть ділитися отриманими знаннями зі своїми рідними, друзями, колегами і просто знайомими, а також спонукатимуть їх до проходження курсів з домедичної допомоги, що посилить загальну обізнаність населення України у предметі першої допомоги.
Довгострокові
Довгостроковими наслідками реалізації проекту стане те, що значна частина молодого населення буде здатна надавати якісну домедичну допомогу в екстремальних ситуаціях. Реалізація даного проекту з подальшим його аналізом дозволить створити ефективний шаблон тренінгу з першої домедичної допомоги, а також навчально-матеріальну базу для його виконання, що у майбутньому полегшить організацію подібних заходів.
Кількісні показники досягнення
- 225 осіб, пройдуть тренінгв умовах наближених до реальних, що здатні надавати якісну домедичну допомогу в екстремальних ситуаціях: артилерійський обстріл, авіаудар, ДТП, обвал будівлі та інших.;
- ході проекту буде охоплено близько 2 500 молодих людей через мережі партнерських організацій, представники яких візьмуть участь у заході, через активне використання друкованих, інтернет ЗМІ та соціальних медіа.
Якісні показники досягнення
Очікується, що 225 осіб пройдуть навчання з метою формування навичок з домедичної допомоги, шаблонів поведінки в небезпечних для життя і здоров'я ситуаціях, стресостійкості та командної роботи.
Навчання відбудеться у форматі серії тренінгів в трьох містах України, по 5 навчальних груп у кожному. Навчання однієї групи триватиме 8-12 годин теорії та практики, згідно протоколу M.A.R.C.H (M-massive bleeding – масивна кровотеча, A-аirway management – управління дихальними шляхами, R-respiration – дихання, C-сirculation – циркуляція, H-head injury / hypothermia / hypovolemia – травма голови / гіпотермія / гіповолемія), який є міжнародним стандартом надання домедичної допомоги в екстремальних ситуаціях, він містить в собі пріоритети в наданні першої допомоги, відносно них будується послідовність дій, склад та порядок комплектації аптечок першої допомоги та методику навчання домедичної допомоги.
Навчання відбуватиметься у форматі тренінгів, що включатимуть в себе комплексних вправ, спрямовані на відтворення реальних умов.
Невеликі навчальні групи дозволять інструктору більш якісно викладати навчальний матеріал, приділяти достатньо уваги кожному учаснику, оперативно реагувати на непередбачувані обставини. Як наслідок краще освоєння предмету домедичної допомоги всіма учасниками заходу.
Отримані знання учасники проекту зможуть застосовувати в умовах збройної агресії РФ в лавах Збройних Сил України, підрозділів руху опору, у волонтерській діяльності, допомагаючи ліквідовувати наслідки ворожих обстрілів, в цивільному житті у випадках дорожньо-транспортних пригод, техногенних катастрофах, а також передавати отриманні знання.