Рік незламності
Статус
Не допущено
Проєкт подано
09 лютого 2023 року
Період реалізації проєкту
19 лютого 2023 - 19 лютого 2023
Номер проєкту
20230209-3709
Бюджет
1700 гривень
Опис проєкту
Пріоритетне завдання
2. Формування української громадянської ідентичності у населення на основі суспільно-державних (національних) цінностей (самобутність, воля, соборність, гідність).
Формат проведення проєкту
Проєкт
Показати повний опис
Мета програми
Усвідомлення того, що без національно-патріотичного виховання підростаючого покоління неможливо зберегти державу і націю, і саме воно, певним чином, є основою сталого розвитку суспільства, яке прагне функціонувати на засадах гуманізму, соціальної справедливості та свободи.Причин, що спонукають акцентувати особливу увагу нашого суспільства на національно-патріотичній свідомості українців,чимало. Але основні з них це, звичайно, події які відбуваються у нашій країні. Національно-патріотичне виховання нині – це, насамперед, повернення до пласту традицій і культури нації, до кращих прикладів історичного минулого народу та відчуття причетності до створення історії свого народу, відродження національної ідентичності та укріплення її позицій сьогодні та на майбутнє. Мета національно-патріотичного виховання постає сьогодні не тільки у сприянні самоідентифікації підростаючого покоління як українського народу, але й у прищепленні дітям змалку прагнень жити в Україні та будувати її оновлену, дотримуючись Конституції України. Таке виховання є орієнтованим на формування свідомого громадянина України, людини з високими особистісними якостями та чітким національним світоглядом, про що зазначено і в “Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді” від 16 червня 2015 року, затвердженій Міністерством освіти та науки України і в “Стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки”.
Актуальність програми
Патріотичне виховання, формування особистості на засадах гуманізму завжди є невід'ємною частиною діяльності бібліотек для дітей нарівні з основною функцією залучення дітей до читання і за радянських часів, і за набуття Україною Незалежності. Але час вносить свої корективи, і виникає необхідність у постійному оновленні підходів до патріотичного виховання та відповідності вимогам та викликам суспільного життя. Так, деякі формальні поняття набувають, на жаль, дуже живого змісту. Мирне небо тепер стало одним із реально головних бажань для багатьох громадян, а відчути себе українцем – щирою необхідністю. А саме національно-патріотичне виховання успішно втрачає ознаки насаджуваності, стає природнім, безпосереднім і знаходить щирий відгук у дитячій свідомості. Чимало заходів спеціалізованих бібліотеках для дітей в усіх куточках нашої країни присвячені саме національно-патріотичному вихованню. Особливою категорією у контексті національно-патріотичного виховання є діти внутрішньо переміщених осіб (ВПО). Вони вимагають підвищеної уваги, адже зміні місця проживання багатьох з них передували дуже непрості часи, а кожна дитина – то своя історія, іноді вона доволі драматична. Спорт, музика, творчість, ігри, конкурси, іноді просто прислухатися і обійняти, ми вбачаємо, що саме такі підходи дають віру в те, що майбутнє покоління буде кращим, а наша робота з виховання свідомих громадян України хоча й не завжди помітна, але вкрай необхідна та важлива.
Очікувані результати
Короткострокові
Складена програма професійного навчання та ознайомлення з патріотичним вихованням, формування особистості, проведення занять, конкурсів та планово запросити успішних людей, які поділяться мотиваційними порадами.
Показати повний опис
Довгострокові
Проектні пропозиції, опрацювання матеріалу, зустрічі, саморозвиток, семірани, планові проектні пропозиції, залучення молоді та підвищення кваліфікаційного рівня для отримання нових створень проектів, конкурсів та знань.
Показати повний опис
Кількісні показники досягнення
Реалізація впливу та змін у суспільному полі. Проект має "жити" навіть і після завершення нашої діяльності, в подальшому на реалізацію більш масових заходів.
Показати повний опис
Якісні показники досягнення
Відображаються позитивні зміни, внаслідок реалізації проекту. Ці зміни не можливо виразити у числовому значення, ці зміни мають бути очевидними,як такі що сталися внаслідок проекту.
Показати повний опис
Учасники програми
Захід
Рік незламності
Всього учасників (з них жінок)
35 (17) осіб
Всього учасників осіб з інвалідністю (з них жінок)
3 (2) осіб
Всього учасників тимчасово переміщених осіб (з них жінок)
8 (5) осіб
Завантажити ще
План реалізації програми
Етапи реалізації
Рік незламності
Завдання
Національно-патріотичне виховання постає сьогодні не тільки у сприянні самоідентифікації підростаючого покоління як українського народу, але й у прищепленні дітям змалку прагнень жити в Україні та будувати її оновлену, дотримуючись Конституції України. Таке виховання є орієнтованим на формування свідомого громадянина України, людини з високими особистісними якостями та чітким національним світоглядом
Опис заходів для здійснення етапу
З метою найбільш об"єктивного проведення моніторингу та розяснювального заходу національно-патріотичного виховання пропонується його проводити із залученням експертних спеціалістів
Строк реалізації етапу
19 лютого 2023 — 19 лютого 2023
Відповідальний виконавець
Володимир Добржанський
Завантажити ще
Способи інформування громадськості про хід та результати реалізації програми

Розклеювання афіш, реклама на радіо, газети про короткий опис та назву заходу, посилання на ЗМІ та соціальні мережі про проведення заходу. На офіційних сайтах ІГС та міської територіальної громади. Звіт про проведення заходу на офіційних сторінках, ЗМІ. Опис заходу, фото та кількість запрошених гостей.

Перспективи подальшого використання результатів виконання програми після завершення періоду фінансової підтримки за рахунок бюджетних коштів, можливі джерела фінансування та/або план використання організацією результатів реалізації програми
Співпраця з меценатами та організаціямив в територальній громаді
Документи проекту
Простір електронних конкурсів працює в режимі дослідної експлуатації
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Завантажити
Доступний тільки з Windows 10
Доступно для
  • Windows
6.5%
людей використовує
цей браузер
Apple Safari
Завантажити
Доступний тільки з macOS
Доступно для
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux