Вишкільний наметовий табір "Армія - щит державності"
Статус
Переможець
Проєкт подано
06 лютого 2023 року
Період реалізації проєкту
08 червня 2023 - 08 серпня 2023
Номер проєкту
20230203-3543
Бюджет
333964 гривень
Опис проєкту
Пріоритетне завдання
1. Збільшення чисельності молоді, готової до виконання обов’язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України.
Формат проведення проєкту
Проєкт
Показати повний опис
Мета програми
Утвердження серед молоді авторитету Збройних сил України як спільноти хоробрих і мужніх, що здійснює захист незалежності і територіальної цілісності України та зберігає життя українцям.
Актуальність програми
Не потрібно вдаватися до історичного аналізу окупаційних війн проти України щоб зрозуміти просту формулу «країна втратить значно менше своїх громадян під час військового спротиву ніж коли здається на милість ворогу. Сьогодні кожен громадянин України знає, що буває з тими містами та селами, які захоплює армія окупанта – Російської Федерації. Режим окупації наносить більші втрати цивільному населенні ніж бойові дії армії супротивника армії, яка обороняється. Тому, задля збереження держави, збереження життя та здоров’я громадян України потрібне виконання обов’язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України її громадянам, безпосереднє виконання, якого здійснюється шляхом приєднання до Збройних силах України. Тому важливість виконання обов’язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України має розуміти кожен молодий громадянин України і бути готовий до його виконання. Програма пропонованого проєкту утвердить серед молоді авторитет Збройних сил України як спільноти хоробрих і мужніх, що здійснює захист незалежності і територіальної цілісності України і буде спонукати молодих людей долучитися до лав ЗСУ.
Очікувані результати
Короткострокові
Ознайомлення учасниками табору зі структурою, особливостями та специфікою роботи Збройних сил України під час захисту суверенітету та територіальної цілісності України; утвердження авторитету ЗСУ серед залученої цільової аудиторії; переймання учасниками табору досвіду військової справи від організаторів та інструкторів табору, які переважно є або були військовослужбовцями ЗСУ.
Показати повний опис
Довгострокові
Безпосередня участь учасників табору в захисті незалежності та територіальної цілісності України в складі ЗСУ
Показати повний опис
Кількісні показники досягнення
У результаті реалізації проекту через використання соціальних мереж, ЗМІ буде охоплено біля 30 000 осіб з числа молоді. Кількість осіб, яка буде дотична до проведення заходу складе близько 500 осіб. Безпосередню участь в заході візьме 100 учасників з більше як 9 регіонів (областей) України.
Показати повний опис
Якісні показники досягнення
Захід матиме однаковий вплив як на чоловіків, так і на жінок. Залучення до заходу представників обох статей забезпечить конструктивну взаємодію і обмін міркуваннями про цінність і стереотипи чоловіків і жінок щодо патріотизму, та обов’язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України. Під час проведення заходу взято до уваги принцип гендерної рівності, орієнтовний склад учасників буде становити (40%) жінок і (60%) чоловіків.
Показати повний опис
Учасники програми
Захід
Вишкільний наметовий табір "Армія - щит державності"
Всього учасників (з них жінок)
100 (40) осіб
Всього учасників осіб з інвалідністю (з них жінок)
5 (2) осіб
Всього учасників тимчасово переміщених осіб (з них жінок)
10 (4) осіб
Завантажити ще
Цільова аудиторія програми
Безпосередні учасники проєкту: учні 8-11 класів, студенти та ін. зацікавлена молодь – 100 учасників; безпосередні організатори проекту – біля 10 осіб; учителі та представники відділу молоді і спорту, відділів освіти, батьки та інші особи, які на пряму або дотично будуть залучатися до реалізації проекту загальною кількість 500 осіб. Загальна кількість представників цільової аудиторії, яких буде охоплено проектом – 30 000 осіб.
План реалізації програми
Етапи реалізації
Підготовчий
Завдання
створення умов для реалізації проекту
Опис заходів для здійснення етапу
Планування з організаціями-партнерами детального плану підготовки і виконання проекту; -інформаційне поширення про захід; координація з установами та організаціями з метою залучення учасників; залучення учасників через соціальні мережі; купівля всіх необхідних засобів і предметів для проведення таборування, укладання договорів.
Строк реалізації етапу
08 червня 2023 — 07 липня 2023
Відповідальний виконавець
Онищук Віталій Голова правління
Етапи реалізації
Виконавчий
Завдання
безпосереднє проведення табору
Опис заходів для здійснення етапу
збір організаторів та учасників-волонтерів, які перед заїздом усіх учасників будують табір та створюють всі необхідні умови для комфортного таборування; заїзд і реєстрація інших учасників; проведення власне самого табору відповідно до програми; роз’їзд учасників;
Строк реалізації етапу
08 липня 2023 — 14 липня 2023
Відповідальний виконавець
Онищук Віталій Голова правління
Етапи реалізації
Звітний
Завдання
провести звітування про реалізацію проекту.
Опис заходів для здійснення етапу
публікація підсумків проведення вишкільного табору; звітування перед Міністерством молоді та спорту України та громадськістю про реалізацію проекту.
Строк реалізації етапу
15 липня 2023 — 08 серпня 2023
Відповідальний виконавець
Онищук Віталій Голова правління
Завантажити ще
Способи інформування громадськості про хід та результати реалізації програми

Інформування громадськості про перебіг та результати реалізації проекту буде здійснюватися на сторінках громадської організації - виконавця проекту та громадських організацій - партнерів в соціальних мережах фейсбук та інстаграм. Також можливе інформування на особистих сторінках в соціальних мережах безпосередніх виконавців проекту (керівники проекту, виховники, інструктори тощо). У планах організаторів є також залучення засобів масової інформації до інформаційної компанії проекту.

Інформування громадськості про перебіг та реалізації програми заходу буде здійснюватися з 08.06.2023 до 08.08.2023, тобто буде включати всі етапи реалізації проекту.

Перспективи подальшого використання результатів виконання програми після завершення періоду фінансової підтримки за рахунок бюджетних коштів, можливі джерела фінансування та/або план використання організацією результатів реалізації програми
На місці реалізації проекту організація має створити постійно-діючий табір де будуть реалізовуватися проекти схожі за змістом на самофінансуванні.
Документи проекту
Простір електронних конкурсів працює в режимі дослідної експлуатації
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Завантажити
Доступний тільки з Windows 10
Доступно для
 • Windows
6.5%
людей використовує
цей браузер
Apple Safari
Завантажити
Доступний тільки з macOS
Доступно для
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux