Національно-патріотична акція "Ukraine live"
Статус
Припинено участь
Проєкт подано
09 лютого 2023 року
Період реалізації проєкту
01 липня 2023 - 15 серпня 2023
Номер проєкту
20230209-3732
Бюджет
585100 гривень
Опис проєкту
Пріоритетне завдання
2. Формування української громадянської ідентичності у населення на основі суспільно-державних (національних) цінностей (самобутність, воля, соборність, гідність).
Формат проведення проєкту
Проєкт
Показати повний опис
Мета програми
національно-патріотичне виховання молоді, що ґрунтується на героїзації подвигів борців за незалежність України, взаєморозуміння і взаємодії заради миру, необхідності формування поваги до історичних подій, формування позитивного іміджу захисників України, правильного розуміння фактів історії та їх трансформації у сьогоденні, налагодження партнерських стосунків з діячами культури і мистецтв України шляхом популяризації мистецтва народженого в бойових умовах, розвиток духовності, здібностей і талантів молоді.
Актуальність програми
Національно-патріотична акція «Ukraine live» – це підвищення рівня знань про видатних осіб українського державотворення, борців за незалежність України, сприяння покращенню національно-патріотичного виховання молодого покоління, вшанування пам’яті захисників Батьківщини за незалежність і свободу України. Актуальністю проекту є покращення національно-патріотичного виховання молоді, взаєморозуміння і взаємодії заради миру, необхідності формування поваги до історичних подій, правильного розуміння фактів історії та їх трансформації у сьогоденні, налагодження партнерських стосунків з діячами культури і мистецтв України шляхом популяризації мистецтва народженого в бойових умовах, розвиток духовності, здібностей і талантів молоді віком від 14 до 35 років (молодь з числа національних меншин, активна учнівська та студентська молодь, творча молодь, молодь з числа ВПО, що цікавиться українською історією та культурою, духовним розвитком, підтримують національні цінності (самобутність, воля, соборність, гідність), які проживають в Україні).
Очікувані результати
Короткострокові
Тривалість заходів акції 2 дні. У перший день акції - всі учасники виконують одну (на свій вибір) військову патріотичну пісню минулих часів з наступної тематики: козацькі; стрілецькі, повстанські; крутянські; пісні часу Другої світової війни, перекладених українською мовою; пісні про учасників бойових дій на території інших держав, перекладених на українську мову; У другий день фестивалю всі учасники виконують одну (на свій вибір) сучасну військово-патріотичну пісню з наступної тематики: пісні, написані в АТО, на Сході України; пісні про події в січні-лютому 2013 року, Героїв Небесної Сотні, учасників АТО, волонтерів на Сході України; пісні, що написані в зоні бойових дій; пісні рідного краю; пісні про Україну.
Показати повний опис
Довгострокові
підвищити рівень знань про видатних осіб українського державотворення, борців за незалежність України, підвищити рівень національно-патріотичного виховання молоді, провести популяризацію мистецтва народженого в бойових умовах, формування позитивного іміджу захисника України, сприяння у вихованні молоді в дусі відданості Україні, поваги до культурних цінностей свого народу.
Показати повний опис
Кількісні показники досягнення
Очікується, що у роботі різних локаційних акції: (мистецький майданчик, творчий майданчик, соціальний майданчик, майданчик діалогу) візьмуть участь безпосередньо 200 осіб, шляхом поширення інформаційних матеріалів буде охоплено близько 20 тисяч осіб. У результаті проведення акції 100% молоді підвищить рівень знань про видатних осіб українського державотворення, борців за незалежність України.
Показати повний опис
Якісні показники досягнення
У результаті реалізації проєкту, а саме проведення акції буде сформовано: -у юнацтва та молоді почуття патріотизму, свідомого ставлення до питань особистої та громадської безпеки; - всесторонньо розвинутих і духовно багатих особистостей на засадах національної гідності та свідомої громадянської позиції, приналежності до своєї держави, відповідальності за своє майбутнє і майбутнє своєї країни. - у молоді високі моральні, психологічні та соціальні якості: мужності, стійкості, відваги, рішучості, сміливості, наполегливості, ініціативності. - вивчено героїчну історію українського народу, духовну спадщину; - налагоджено контакти між активістами організацій національно-патріотичного спрямування.
Показати повний опис
Учасники програми
Захід
Національно-патріотична акція «Ukraine live»
Всього учасників (з них жінок)
300 (215) осіб
Всього учасників осіб з інвалідністю (з них жінок)
4 (1) осіб
Всього учасників тимчасово переміщених осіб (з них жінок)
100 (80) осіб
Захід
Національно-патріотична акція «Ukraine live»
Всього учасників (з них жінок)
300 (215) осіб
Всього учасників осіб з інвалідністю (з них жінок)
4 (1) осіб
Всього учасників тимчасово переміщених осіб (з них жінок)
100 (80) осіб
Завантажити ще
Цільова аудиторія програми
молодь віком від 14 до 35 років (молодь з числа національних меншин, активна учнівська та студентська молодь, творча молодь, молодь з числа ВПО, що цікавиться українською історією та культурою, духовним розвитком, підтримують національні цінності (самобутність, воля, соборність, гідність),які проживають в Україні). Також у проекті візьмуть участь громадяни різних вікових груп. До участі в акції запрошені діти з особливими потребами, ветерани АТО/ООС, учасники бойових дій, капелани. Учасниками акції стануть також представники органів центральної влади, відомі спортсмени, співаки, актори та бізнесмени, представники національно-патріотичних організацій.
План реалізації програми
Етапи реалізації
Інформаційно-методичний
Завдання
• Висвітлення ходу реалізації проекту в засобах масової інформації • Висвітлення ходу реалізації проекту в соціальних мережах • Підготовчі роботи по організації заходу.
Опис заходів для здійснення етапу
Розміщення інформації про реалізацію проекту (прес-реліз) та афіш у ЗМІ та соціальних мережах. Розробка сценарію. Проведення переговорів із контрагентами щодо надання послуг. Збір та обробка інформації про учасників заходу. Виготовлення необхідних матеріалів. Закупівлі канцтоварів тощо.
Строк реалізації етапу
01 липня 2023 — 14 липня 2023
Відповідальний виконавець
Жукова Тетяна Володимирівна, голова ГО, керівник проекту
Етапи реалізації
Проведення заходу
Завдання
Організація робіт для підготовки та проведення заходу
Опис заходів для здійснення етапу
- Заїзд та поселення учасників (14 липня 2023 р.). -День перший. Виконання однієї (на свій вибір) військово- патріотичної пісні минулих часів з наступної тематики: - козацькі; -стрілецькі, - повстанські; - крутянські; - пісні часу Другої світової війни, перекладених українською мовою; -пісні про учасників бойових дій на території інших держав, перекладених українською мовою (15 липня 2023 р.). -День другий. Виконання однієї (на свій вибір) сучасної військово-патріотичної пісні з наступної тематики: пісні, написані в АТО, на Сході України; пісні про події в січні-лютому 2013 року, Героїв Небесної Сотні, учасників АТО, волонтерів на Сході України; пісні учасників бойових дій. пісні рідного краю; пісні про Україну(16 липня 2023 р.) - робота комунікаційного клубу (15-16 липня 2023 р.). -Від'їзд учасників акції (17 липня). Заходи проекту будуть реалізовуватися із дотриманням усіх безпекових вимог. Приміщення для проведення акції устатковане бомбосховищем, генераторами живлення. Усі учасники акії будуть поінформані про Порядок дій учасників акції в разі надзвичайних ситуацій: як діяти під час акції, якщо вмикається сигнал «Повітряна тривога!» У разі необхідності чи погіршенні ситуації в регіоні є попередні домовленості з Чернівецькою та Закарпатською областями щодо проведення активних заходів проекту на території цих областей. На разі, безпекова ситуація в регіоні стабільна.
Строк реалізації етапу
14 липня 2023 — 17 липня 2023
Відповідальний виконавець
Жукова Тетяна Володимирівна, голова ГО, керівник проекту, Телеуця Валентина Василівна, член ГО, співкерівник проекту.
Етапи реалізації
Аналіз результатів проекту.
Завдання
Завершення договірних відносин із контагентами. Звіт за отримані кошти.
Опис заходів для здійснення етапу
Підписання актів виконаних робіт із контрагентами. Написання та подання звітної документації.
Строк реалізації етапу
18 липня 2023 — 15 серпня 2023
Відповідальний виконавець
Жукова Тетяна Володимирівна, голова ГО, керівник проекту.
Етапи реалізації
Інформаційно-підсумковий
Завдання
Висвітлення ходу реалізації проекту в засобах масової інформації та в соціальних мережах .
Опис заходів для здійснення етапу
• Висвітлення ходу реалізації проекту в засобах масової інформації (пост-реліз) •Висвітлення ходу реалізації проекту в соціальних мережах (пост-реліз). Для інформування громадськості будуть залучені провідні місцеві та всеукраїнські засоби масової інформації, а також буде задіяна мережа Internet і соціальні мережі: «Facebook», «Instagram», де буде розміщено інформацію про підсумки реалізації проекту. Також, будуть розповсюджені інформаційні та роздаткові матеріали для учасників та зацікавлених осіб.
Строк реалізації етапу
18 липня 2023 — 15 серпня 2023
Відповідальний виконавець
Жукова Тетяна Володимирівна, голова ГО, керівник проекту, Телеуця Валентина Василівна, член ГО, співкерівник проекту.
Завантажити ще
Способи інформування громадськості про хід та результати реалізації програми

Інформування громадськості про хід та результати реалізації проекту буде здійснюватися:

·        інформування у місцевих ЗМІ (статті, інтерв’ю, прес-конференції, піар-підтримка представниками цільових груп) ( не менше 2 публікацій).

·        розміщення інформації про захід у соціальних мережах (не менше 5 публікацій).

·        інформування про проведення заходу обласними молодіжними та ветеранськими громадськими організаціями ( не менше 2).

Для інформування громадськості будуть залучені провідні місцеві та Всеукраїнські засоби масової інформації, а також буде задіяна мережа Internet і соціальні мережі: «Facebook», «Instagram», де буде розміщено інформацію про підготовку, набір учасників та безпосередню реалізацію проекту. Також, будуть розповсюджені інформаційні та роздаткові матеріали для учасників та зацікавлених осіб.

Так як у заході будуть задіяні відомі люди, то для інформування про організацію нашого проекту вони будуть повідомляти у сюжетах та інтерв’ю на телебаченні, радіо та друкованих виданнях.

Перспективи подальшого використання результатів виконання програми після завершення періоду фінансової підтримки за рахунок бюджетних коштів, можливі джерела фінансування та/або план використання організацією результатів реалізації програми
Організація-заявник планує і надалі здійснювати організацію та проведення заходу за рахунок грантових та спонсорських коштів. Адже, в тематиці акції віддзеркалюються наявні глобальні проблеми. Займаючи все вагоміше місце в інформаційному просторі суспільства, акція неминуче впливає на суспільну думку, настрої, менталітет в цілому, формує почуття приналежності до своєї держави, відповідальності за своє майбутнє і майбутнє своєї родини і країни; популяризує та зміцнює толерантне, поважне відношення між громадянами всіх регіонів України, досягнення національної єдності українського суспільства.
Документи проекту
Простір електронних конкурсів працює в режимі дослідної експлуатації
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Завантажити
Доступний тільки з Windows 10
Доступно для
 • Windows
6.5%
людей використовує
цей браузер
Apple Safari
Завантажити
Доступний тільки з macOS
Доступно для
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux