Пересувна виставка-семінар «Великі Перемоги – Великої Нації – війна за Незалежність України»
Статус
Учасник конкурсу
Проєкт подано
31 січня 2023 року
Період реалізації проєкту
15 травня 2023 - 31 жовтня 2023
Номер проєкту
20230126-3470
Бюджет
572962 гривень
Опис проєкту
Пріоритетне завдання
2. Формування української громадянської ідентичності у населення на основі суспільно-державних (національних) цінностей (самобутність, воля, соборність, гідність).
Формат проведення проєкту
Проєкт
Показати повний опис
Мета програми
Пересувна виставка-семінар «Великі Перемоги – Великої Нації – війна за Незалежність України» В основу проекту покладається прагнення збереження в соціальній та історичній пам’яті української нації дійсних події війн за Незалежність України 2022 – 2023рр. Метою пересувної виставки стає формування у молоді відчуття гордості за свою країну та активізація участі молодих людей у формуванні новітньої ідентичності української нації, як Нації Переможців. Паралельно з цим ми прагнемо охопити якомога більшу аудиторію за рахунок обраної форми проекту – пересувна виставка – семінар, що дозволить не лише донести думку щодо героїчної української нації, а й миттєво адоптувати виставку в залежності від реакції на неї широкої молодіжної аудиторії.
Актуальність програми
Війна за Незалежність України 2022 – 2023 року є потужним фіналом сторіччя боротьби за Волю. Тяглість подій від початку ХХ століття вбачаємо не лише в одному ж й тому ворогові – росії, а і в основних завданнях – створенні Соборної Незалежної України від Сяну до Дону. Саме тому демонстрація суспільству переможної ходи українства як Європейської Нації робить виставку не лише актуальною, а й такою, що потребує якнайширшої підтримки як в Україні, так і за її межами. Карбування образу Української Нації, як Нації Переможців органічно вплетається у споконвічний Код Української Наці – Нації Воїнів та Творців. І саме його ми демонструємо українському суспільству нашою пересувною виставкою-семінаром.
Очікувані результати
Короткострокові
збереження унікального досвіду боротьби за незалежність України залучення до збирання та популяризації основних подій та ходу війни учнівської та студентської молоді з метою створення потужної групи молоді вихованолї на ідеях націоцентризму.
Показати повний опис
Довгострокові
Утвердження ідеї невідворотності Української Державності та знищення російського наративу щодо «дарованої державності». Через візуальний ряд та планшетні образи показати велич українського народу, що зі зброєю в руках відстояв свою Державу.
Показати повний опис
Кількісні показники досягнення
В рамках проекту буде створено виставку з п’яти змістовних блоків та проведено три семінари на її базі. Для творення експозиції буде залучено 45 волонтерів та військових. На базі виставки буде створено 5 типових планшетних дидактичних матеріалів, як основа для проведення 135 учасниками семінарів 15 самостійних заході в руслі концепції нашої виставки. Буде видано ілюстративну брошуру «Великі Перемоги – Великої Нації – війна за Незалежність України»
Показати повний опис
Якісні показники досягнення
Буде збережено та трансльоване на широку аудиторію досвід та шлях боротьби за Незалежність. Ми оновимо національний Пантеон Героїв – де поруч із Воїном та Волонтером постає образ Молоді, що врешті решт наповнює змістом поняття Соборності та Державності.
Показати повний опис
Учасники програми
Захід
Пересувна виставка-семінар «Великі Перемоги – Великої Нації – війна за Незалежність України»
Всього учасників (з них жінок)
150 (75) осіб
Всього учасників осіб з інвалідністю (з них жінок)
15 (10) осіб
Всього учасників тимчасово переміщених осіб (з них жінок)
86 (60) осіб
Завантажити ще
Цільова аудиторія програми
Молодь (4000 осіб). Працівники державних органів влади, органів місцевого самоврядування, депутатського корпусі, що зайняті в процесі реалізації державної політики (35 осіб). Представники громадянського сектору, волонтерських організацій та організацій ветеранів АТО та учасників російсько-української війни, діячі культу та актив національно-культурних товариств (70 осіб). Представники наукової спільноти та творчих кіл (до 15 осіб). В цілому до участі у реалізації програмних заходів буде залучено молодь з 12 областей (Київської, Черкаської, Дніпропетровської, Луганської, Харківської, Донецької, Запорізької, Херсонської, Львівської, Закарпатської, Одеської, Вінницької) та міста Київ.
План реалізації програми
Етапи реалізації
Підготовчий
Завдання
Збір матеріалів за напрямками виставки • розробка та підтримка спеціалізованого веб-ресурсу для створення віртуального дзеркала виставки та трансляції основних ідей проекту
Опис заходів для здійснення етапу
Формування списків учасників проекту. Збір матеріалу для виставки та планшетів. Змістовне наповнення основних блоків пересувної виставки-семінару. Підбір лекторів-добровольців з числа студентської та наукової молоді. Визначення маршруту виставки та основних засобів трансляції її результатів
Строк реалізації етапу
15 травня 2023 — 30 червня 2023
Відповідальний виконавець
Довбня Анастасія Ігорівна
Етапи реалізації
Презентація та впровадження проекту
Завдання
Створення виставки; Друк планшетів за мотивами виставки; Видання методичних рекомендацій для поширення основних тез та думок виставки;
Опис заходів для здійснення етапу
В рамках даного етапу буде розпочате експонування Україною пересувної виставки – семінару «Великі Перемоги – Великої Нації – війна за Незалежність України». Виставка матиме п’ять великих ілюстративних блоки – «БІЛЬ», «НАДІЯ», «ЛЮТЬ», «ЛЮДЯНІСТЬ», «ЧЕСТЬ» - в яких будуть показані основні події війни у 2022 – 2023 роках. Паралельно з виставкою відбуватиметься семінар, на якому лектори – добровольці доноситимуть основний навратив Новітньої Української Нації – «українці будують Соборну Українську Держав на Богом Даній Землі!». На основі виставки будуть створені планшети для використання в навчальному та просвітницькому процесі – зразки та методичні рекомендації з яких надаватимуться управлінням молоді та спорту, а також профільним Департаментам в галузі освіти, науки, культури.
Строк реалізації етапу
01 липня 2023 — 16 жовтня 2023
Відповідальний виконавець
Довбня Анастасія Ігорівна
Етапи реалізації
Підбиття підсумків
Завдання
Організація публічного звіту за результатами проєкту.
Опис заходів для здійснення етапу
Підготовка фінансового та творчого звіту про виконання проекту Інформування громадськості про результати проекту
Строк реалізації етапу
17 жовтня 2023 — 31 жовтня 2023
Відповідальний виконавець
Довбня Анастасія Ігорівна
Завантажити ще
Способи інформування громадськості про хід та результати реалізації програми

Інформування громадськості про хід та результати реалізації проекту буде здійснюватися на всеукраїнських телевізійних каналах (2 канали), у все-українських та регіональних друкованих ЗМІ (5 видань), в мережі Інтернет.

Перспективи подальшого використання результатів виконання програми після завершення періоду фінансової підтримки за рахунок бюджетних коштів, можливі джерела фінансування та/або план використання організацією результатів реалізації програми
У подальшому громадською організацією передбачається реалізація подібних проектів з урахуванням напрацювань та отриманого досвіду.
Документи проекту
Простір електронних конкурсів працює в режимі дослідної експлуатації
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Завантажити
Доступний тільки з Windows 10
Доступно для
 • Windows
6.5%
людей використовує
цей браузер
Apple Safari
Завантажити
Доступний тільки з macOS
Доступно для
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux