Формування громадської ідентичності у дітей та молоді засобами рухової активності та здорового способу життя в сучасних умовах
Статус
Припинено участь
Проєкт подано
24 січня 2023 року
Період реалізації проєкту
01 квітня 2023 - 31 грудня 2023
Номер проєкту
20230110-3230
Бюджет
177850 гривень
Опис проєкту
Пріоритетне завдання
2. Формування української громадянської ідентичності у населення на основі суспільно-державних (національних) цінностей (самобутність, воля, соборність, гідність).
Формат проведення проєкту
Проєкт
Показати повний опис
Мета програми
Мета програми проекту: розробка візуальних матеріалів та соціальної реклами для формування громадянської ідентичності у дітей та молоді засобами рухової активності та здорового способу життя в сучасних умовах, популяризація рухової активності, поширення національно-патріотичних цінностей, зокрема самобутності, волі, соборності та гідності.
Актуальність програми
Актуальність програми проекту: На сьогодні рухова активність та здоровий спосіб життя є основою для успішного майбутнього країни та розвитку молодого покоління, адже завдяки цим засобами ми маємо змогу формувати українську громадянську ідентичність у дітей та молоді на основі національно-патріотичних цінностей. Популяризація здорового способу життя і рухової активності допомагає залучити сучасне покоління дітей і молоді до формування загальнолюдських патріотичних цінностей, а розробка візуальних матеріалів та соціальної реклами дасть змогу ефективніше здійснити цей процес та сформувати громадянську ідентичність, патріотичну свідомість, власну національну позицію.
Очікувані результати
Короткострокові
Збільшення кількості молоді, яка матиме сформовану громадянську позицію, ідентичність завдяки перегляду соціальної реклами та візуальних матеріалів.
Показати повний опис
Довгострокові
Візуальні матеріали та соціальна реклама будуть розміщені на сайті громадської організації та в соціальних мережах, а також у соціальних мережах інших державних установ, що дасть змогу вплинути на значно більшу кількість молоді (чоловіків та жінок), що у свою чергу посилить їхню громадянську ідентичність. Створені матеріали будуть висвітлені на різних платформах та соціальних мережах, таким чином забезпечивши інформаційне охоплення всієї України.
Показати повний опис
Кількісні показники досягнення
Виготовлення 7 відеороликів (1-3 хв.) та розміщення візуальних матеріалів та соціальної реклами на сайті й соціальних мережах громадської організації охопить близько 500 переглядів на тиждень молоддю (чоловіками та жінками), а розміщення на сайтах інших державних установ збільшить цей показник у десятки разів. Інформаційне охоплення всієї України.
Показати повний опис
Якісні показники досягнення
Успішність проекту полягає в тому, що візуальні матеріали та соціальна реклама можуть бути впроваджені у діяльність закладів вищої освіти, закладів загальної середньої освіти, що значно посилить формування громадянської ідентичності та національних цінностей української молоді (чоловіків і жінок). Ролики будуть розміщені в мережі Інтернет, що дозволить інформаційно охопити всю Україну.
Показати повний опис
Учасники програми
Захід
Вебінар з основ розробки відеороликів для формування громадянської ідентичності у дітей та молоді засобами рухової активності та здорового способу життя в сучасних умовах
Всього учасників (з них жінок)
60 (40) осіб
Всього учасників осіб з інвалідністю (з них жінок)
2 (1) осіб
Всього учасників тимчасово переміщених осіб (з них жінок)
10 (4) осіб
Завантажити ще
План реалізації програми
Етапи реалізації
Створення концепції з розробки візуальних матеріалів та соціальної реклами для формування громадянської ідентичності у дітей та молоді засобами рухової активності та здорового способу життя в сучасних умовах
Завдання
1. Створення концепції для комплексної розробки візуальних матеріалів та соціальної реклами. 2. Перевірка концепції для формування громадянської ідентичності у дітей та молоді засобами рухової активності та здорового способу життя.
Опис заходів для здійснення етапу
Проведення вебінару для молоді щодо формування громадянської ідентичності у дітей та молоді засобами рухової активності та здорового способу життя в сучасних умовах.
Строк реалізації етапу
01 квітня 2023 — 30 червня 2023
Відповідальний виконавець
Галан Ярослав Петрович
Етапи реалізації
Створення візуальних матеріалів та соціальної реклами, спрямованої на формування громадянської ідентичності у дітей та молоді засобами рухової активності та здорового способу життя в сучасних умовах.
Завдання
1. Підготовка та створення візуальних матеріалів і соціальної реклами. 2. Впровадження візуальних матеріалів і соціальної реклами у діяльність закладів вищої освіти, закладів загальної середньої освіти.
Опис заходів для здійснення етапу
Проведення майстер-класу для молоді по виготовленню візуальних матеріалів та соціальної реклами, спрямованої на формування громадянської ідентичності у дітей та молоді засобами рухової активності та здорового способу життя в сучасних умовах. Створення сучасних візуальних матеріалів і соціальної реклами у діяльність закладів вищої освіти, закладів загальної середньої освіти.
Строк реалізації етапу
01 липня 2023 — 31 грудня 2023
Відповідальний виконавець
Галан Ярослав Петрович
Завантажити ще
Способи інформування громадськості про хід та результати реалізації програми

Інформування громадськості про хід та результати виконання проекту здійснюватиметься шляхом висвітлення візуальних матеріалів та соціальної реклами на сайтні громадської організації та у відповідних соціальних мережах.

Ресурси розміщення: http://yssukraine.com

https://www.facebook.com/groups/708529503724338

Instagram @yssukraine

Також інформування можливе й на сайтах інших державних установ.

Громадська організація співпрацює з засобами масової інформації регіону Чернівецької області.

Теленал С4 (https://c4.com.ua), інформаційне агенство АСС (https://acc.cv.ua), телеканал: Чернівецький промінь (https://promin.cv.ua).

Перспективи подальшого використання результатів виконання програми після завершення періоду фінансової підтримки за рахунок бюджетних коштів, можливі джерела фінансування та/або план використання організацією результатів реалізації програми
Після завершення періоду фінансової підтримки громадська організація буде продовжувати діяльність у цій галузі; реалізовувати різного роду заходи, створювати різноманітні соціально-інформаційні візуальні матеріали для формування громадянської ідентичності у дітей та молоді засобами рухової активності та здорового способу життя в сучасних умовах
Документи проекту
Простір електронних конкурсів працює в режимі дослідної експлуатації
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Завантажити
Доступний тільки з Windows 10
Доступно для
 • Windows
6.5%
людей використовує
цей браузер
Apple Safari
Завантажити
Доступний тільки з macOS
Доступно для
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux