Наметовий патріотичний табір «4.5.0 все спокійно».
Статус
Не допущено
Проєкт подано
09 лютого 2023 року
Період реалізації проєкту
10 квітня 2023 - 10 вересня 2023
Номер проєкту
20230209-3771
Бюджет
527799.6 гривень
Опис проєкту
Пріоритетне завдання
2. Формування української громадянської ідентичності у населення на основі суспільно-державних (національних) цінностей (самобутність, воля, соборність, гідність).
Формат проведення проєкту
Проєкт
Показати повний опис
Мета програми
Сприяти активізації та залученню молоді до процесу розбудови громадянського суспільства шляхом проведення наметового патріотичного табору «4.5.0 все спокійно».
Актуальність програми
У період війни, яку російська федерація розв'язала і веде проти України, виникає нагальна необхідність переосмислення зробленого і здійснення системних заходів, спрямованих на посилення національно-патріотичного виховання дітей та молоді - формування нового українця, що діє на основі національних та європейських, цінностей. Удосконалення та розвиток цілісної загальнодержавної політики національно-патріотичного виховання шляхом формування та утвердження української громадянської ідентичності на основі єдиних суспільно-державних (національних) цінностей (самобутність, воля, соборність, гідність) і загальнолюдських цінностей, дієве сприяння органам державної влади та органам місцевого самоврядування в захисті та охороні національної державності Українського народу, готовність до захисту державної незалежності та територіальної цілісності України, усвідомлення громадянського обов’язку із розвитку успішної країни та забезпечення власного благополуччя в ній. Для формування української громадянської ідентичності потрібно підтримувати подібні проекти які спрямовані на впровадження та утвердження суспільно-державних (національних) цінностей, розвиток громадянської ідентичності населення України; З цією метою в літній період в Україні треба організувати табори з патріотичного спрямування. Такі табори пропонує наша організація. На наш погляд в даній небезпечній ситуації, яка є в країні, Закарпатська область найбільше підходить для проведення всеукраїнських заходів.
Очікувані результати
Короткострокові
Провели 6-ти денний наметово-патріотичний табір на 85+ учасників які пізнали принципи любові і гордості за власну державу, її історію, мову, здобутки та досягнення у сфері культури, економіки, науки, спорту, як дієво сприяти органам державної влади та органам місцевого самоврядування в захисті та охороні національної державності українського народу.
Показати повний опис
Довгострокові
Буде створена ефективна мережа патріотичної громадсько активної молоді, яка буде ефективно впливати на молодіжну політику країни та сприяти зміцненню громадянського суспільства. Національно свідоме виховання та відродження української культури, економіки, науки, спорту. Виховання українського характеру й світогляду, національних і загальнолюдських моральних цінностей.
Показати повний опис
Кількісні показники досягнення
1) Більше 20 тисяч жителів України звернуть увагу на проблему патріотичного виховання молоді. 2) Буде проведено конкурс есе на тему “Як молодь може змінити Україну?”, на якому буде проаналізовано думку молоді щодо шляхів відродження України. 3) Буде відібрано 85+ робіт найкращих молодих патріотів, які зможуть поспілкуватися з однодумцями на таборі (під час відбору буде враховано гендерні квоти не менше ніж 40% однієї статі). 4) Буде проведено 6-ти денний молодіжний наметовий патріотичний табір щодо підвищення громадянської свідомості людей, обмін досвідом між молодіжними лідерами (учасники – 85 чол. + 6 чол. орг. комітет + 9 тренерів. 5) Буде опубліковано десять статей про проект у ЗМІ.
Показати повний опис
Якісні показники досягнення
Буде створена ефективна мережа патріотичної громадсько активної молоді, яка буде ефективно впливати на молодіжну політику та сприяти зміцненню громадянського суспільства. Соціальна адаптація, участь в активному громадському житті учасників табору, відродження патріотизму, відновлення психоемоційного стану учасників проекту сприятиме вихованню молоді в національних традиціях, забезпечить реалізацію своїх талантів та можливостей учасників проекту.
Показати повний опис
Учасники програми
Захід
Наметовий патріотичний табір «4.5.0 все спокійно»
Всього учасників (з них жінок)
85 (34) осіб
Всього учасників осіб з інвалідністю (з них жінок)
0 (0) осіб
Всього учасників тимчасово переміщених осіб (з них жінок)
10 (5) осіб
Завантажити ще
Цільова аудиторія програми
Планується охопити більше 20 тисяч жителів України, які звернуть увагу на проблему патріотичного виховання молоді. Проект спрямований на активну молодь України. В рамках реалізації проекту плануємо залучити до безпосередньої участі понад 85+ учасників віком 16-35 років, 6 людей з оргкомітету та 9 висококваліфікованих тренерів, спеціалістів у сфері політології, етнології, історії, психології, економіки, молодіжної політики, волонтерства, гендерної політики та екології.
План реалізації програми
Етапи реалізації
1 етап
Завдання
Конкурс есе на тему «Як молодь може змінити Україну?»
Опис заходів для здійснення етапу
Буде проведено конкурс есе серед молоді (у ВНЗ та через громадські організації)
Строк реалізації етапу
10 квітня 2023 — 20 травня 2023
Відповідальний виконавець
Величко Юлія членкиня БФ “ФОНД РОЗВИТКУ ЕКОТУРИЗМУ НА УЖАНСЬКІЙ ДОЛИНІ”,
Етапи реалізації
2 етап
Завдання
Відбірковий етап робіт
Опис заходів для здійснення етапу
Відбір найкращих 85 робіт кваліфікованою комісією.
Строк реалізації етапу
20 травня 2023 — 31 травня 2023
Відповідальний виконавець
Величко Юлія членкиня БФ “ФОНД РОЗВИТКУ ЕКОТУРИЗМУ НА УЖАНСЬКІЙ ДОЛИНІ”
Етапи реалізації
3 етап
Завдання
Проведення патріотичного табору «4.5.0 все спокійно»
Опис заходів для здійснення етапу
Буде проведено з’їзд молоді з багатьох областей України. У рамках табору плануються публічні лекції, робота у групах над конкретними проблемами відродження країни, виховання молодих патріотів. Також будуть проведені спортивно-патріотичні та інтелектуальні ігри.
Строк реалізації етапу
06 червня 2023 — 11 червня 2023
Відповідальний виконавець
Фоменко Василь голова БФ “ФОНД РОЗВИТКУ ЕКОТУРИЗМУ НА УЖАНСЬКІЙ ДОЛИНІ"
Етапи реалізації
4 етап
Завдання
Створення мережі патріотичної громадсько активної молоді
Опис заходів для здійснення етапу
Створення мережі громадських активістів, які підвищать рівень патріотичного громадянського суспільства в регіонах.
Строк реалізації етапу
12 червня 2023 — 10 вересня 2023
Відповідальний виконавець
Бойко Віолетта членкиня БФ “ФОНД РОЗВИТКУ ЕКОТУРИЗМУ НА УЖАНСЬКІЙ ДОЛИНІ”
Етапи реалізації
5 етап
Завдання
Публікація десяти статей про проект та організацію 2 прес конференцій
Опис заходів для здійснення етапу
На початку проекту і в кінці ми організуємо дві прес конференції та опублікуємо їх результати
Строк реалізації етапу
10 квітня 2023 — 10 вересня 2023
Відповідальний виконавець
Бойко Віолетта членкиня БФ “ФОНД РОЗВИТКУ ЕКОТУРИЗМУ НА УЖАНСЬКІЙ ДОЛИНІ”
Завантажити ще
Способи інформування громадськості про хід та результати реалізації програми

Наш БФ  має утверджену комунікаційну стратегію, ми відкриті та зацікавлені в тому, щоб про нашу діяльність дізнались якомога більше людей. Ми плануємо організувати щонайменше дві прес конференції по даному проекту, відзняти круте відео та опублікувати щонайменше 10 статей у ЗМІ про перебіг та реалізацію даного проекту. Хоча сподіваємось, що реальні результати будуть набагато вищі. Для висвітлення заходу в засобах масової інформації буде розроблений медіа-план.Перспективи подальшого використання результатів виконання програми після завершення періоду фінансової підтримки за рахунок бюджетних коштів, можливі джерела фінансування та/або план використання організацією результатів реалізації програми
Подальша співпраця у цьому напрямку із учасниками проекту, поширення ідей розпочатих нашим проектом на ширше коло громадян, яке відбудеться за допомогою наших учасників. Створена мережа буде працювати шляхом проведення постійних zoom- конференцій. Також раз на три місяці буде відбуватися аналіз проблематики патріотичного виховання в Україні шляхом проведення в областях фокус – груп та обговорень.
Документи проекту
Простір електронних конкурсів працює в режимі дослідної експлуатації
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Завантажити
Доступний тільки з Windows 10
Доступно для
 • Windows
6.5%
людей використовує
цей браузер
Apple Safari
Завантажити
Доступний тільки з macOS
Доступно для
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux