Спортивно-патріотичний табір денного перебування "Chovhan_Camp"
Статус
Учасник конкурсу
Проєкт подано
03 лютого 2023 року
Період реалізації проєкту
01 червня 2023 - 31 серпня 2023
Номер проєкту
20230203-3536
Бюджет
508590 гривень
Опис проєкту
Пріоритетне завдання
2. Формування української громадянської ідентичності у населення на основі суспільно-державних (національних) цінностей (самобутність, воля, соборність, гідність).
Формат проведення проєкту
Проєкт
Показати повний опис
Мета програми
Формування фундаменту громадянської позиції, політичної свідомості та патріотичного виховання серед української молоді, шляхом проведення спортивно-патріотичного табору денного перебування "Chovhan_Camp"
Актуальність програми
Враховуючи ситуацію, що склалася в Україні, все більшої актуальності набуває виховання в молодого покоління почуття патріотизму, відданості загальнодержавній справі зміцнення країни, активної громадянської позиції тощо. Патріотичне виховання в українському суспільстві залишається першочерговим як для громади, так і для держави в цілому. Розвиток патріотизму - любові до свого народу, до Батьківщини, до її героїв та історичного минулого є одним із головних завдань для формування національної ідентичності. Сьогодні питання про усвідомлення основних цінностей є особливо актуальним для кожного, адже в умовах війни, ми побачили, що такі базові поняття, які ми вважаємо нормальними і невід’ємними – свобода вибору, висловлювань, фізична свобода – можуть зникнути буквально за один день. Спортивно-патріотичний табір має стати для кожного його учасника осередком становлення громадянина-патріота України, готового самовіддано розбудовувати країну як суверенну, незалежну, демократичну, правову, соціальну державу, сприяти єднанню українського народу та встановленню громадянського миру й злагоди в суспільстві.
Очікувані результати
Короткострокові
- протягом 26-28 липня 2023 року проведено більше 10 заходів національно-патріотичного спрямування; - щонайменше 300 юнаків та дівчат з різних громад України взяли участь у таборі; - розроблено та розповсюджено 1000 примірників друкованих матеріалів та відеоматеріал "Таємниці Теофіполя: правда чи вигадка?"
Показати повний опис
Довгострокові
Учасники табору долучатимуться до його проведення щорічно; у жителів громади зросте рівень знань про історію Теофіпольського краю; зросте рівень туристичної привабливості Теофіпольської громади. Кінцевим результатом проєкту стане сформоване бажання молоді керувати власним життям, висловлюючи свою громадянську позицію, демонструючи повагу до законів, історії та культури своєї держави, а також готовність захищати її теритріальну цілісність.
Показати повний опис
Кількісні показники досягнення
- більше 10 проведених заходів; - більше 300 учасників взяли участь у таборі; - охоплено молодь з 10 областей України; - розроблено більше 3 презентаційних матеріалів; - загальне охоплення проєкту становить більше 10000 осіб з різних регіонів України шляхом розповсюдження відеоматеріалу та 1000 осіб шляхом розповсюдження друкованого матеріалу "Таємниці Теофіполя: правда чи вигадка?"
Показати повний опис
Якісні показники досягнення
Серед жителів Теофіпольської громади збільшиться рівень знань про історичне минуле рідного краю, серед жителів інших регіонів України підвищиться рівень зацікавленості до історії Теофіпольщини, що покращить туристичну привабливість Теофіпольської громади; в Україні збільшиться чисельність юнаків та дівчат, які свідомо ставляться до своїх прав і обов’язків перед суспільством та державою.
Показати повний опис
Учасники програми
Захід
"Chovhan_Camp" День 1
Всього учасників (з них жінок)
300 (130) осіб
Всього учасників осіб з інвалідністю (з них жінок)
10 (5) осіб
Всього учасників тимчасово переміщених осіб (з них жінок)
20 (10) осіб
Захід
"Chovhan_Camp" День 2
Всього учасників (з них жінок)
300 (130) осіб
Всього учасників осіб з інвалідністю (з них жінок)
10 (5) осіб
Всього учасників тимчасово переміщених осіб (з них жінок)
20 (10) осіб
Захід
"Chovhan_Camp" День 3
Всього учасників (з них жінок)
300 (130) осіб
Всього учасників осіб з інвалідністю (з них жінок)
10 (5) осіб
Всього учасників тимчасово переміщених осіб (з них жінок)
20 (10) осіб
Завантажити ще
Цільова аудиторія програми
Цільовою аудиторією проєкту є молодь (учні 9-11 класів) Теофіпольської селищної територіальної громади, а також молодь інших громад з 10 областей України. Орієнтовна кількість учасників табору - 300 осіб, включно з дітьми, що належать до вразливих верств населення, дітьми з числа внутрішньо переміщених осіб, дітьми військовослужбовців. Орієнтовна загальна кількість осіб, охоплених інформаційною частиною проєкту шляхом розповсюдження відеоматеріалу та поширення результатів проєкту у соціальних мережах та ЗМІ складає більше 10000 осіб.
План реалізації програми
Етапи реалізації
Організаційно-підготовчий етап
Завдання
Виконання підготовчих робіт для проведення табору
Опис заходів для здійснення етапу
1. Інформування жителів Теофіпольської громади та жителів з запрошених громад України про проведення табору. 2. Замовлення та виготовлення поліграфічних та інфографічних матеріалів з символікою заходу та логотипом організатора заходу. 3. Розробка друкованих та відеоматеріалів "Таємниці Теофіполя: правда чи вигадка?" про приховані та сфальсифіковані історичні факти більшовицького режиму на території громади, історичну ретроспективу українсько-польських відносин, якими славиться Теофіпольщина, видатних вихідців Теофіпольського краю та багато інших цікавих фактів і подій (підбір матеріалу, відеозйомка і монтаж відеоматеріалу, розробка дизайну, верстка і друк брошури) 4. Укладання договорів оренди сценічних конструкцій, світлового та звукового обладнання тощо. 5. Розподіл обов'язків між персоналом проєкту. 6. Написання сценарію. 7. Купівля необхідного інвентарю для проведення заходів, а також призів тощо. 8. Підбір учасників табору.
Строк реалізації етапу
01 червня 2023 — 25 липня 2023
Відповідальний виконавець
Керівник проєкту Анжеліка Максим'юк за участі персоналу проєкту та представників партнерів проєкту
Етапи реалізації
Аналітично-практичний етап
Завдання
Практична реалізація проєкту, що передбачає впровадження системи заходів з національно-патріотичного виховання молоді, організація моніторингового спостереження за результатами виконання заходів проєкту
Опис заходів для здійснення етапу
Проведення спортивно-патріотичного табору денного перебування "Chovhan_Camp" приурочено до Дня Української державності. Протягом 26-28 липня 2023 року в рамках проєкту буде здійснено низку заходів, що спрямовані на патріотичне виховання молоді в традиціях українського козацтва, пропаганду здорового способу життя, підвищення рівня знань молоді про престижність проходження військової служби за контрактом в ЗСУ, осмислення історичного досвіду минулих поколінь та формування національної ідентичності молоді. Серед них: 1. "Козак Квест" - подолання смуги перешкод 2. Спортивні ігри: футбол, волейбол, настільний теніс 3. Лекція з основ політології "Я відповідальний громадянин" 4. Вікторина "Знаємо Україну, вивчаємо Україну" 5. Гра-квест "Історичні скарби Теофіполя" 6. Історична лекція "Пам'ятати історію - знати майбутнє" 7. Історична екскурсія "Таємний Теофіполь (Човган)" 8. Інтерактивно-активна лекція "Етнодім" 9. Зустрічі-лекції та майстер-класи з працівниками поліції, військкомату та прикордонниками "Готуємось захищати Батьківщину" 10. Майстер-клас "Школа виживання" з виховниками Пласту та пластунами 11. Пісенний вечір "Козацька ватра" 12. Перегляд фільму під відкритим небом про важкий період української історії "Щедрик" 13. Виступ кавер-гурту з національно-патріотичною тематикою Протягом усіх днів табору буде діяти виставка робіт народних майстрів, виставка національно-патріотичної літератури, фотовиставка історичної спадщини Теофіпольщини, розучування патріотичних пісень та національно-патріотичні ігри. А також протягом реалізації проєкту буде здійснено кількісний моніторинг учасників табору.
Строк реалізації етапу
26 липня 2023 — 28 липня 2023
Відповідальний виконавець
Керівник проєкту Анжеліка Максим'юк за участі персоналу проєкту та представників партнерів проєкту
Етапи реалізації
Підсумковий
Завдання
Проведення підсумків реалізації проєкту та аналіз результатів виконання завдань
Опис заходів для здійснення етапу
1. Звітування про результати реалізації проєкту (відеомонтаж та публікування результатів на офіційних сторінках заявника проєкту і його партнерів, а також у місцевих та всеукраїнських друкованих і онлайн ЗМІ) 2. Розповсюдження презентаційних матеріалів 3. Моніторинг результатів виконання проєкту шляхом опитування: анкетування та інтерв'ювання учасників і тренерів табору. 4. Аналіз результатів виконання проєкту 5. Поширення позитивного досвіду 6. Визначення перспектив подальшої роботи 7. Розповсюдження друкованих та відеоматеріалів "Таємниці Теофіполя: правда чи вигадка?"
Строк реалізації етапу
29 липня 2023 — 31 серпня 2023
Відповідальний виконавець
Керівник проєкту Анжеліка Максим'юк за участі персоналу проєкту та представників партнерів проєкту
Завантажити ще
Способи інформування громадськості про хід та результати реалізації програми

Джерела інформування: офіційна сторінка організації-заявника в Instagram, Facebook; офіційні сторінки організацій-партнерів в Instagram, Facebook, місцевий ЗМІ "Час громади", офіційний сайт Теофіпольської селищної ради, чат Теофіпольської ТГ в Telegram, UA:Суспільне-Поділля, телеканал ВІТА, мережа Гончаренко центрів в соціальних мережах та інші місцеві та всеукраїнські друковані і онлайн ЗМІ.

Під час першого етапу реалізації проєкту відбуватиметься інформування жителів Теофіпольської громади та жителів запрошених до реалізації проєкту громад про проведення табору.

Під час другого етапу інформування про хід реалізації проєкту здійснюватиметься кожного дня під час проведення заходів на сторінках організації-заявника в Instagram та Facebook.

Під час третього етапу усіма згаданими джерелами здійснюватиметься звітування про результати реалізації проєкту.

Для оперативного та достовірного висвітлення усієї інформації щодо проведення табору в рамках реалізації проєкту буде створено окрему сторінку в Instagram та Facebook.

Перспективи подальшого використання результатів виконання програми після завершення періоду фінансової підтримки за рахунок бюджетних коштів, можливі джерела фінансування та/або план використання організацією результатів реалізації програми
Громадська організація має наміри проводити табір "ChovhanCamp" щорічно, тому для започаткування потребує фінансової допомоги грантодавців. Оскільки для реалізації проєкту нам потрібна закупівля всіх необхідних матеріалів (намети, ігри тощо) одноразово, то в майбутньому не буде необхідності зовнішнього залучення коштів. Під час проведення наступних таборів, харчування, проживання, довіз учасників та всі супутні витрати для проведення табору будуть фінансуватись нашими партнерами.
Документи проекту
Простір електронних конкурсів працює в режимі дослідної експлуатації
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Завантажити
Доступний тільки з Windows 10
Доступно для
 • Windows
6.5%
людей використовує
цей браузер
Apple Safari
Завантажити
Доступний тільки з macOS
Доступно для
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux