Сучасні технології, як інструмент для підвищення ефективності роботи
Опис проєкту
Пріоритетне завдання
8. Сприяння зайнятості осіб з інвалідністю та реалізації права на працю на рівні з іншими, доступу до підприємницької діяльності та самозайнятості осіб з інвалідністю.
Формат проведення проєкту
Захід
Показати повний опис
Мета програми
Сприяння освоєнню незрячими та слабозорими фахівцями основам роботи за комп’ютером, новітньої інформаційної техніки та технологій, застосування її у виробничій діяльності незрячих та слабозорих, для забезпечення ефективної роботи, збереження власного робочого місця, конкурентності на ринку праці шляхом проходження низки занять, отримання учасниками нових знань.
Актуальність програми
Набуття навичок роботи віддалено (дистанційно). Освоєння фахівцями з порушеннями зору основам роботи за комп’ютером, новітньої інформаційної техніки та технологій, вдосконалення знань та навчання новим програмам. Підвищення ефективності роботи працівників системи УТОС: пошук інформації на сайтах ЦОВВ, мережі Інтернеті, участь у конкурсах проектів, використання застосунків конференцій для виконання посадових обов’язків, висвітлення діяльності у соцмережах, ін. Збереження робочого місця, підвищення конкурентноздатності незрячого на ринку праці. Використання набутих знань для роботи, спілкування. Поліпшення інформаційного забезпечення всіх осіб з інвалідністю по зору шляхом використання сучасних технічних засобів, набуття навичок ведення соціальних сторінок, сайтів об’єднань, підприємств, бібліотек.
Очікувані результати
Короткострокові
Виявлення основних прогалин у знаннях щодо користування комп’ютером, проведення низки занять, отримання учасниками нових знань, освоєння актуальних програм. Популяризація звернення до центру НІКЦ, інших центрів для незрячих осіб стосовно проходження навчання володіння комп’ютером.
Показати повний опис
Довгострокові
Вільне володіння ПК незрячими для ефективної роботи у системі УТОС, пошуку нової роботи, роботи віддалено, підтримки контактів онлайн. Впровадження навичок володіння комп’ютером у повсякденному житті (наприклад, для особистих цілей – реєстрація в додатку «Дія», «Helsi») та для роботи (виконання посадових функцій). Удосконалення навичок з використання сучасних технологій працівниками УТОС та ін., що сприятиме підготовці та перепідготовці фахівців Українського товариства сліпих та інших громадськи
Показати повний опис
Кількісні показники досягнення
45 осіб учасників занять отримають нові знання та зможуть бути більш ефективними на своїх робочих місцях або отримати нове робоче місце чи посаду. Понад однієї тисячі людей можливої опосередкованої аудиторії. шістнадцять занять по два рази на тиждень.
Показати повний опис
Якісні показники досягнення
Підвищення рівня професійної майстерності учасників, зростання їх конкурентоздатності на ринку праці. Вільне володіння ПК, участь у онлайн заходах, навчаннях. Набуття навичок пошуку інформації в мережі Інтернет дозволить працівникам УТОС більше приймати участь у створенні соціальних контактів, як у системі УТОС так і поза нею.
Показати повний опис
Учасники програми
Захід
Сучасні технології, як інструмент для підвищення ефективності роботи
Всього учасників (з них жінок)
45 (30) осіб
Всього учасників осіб з інвалідністю (з них жінок)
40 (30) осіб
Всього учасників тимчасово переміщених осіб (з них жінок)
0 (0) осіб
Завантажити ще
Цільова аудиторія програми
особи з порушеннями зору
План реалізації програми
Етапи реалізації
1. Підготовчий етап до реалізації заходу. Етап збору інформації, формування груп учасників заходу
Завдання
Сприяння освоєнню незрячими фахівцями основам роботи за комп’ютером, новітньої інформаційної техніки та технологій; Сформувати групи учасників, які працюють в системі УТОС, провести навчання, завдяки попередньому збору інформації виявити теми на які звернута увага.
Опис заходів для здійснення етапу
Збір інформації щодо рівня знань бажаючих навчатися комп’ютерним технологіям; анонсування про проведення навчання; телефонне консультування щодо підключення учасників через zoom; проведення теоретично-практичних занять; робота з електронними документами різних форматів з урахуванням особливостей людей з порушеннями зору. Робота та використання соціальних мереж у професійній
Строк реалізації етапу
01 серпня 2022 — 31 серпня 2022
Відповідальний виконавець
Гордійко Олександр Вікторович
Етапи реалізації
Проведення теоретично-практичних занять в раніше сформованих групах
Завдання
Вдосконалення знань та навчання новим програмам; Підвищення ефективності роботи працівників системи УТОС; Збереження робочого місця, підвищення конкурентноздатності незрячого на ринку праці; Поліпшення інформаційного забезпечення всіх осіб з інвалідністю по зору шляхом використання сучасних технічних засобів
Опис заходів для здійснення етапу
Виявлення основних прогалин у знаннях щодо користування комп’ютером, проведення низки занять, надання учасниками нових знань, освоєння актуальних програм. Проведення навчання; телефонне консультування щодо підключення учасників через zoom; проведення теоретично-практичних занять; запис відео занять, інших інформаційних матеріалів робота з електронними документами різних форматів з урахуванням особливостей людей з порушеннями зору. Робота та використання соціальних мереж у професійній діяльності
Строк реалізації етапу
01 вересня 2022 — 15 жовтня 2022
Відповідальний виконавець
Гордійко Олександр Вікторович
Етапи реалізації
Завершальний етап заходу
Завдання
Підведення підсумків заходу, здача фінансових та інших звітів. Моніторинг результатів заходу.
Опис заходів для здійснення етапу
Отримання практичної оцінки позитивної реалізації заходу. Розробка опитувальника; Проведення опитування Підведення підсумків заходу, здача фінансових та інших звітів. Моніторинг результатів заходу.
Строк реалізації етапу
16 жовтня 2022 — 30 листопада 2022
Відповідальний виконавець
Гордійко Олександр Вікторович
Завантажити ще
Способи інформування громадськості про хід та результати реалізації програми

Про проведення заходу буде проінформовано на офіційних ресурсах (сайтах) УТОС, НІКЦ УТОС в соціальній мережі Facebook та на інших офіційних сайтах підприємств та організаціях УТОС, в друкованих виданнях редакції "Заклик" УТОС, шляхом електронних повідомлень. Інформація буде подаватись постійно в процесі підготовки та реалізації кожного етапу проекту. Крім того буде повідомлено ФСЗІ.

Перспективи подальшого використання результатів виконання програми після завершення періоду фінансової підтримки за рахунок бюджетних коштів, можливі джерела фінансування та/або план використання організацією результатів реалізації програми
Заходи такого формату реалізуються щорічно
Документи проекту
Простір електронних конкурсів працює в режимі дослідної експлуатації
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Завантажити
Доступний тільки з Windows 10
Доступно для
  • Windows
6.5%
людей використовує
цей браузер
Apple Safari
Завантажити
Доступний тільки з macOS
Доступно для
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux