Участь у фестивалі «Театральні зустричі» активної неповносправної молоді з різних міст України задля розвитку творчості і толерантності.
Статус
Учасник конкурсу
Проєкт подано
15 грудня 2021 року
Період реалізації проєкту
10 січня 2022 - 10 квітня 2022
Номер проєкту
20211215-2571
Бюджет
459195 гривень
Опис проєкту
Пріоритетне завдання
2. Проведення заходів, які спрямовані на забезпечення виконання зобов’язань, взятих Україною в результаті ратифікації Конвенції ООН про права осіб з інвалідністю, шляхом реалізації положень Національного плану дій з реалізації Конвенції про права осіб з інвалідністю на період до 2025 року (розпорядження Кабінету Міністрів України від 07.04.2021 № 285-р). * *При визначенні цього пріоритетного завдання необхідно додатково зазначити назву розділу, завдання та заходу.
Формат проведення проєкту
Захід
Показати повний опис
Мета програми
Створити місце для комунікації дітей та молоді з інвалідністю, для презентації творчих наробок, підсилити їх соціальну включеність через участь у фестивалі. Дати можливості для соціальної адаптації з учнівською молоддю
Актуальність програми
Життя родини, в якій виховуються діти та молодь з інвалідністю - непросте, має ряд складнощів у вихованні та соціалізації таких дітей і молоді. В Червоноградській громаді налічується більше 1015 таких родин, в яких діти та молодь часто є ізольованими та позбавленими спілкування. Внаслідок цього у них недостатньо сформовані комунікативні навички, вони мають проблеми із соціальною адаптацією, навчанням, обмежені та мало обізнані з культурною спадщиною України, її історією. Якщо людина з інвалідністю задіяна в гуртках, аматорських колективах, то не завджди має можливість презентувати творчі здібності для аудиторії. Ізольованість дітей та молоді з інвалідністю є причиною того, що громадськість недостатньо обізнана з їхніми проблемами, особливостями життя таких родин, а тому не в повній мірі сприймає їх бажання та право на повноцінне життя. Дуже важливим є те, що вихід за межі помешкання, буде сприяти відкритості, розвитку їх здібностей, комунікації родин. Наша організація протягом семи років надає послуги, спрямовані на соціальну адаптацію, фізичний і творчий розвиток людей з інвалідністю, сприяє поширенню обізнаності громади про життя та потреби таких родин, проводить концерти для учнів по школах, бібліотеках Червоноградської територіальної громади. Також є ініціатором й організатором театральних зустрічей «Червоноград скликає друзів», учасниками яких є аматорські колективи з різних куточків України.
Очікувані результати
Короткострокові
- 15 аматорських театральних колективів з усієї України презентують власні творчі досягнення та доробки, а це понад 300 учасників; - проведено вечір спілкування «Наша дружба- неосяжна» для налагодження подальшої співпраці; - виготовлено та розповсюджено інформаційний буклет про XY театральні зустрічі «Червоноград скликає друзів», в кількості 400 шт; - В світлиці писанкарства Тараса Городецького учасники зустрічей матимуть можливість познайомитися з його унікальними роботами. Участь у прес- конференції зі ЗМІ сприяє більшої обізнанності громади творчими досягненнями людей з інвалідністю - презентовано та розповсюджено відеофільм про захід у ЗМІ та соціальних мережах; - проведена прес- конференція зі ЗМІ.
Показати повний опис
Довгострокові
- участь у заході сприятиме творчому розвитку осіб із інвалідністю, популяризує українське культурне мистецтво, традиції народу; - поліпшиться рівень набуття навичок комунікації та самопрезентації учасників цільової групи; - збільшиться мережа взаємодопомоги учасників з різних куточків України; - збільшиться рівень толерантності суспільства; - збільшиться активізація ГО, які працюють з дітьми та молоддю з інвалідністю, що спрямована на подальшу демократизацію суспільства; - збільшится обізнанність суспільства за потреби осіб з інвалідністю; - волонтери отримають величезний досвід роботи; - залучаться небайдужі люді до підтримки людей з інвалідністю.
Показати повний опис
Кількісні показники досягнення
300 учасників фестивалю отримають позитивні емоції, презентують власні творчі досягнення. 15 керівників аматорських колективів отримають поради членів журі 15 колективів отримають подарунки від організаторів. проведено 1 майстер–клас для керівників аматорських колективів. 400шт буклетів розповсюджено серед ГО України. Учасникі фестивалю відвідують світлину Т.Городецького 1 відео фільм презентує фестиваль та участь дітей та молоді з інвалідністю.
Показати повний опис
Якісні показники досягнення
- Для учасників фестивалю поліпшиться рівень набуття навичок комунікації та самопрезентації учасників цільової групи; - збільшится досвід, мережа взаємодопомоги учасників з різних куточків України; - налагодяться стосунки, обмін інформацією в соціальних мережах. - для учасників фестивалю буде нова інформація за містецьтво писанкарства, популяризацію українського культурного мистецтва, традиції народу; - завдяки участі у прес конференції поширится інформація в суспільстві, збільшиться рівень толерантності суспільства ; - представники влади приділять більше уваги та підтримки діяльності ГО. - небайдужі люди долучаться до підтримки людей з інвалідністю; - збільшится активізація ГО, які працюють з дітьми та молоддю з інвалідністю, що спрямована на подальшу демократизацію суспільства; - збільшится обізнанність суспільства за потреби осіб з інвалідністю
Показати повний опис
Учасники програми
Захід
Участь у фестивалі «Театральні зустричі» активної неповносправної молоді з різних міст України задля розвитку творчості і толерантності
Всього учасників (з них жінок)
300 (270) осіб
Всього учасників осіб з інвалідністю (з них жінок)
270 (270) осіб
Всього учасників тимчасово переміщених осіб (з них жінок)
0 (0) осіб
Завантажити ще
Цільова аудиторія програми
Діти та молодь з інвалідністю, учні молодь ЗЗСО, учнівська молодь, волонтери, аматорські колективи з інших регіонів України, представники органів влади, ЗМІ, населення громади
План реалізації програми
Етапи реалізації
Підготовчий , Основний, Заключний
Завдання
Підготовчого єтапу: Надання інформації за проведення фестивалю шляхом повідомлень, розсилок в соцсітях. подання інформації ї в ЗМІ. проведення репетицій членами ГО "НІка" для показу вистави на фестивалі. Основний: проведення фестивалю Заключний: повідомлення в ЗМІ, соціальних мережах. Звіт по проєкту.
Опис заходів для здійснення етапу
Підготовчий: Повідомлення, розсилка розробленого Положення про проведення театральних зустрічей «Червоноград скликає друзів». Отримання зворотньої інформації. Подання інформації в ЗМІ. Проведення репетицій вистави для показу на фестивалі. Основний: Складання сценарію проведення заходу, списку учасників, програми, буклету. Заїзд учасників, поселення в ОЛК «Ровесник». Проведення вечора зустрічей та спілкування «Наша дружба неосяжна». Оформлення фотосушки кожної організації та учасника фестивалю у фойє Народного дому. Проведення фестивалю «Червоноград скликає друзів» в Народному домі м. Червонограда: - реєстрація учасників; - виступи; - нагородження грамотами, сувенірною продукцією, значками; - проведення екскурсії в музеї писанкарства; - обговорення вистав членами журі з керівниками аматорських колективів; - прес-конференція зі ЗМІ Заключний: розсилка відеоматеріалів учасникам заходу. Оформлення повідомлень в ЗМІ, соціальних мережах. Звіт по проєкту.
Строк реалізації етапу
10 січня 2022 — 10 квітня 2022
Відповідальний виконавець
Хайсанова Наталія, Керівник проєкту
Завантажити ще
Способи інформування громадськості про хід та результати реалізації програми

Інформування буде здійснюватися через місцеві та регіональні ЗМІ, сторінки соціальних мереж, сайти Червоноградської територіальної громади та ЛОДА, перед проведенням фестивалю, а також впродовж заходу.

Створений відеофільм буде презентований на ТК «Бужани», регіональних ЗМІ, а також розповсюджений керівниками ГО через соціальні мережі.

Газети «Новини Прибужжя», «Голос з над Бугу»,  «Благовіст» - статті та повідомлення про захід; регіональні друковані ЗМІ зможуть розмістити статті учасників заходу.

Радіо «Радіо Сокаль»- репортажі безпосередньо з подій, інформування представників громад про подію.

 


Перспективи подальшого використання результатів виконання програми після завершення періоду фінансової підтримки за рахунок бюджетних коштів, можливі джерела фінансування та/або план використання організацією результатів реалізації програми
Після закінчення проєкту діяльність ЧМГОНМ «Ніка» буде і надалі здійснюватися через проведення різного роду навчань та налагодження співпраці з цільовою групою. В орендованому приміщенні і надалі будуть надаватися соціальні послуги, в тому числі спрямовані на творчий розвиток та розкриття потенціалу дітей і молоді з інвалідністю. Продовжиться робота у напрямку участі у фестивалях обласного, регіонального та всеукраїнського рівнях. Плануємо залучення коштів з місцевого бюджету; залучення спонсорів, волонтерів та небайдужих людей.
Документи проекту
Простір електронних конкурсів працює в режимі дослідної експлуатації
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Завантажити
Доступний тільки з Windows 10
Доступно для
  • Windows
6.5%
людей використовує
цей браузер
Apple Safari
Завантажити
Доступний тільки з macOS
Доступно для
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux