Навчальний семінар «Шляхи подолання бар’єрів соціальної інтеграції людей з порушенням екскреторної функції організму».
Статус
Учасник конкурсу
Проєкт подано
21 грудня 2021 року
Період реалізації проєкту
01 квітня 2022 - 30 червня 2022
Номер проєкту
20211213-2560
Бюджет
133514.2 гривень
Опис проєкту
Пріоритетне завдання
9. Сприяння формуванню якісної системи соціального захисту осіб з інвалідністю та гідних умов життя для цієї групи громадян. Просвітництво та інформування осіб з інвалідністю щодо можливих видів соціальної допомоги, самостійного проживання, деінституалізації, тощо.
Формат проведення проєкту
Захід
Показати повний опис
Мета програми
1. Захід проводиться з метою реабілітації стомованих хворих, пристосування до нових умов життєдіяльності, Інформація про засоби догляду за шкірою навколо стоми, сприяння самореалізації, впевненості при створенні сем’ї, подолання страху перед існуючими перешкодами: соціальної ізольованості, незахищеності, вимушеної самотності. Проведення зустрічей та взаємодія представників суспільного сектору – це громадські об’єднання стомованих пацієнтів з представниками державного сектору, соціальної сфери, провідними фахівцями в області проктології, урології, онкології, хірургії може розв’язати поточне завдання –подолання бар’єрів соціальної інтеграція в суспільство людей з порушенням екскреторної функції організму.
Актуальність програми
В Україні в значній мірі гальмується інтеграція в соціум такої особливої соціально-демографічної групи людей, які навіть при наявних специфічних фізіологічних обмеженнях життєдіяльності делікатного характеру - у вигляді стоми (виходу кишківника, сечоводу на живіт) або нетримання, могли б не бути інвалідами зовсім, а бути включеними в соціальне функціонування, але за відсутністю кабінетів для отримання консультацій по догляду за стомою, не врахування потреб стомованих хворих в абілітації і реабілітації у межах медичної реформи, відсутність індивідуального забезпечення стомованих хворих засобами догляду за стомою, а також засобами, які запобігають алергічним реакціям і подразненням шкіри навколо стоми, є одним із бар’єрів, однією з найбільш актуальних соціальних проблем, яка потребує негайного вирішення.
Очікувані результати
Короткострокові
Інформація від спеціалістів соціальної сфери, творчості, спорту, психології, лікарів, про допоміжні засоби - аксесуари необхідні для лікування шкіри навколо стоми та запобігання виникнення подразнень, спілкування і взаємо обмін досвідом - сприяє широкій інтеграції стомованих хворих у суспільство, надає впевненості у подальшому житті.
Показати повний опис
Довгострокові
Соціальна активність людей у яких встановлено інвалідність, стимулюється передусім задоволенням соціальних потреб у спілкуванні, суспільно-корисній праці, реалізації різноманітних соціальних проектів. Найпоширеніші види роботи зі стомованими хворими — психологічні консультації, виїзні консультації, психотренінги, арт-терапія, консультації з правових питань, групи взаємодопомоги, центри реабілітації.
Показати повний опис
Кількісні показники досягнення
Отримають інформацію і підвищать свій рівень знань, 30 учасників заходу, щодо забезпечення індивідуальних потреб, передадуть свій досвід при спілкування із стомованими хворими на зустрічах у своїх областях, для відновлення втраченого життєвого потенціалу кожного з них.
Показати повний опис
Якісні показники досягнення
Інформація про проблеми стомованих хворих, та шляхи їх вирішення, які розглядаються на заході, при зустрічах, або листуванні доводяться учасниками до місцевих органів влади, закладів охорони здоров’я та сприяє позитивному вирішенню питань соціального захисту, сприятимуть залученню до активного способу життя, що допоможе психічному і фізичному вдосконаленню цієї категорії населення та мають соціальний ефект.
Показати повний опис
Учасники програми
Захід
Навчальний семінар «Шляхи подолання бар’єрів соціальної інтеграції людей з порушенням екскреторної функції організму».
Всього учасників (з них жінок)
30 (17) осіб
Всього учасників осіб з інвалідністю (з них жінок)
25 (17) осіб
Всього учасників тимчасово переміщених осіб (з них жінок)
1 (0) осіб
Завантажити ще
Цільова аудиторія програми
Стомовані хворі особи з інвалідністю та без інвалідності.
План реалізації програми
Етапи реалізації
Етап планування
Завдання
Підготовка програма заходу та кошторису витрат, подати на конкурс відповідно вимогам постанови Кабінету Міністрів України від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів», Порядку використання коштів та Порядку проведення конкурсу.
Опис заходів для здійснення етапу
Моніторинг вартості послуг. Підготовка і формування конкурсної програми. Подання конкурсної програми. Захист конкурсної програми. Укладання договорів. Привернути увагу суспільства ЗМІ до проблем фізичного, морального, та психологічного стану осіб з інвалідністю стомованих хворих та повернути їх до нормального активного повсякденного життя в соціумі.
Строк реалізації етапу
01 квітня 2022 — 30 квітня 2022
Відповідальний виконавець
Щербина Валентина Федорівна - президент
Етапи реалізації
Етап реалізації
Завдання
Для проведення семінару потрібно інформування про час і місце проведення заходу. Запрошення на участь у Навчальному семінарі стомовних хворих, представників влади і Фонду соціального захисту інвалідів. Проведення заходу.
Опис заходів для здійснення етапу
Листування - завчасно надіслати листи запрошення про дату і час проведення учасників заходу та представників влади, фахівців фізкультурно-оздоровчої, спортивної сфери, ЗМІ, та ФСЗОІ використовуючі соціальні мережі Fasebook, Viber, контактні телефонні номери, електронні адреси.
Строк реалізації етапу
01 травня 2022 — 31 травня 2022
Відповідальний виконавець
Щербина Валентина Федорівна - президент
Етапи реалізації
Етап звітування.
Завдання
Звітування в період реалізаці заходу та після проведення.
Опис заходів для здійснення етапу
Підготовка звітів в період реалізаці заходу та після проведення. Надати звіти організатору. Отримати підтвердження про прийняття.
Строк реалізації етапу
01 червня 2022 — 30 червня 2022
Відповідальний виконавець
Щербина Валентина Федорівна - президент
Завантажити ще
Способи інформування громадськості про хід та результати реалізації програми

Резолюція про проведений захід має інформативний  характер  про нагальні проблеми стомованих хворих Для інформування про проведення і реалізацію заходу плануємо залучити ЗМІ, які дадуть згоду на оприлюднення  інформації, згідно  своїх встановлених правил.                                                                    Контактні  телефони,     електронні адреси керівників  відокремлених підрозділів, членів   асоціації та керівників громадських організацій України, листування у соціальних мережах із стомованими хворими на сторінці Fasebook «Спілка стомованих України», Viber, Сайт:  astom-ilko.kiev.ua  

Перспективи подальшого використання результатів виконання програми після завершення періоду фінансової підтримки за рахунок бюджетних коштів, можливі джерела фінансування та/або план використання організацією результатів реалізації програми
Проведення навчальних, інформаційно-просвітницьких зустрічей стомованих хворих, в регіонах України, з представниками місцевої влади, закладів охорони здоров’я, доведення до них інформації, стосовно важливості індивідуального забезпечення засобами догляду за стомою, надання необхідної інформації для постановки на облік, для отримання допомоги в закладах охорони здоров’я за місцем проживання, сприяє позитивному вирішенню питань соціального захисту людей з порушенням екскреторної функції організму. Надалі виконання завдань Статуту асоціації здійснюється за рахунок власних коштів.
Документи проекту
Простір електронних конкурсів працює в режимі дослідної експлуатації
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Завантажити
Доступний тільки з Windows 10
Доступно для
 • Windows
6.5%
людей використовує
цей браузер
Apple Safari
Завантажити
Доступний тільки з macOS
Доступно для
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux