«Нова професіЯ - нова Я - міцна Україна»
Статус
Учасник конкурсу
Проєкт подано
24 грудня 2021 року
Період реалізації проєкту
04 квітня 2022 - 28 грудня 2022
Номер проєкту
20211223-2671
Бюджет
3546960 гривень
Опис проєкту
Пріоритетне завдання
8. Сприяння зайнятості осіб з інвалідністю та реалізації права на працю на рівні з іншими, доступу до підприємницької діяльності та самозайнятості осіб з інвалідністю.
Формат проведення проєкту
Програма
Показати повний опис
Мета програми
Сприяння поліпшенню становища, прав і можливостей жінок та дівчат з інвалідністю, одиноких матерів з дітьми інвалідами, через формування професійних та трудових навичок, а також підтримку психологічного та фізичного стану, реабілітаційними засобами.
Актуальність програми
_В Україні, як і в більшості європейських країн, рівень зайнятості жінок суттєво нижчий за рівень зайнятості чоловіків. Цей розрив спричиняє нерівність доходів чоловіків та жінок, законодавчі обмеження, структура економіки, можливості догляду за дітьми, вплив культури та особливості державної політики. Програма «Нова професіЯ - нова Я - міцна Україна» покликана подолати більшість з наведених вище бар’єрів через набуття жінками з дітьми з інвалідністю та жінками з інвалідністю актуальної спеціальності та особистісних компетенцій, які б могли вирішити не тільки економічні проблеми, але і питання ефективної самоактуалізації, інтегрованості у суспільство та кар’єрного зростання вразливих груп жінок.Завданням профорієнтації, в данній програмі, є встановлення найпридатнішіх видів роботи, надання можливості обрати роботу відповідно до навичок, здібностей і вмінь. Обов'язково слід враховувати особисті вимоги та бажання кожного, виходити з найретельнішого оцінювання професійних здібностей.
Очікувані результати
Короткострокові
- зміна соціальної ситуації розвитку учасників програми; - покращення психоемоційного стану всіх учасників програми; - професіоналізація профорієнтування жінок з вразливих груп населення; - поліпшення фізичного та психологічного самопочуття дітей, дівчат та жінок з інвалідністю; - підвищення комунікаційних навичок учасників програми.
Показати повний опис
Довгострокові
Покращення соціально-економічного статусу родини та окремих осіб з вразливих груп населення; гармонізація психосоціального стану родину, через сімейну терапію; можливість реалізації здобутих навичок через індивідуальну підприємницьку діяльність(ФОП); збільшення мобільності осіб з інвалідністю, сприяння соціальній інтеграції та підвищенню кваліфікації з набутої спеціальності; відкриття нових перспектив до саморозвитку та самоосвіти вразливих груп жінок; формування стійкої мотивації до покращення життєвих умов у матерів, що виховують дітей з інвалідністю, дівчат та жінок з інвалідністю.
Показати повний опис
Кількісні показники досягнення
Кількісні показники досягнення за 46 днів 30 жінок та дівчат з інвалідністю пройшли та отримали знання з наступних курсів : Базовий курс “Основи професії “Бьюті майстриня” ; 10 жінок та дівчат з інвалідністю пройшли та отримали знання з наступного курсу: “Основи масажу”; 40 жінок та дівчат з інвалідністю пройшли та отримали знання з базового курсу “SMM-менеджмент”
Показати повний опис
Якісні показники досягнення
Можливість реалізації здобутих за період програми, професійних знань, уміннь та навичок покращить економічне становище, стабільність, впевненість у майбутньому жінок з інвалідністю, дівчат з інвалідністю, матерів, які мають дітей з інвалідністю. Реабілітація дітей, дівчат та жінок підвищить рівень їх фізичного, когнітивного та психологічного розвитку. Активізація соціально-культурних і соціально-педагогічних функцій конкретної особистості, через задоволення основних соціальних потреб, завдяки активізації буде досягнуто результат - подолання почуття самотності, емоційної відчуженості .
Показати повний опис
Учасники програми
Захід
Основи професійної підготовки (всього 4 комплекса заходів ) 1.Базовий курс ,2.“Основи професії “Бьюті майстриня”, 3.Базовий курс “Основи массажа, теорія та практика” 4.Базовий курс “SMM-менеджмент
Всього учасників (з них жінок)
40 (30) осіб
Всього учасників осіб з інвалідністю (з них жінок)
30 (30) осіб
Всього учасників тимчасово переміщених осіб (з них жінок)
0 (0) осіб
Захід
Комплекс оздоровчих (реабілітаційних) фізично - психологічних та соціокультурних заходів
Всього учасників (з них жінок)
40 (30) осіб
Всього учасників осіб з інвалідністю (з них жінок)
30 (30) осіб
Всього учасників тимчасово переміщених осіб (з них жінок)
0 (0) осіб
Захід
Юридичні консультації, Юридичний супровід ( 2)
Всього учасників (з них жінок)
40 (30) осіб
Всього учасників осіб з інвалідністю (з них жінок)
30 (30) осіб
Всього учасників тимчасово переміщених осіб (з них жінок)
0 (0) осіб
Завантажити ще
Цільова аудиторія програми
Жінки та дівчата з інвалідністю, жінки які мають дітей з інвалідністю за різними нозологіями (40 осіб), представників не менше ніж 9 областей України.
План реалізації програми
Етапи реалізації
Підготовчий етап
Завдання
Вирішення організаційних, методичних, кадрових, матеріальна-технічних питань дозволить ефективно реалізувати програму та досягнути поставленої мети
Опис заходів для здійснення етапу
Створення гул-форм для набору учасників програми. Проведення методично-організаційних зустрічей з партнерами, підписання угод, договорів, меморандумів про співпрацю тощо. Проведення закупівель.
Строк реалізації етапу
04 квітня 2022 — 01 червня 2022
Відповідальний виконавець
Сахарова Катерина Михайлівна, голова ГО «ПРООЗІ»
Етапи реалізації
Основний етап
Завдання
1.Базовий курс “Основи професії “Бьюті майстриня” 2. Навчальний курс класичного масажу 3.Базовий курс “SMM-менеджмент” 4.Реабілітація учасників програми 5.Активізація соціально-культурних і соціально-педагогічних функцій конкретної особистості
Опис заходів для здійснення етапу
1. Навчальний процес провадиться за запитом та з урахуванням особистих потреб учасників програми та охоплює такі напрямки “Бьюті сфери”, як: Візаж; Дизайн брів; Нігтьовий сервісу; Гігієничний манікюр, педікюр; Дизайн та нарощування вій; Депіляція. Курс має чіткий розподіл на тренінгову та семінарську частину 2. Навчальний курс класичного масажу побудовано за принципом «Масажист» і включає в себе 2 рівня теоретично-практичної підготовки: 1 рівень (базовий): вивчення техніки класичного масажу і застосування її у локальному та загальному масажі 2 рівень (професійний): застосування класичного масажу у таких програмах, як: спортивний + ЛФК, лікувальний, дитячий + розвиваюча гімнастика, антицелюлітний, лімфодренажний, SPA, арома-масаж, косметичний, вакуум-градієнтна терапія, апітерапія, масаж при вагітності. Анатомія і фізіологія для масажистів Курс спрямовано на підвищення рівня кваліфікації масажистів. Охоплює знання будови та функціонування організму людини, поглиблене вивчення опорно-рухової системи. 3. Надання знань, умінь та навичок потрібних для використання соціальних медіа, як дієвого інструмента для просування власного бренду (підприємства) та вирішення інших бізнес-завдань. Навчальний процес коригується методом мережевого навчання, тобто подача необхідної інформації комбінаторна, тобто складається з двох окремих курсів : 1. теоретичний курс, 2. практичний курс. 4.ЛФК; Лікувальний масаж; Спелео-терапія; Акватерапія; Психологічна діагностика; Психологічне консультування; Психологічна корекція; Юридичне консультуванн; Юридичний супровід. 5. Проведення низки соціокультурних заходів: екскурсійні тури; заходи спрямовані на зниження соціального напруження та зміцнення громади; еко-просвітницькі заходи.
Строк реалізації етапу
01 липня 2022 — 28 грудня 2022
Відповідальний виконавець
Сахарова Катерина Михайлівна, голова ГО «ПРООЗІ»
Етапи реалізації
Моніторинг та оцінка
Завдання
Проведення статистичної та аналітичної роботи щодо реалізації програми
Опис заходів для здійснення етапу
Обробка вихідних анкет учасників та звітів залучених фахівців до втілення програми
Строк реалізації етапу
03 жовтня 2022 — 28 грудня 2022
Відповідальний виконавець
Сахарова Катерина Михайлівна, голова ГО «ПРООЗІ»
Етапи реалізації
Звітування
Завдання
Складання підсумкового і фінансового звітів.
Опис заходів для здійснення етапу
Описовий звіт містить аналітичні висновки реалізації програми. Фінансовий звіт базується на фактичних показниках виконання програми
Строк реалізації етапу
03 жовтня 2022 — 28 грудня 2022
Відповідальний виконавець
Сахарова Катерина Михайлівна, голова ГО «ПРООЗІ»
Завантажити ще
Способи інформування громадськості про хід та результати реалізації програми

Донецька облдержадміністрація: https://dn.gov.ua/ua

Управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання у Донецькій області: https://donmolod.gov.ua/.

Соціальні мережі https://www.facebook.com/sakharova54 . 

Протягом ІІ по ІV квартал 2022 р. , через електронне листування та інтернет ресурси.

Перспективи подальшого використання результатів виконання програми після завершення періоду фінансової підтримки за рахунок бюджетних коштів, можливі джерела фінансування та/або план використання організацією результатів реалізації програми
Сталість програми реабілітації та профорієнтування здобувається через розповсюдження інформації про успішну реалізацію програми. Кількісні показники позитивних змін життя учасників програми, відкриття індивідуальної підприємницької діяльності, дякими з жінок, надасть можливості здобути незалежні джерела фінансування дотичних проєктів. Інформування громади про позитивний досвід, який є результатом соціальної інтеграції та реабілітації осіб з інвалідністю, через ЗМІ (місцеві та регіональні) та соціальні мережі, після реалізації програми зумовить зацікавленість бізнесу у продовженні її реалізації.
Документи проекту
Простір електронних конкурсів працює в режимі дослідної експлуатації
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Завантажити
Доступний тільки з Windows 10
Доступно для
 • Windows
6.5%
людей використовує
цей браузер
Apple Safari
Завантажити
Доступний тільки з macOS
Доступно для
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux