Тренінг «Фізкультура і спорт в повсякденному житті це підтримання фізичного стану , комунікації і соціалізації».
Статус
Учасник конкурсу
Проєкт подано
21 грудня 2021 року
Період реалізації проєкту
01 липня 2022 - 30 вересня 2022
Номер проєкту
20211206-2394
Бюджет
133325.21 гривень
Опис проєкту
Пріоритетне завдання
14. Інформування суспільства щодо розв’язання проблем осіб з інвалідністю у державі та формування позитивного ставлення суспільства до осіб з інвалідністю.
Формат проведення проєкту
Захід
Показати повний опис
Мета програми
Залучення стомованих хворих до активного способу життя, занять фізичною культурою і спортом, творчостю допоможе популяризації і відповідальному ставленню до свого здоров’я, психічному і фізичному вдосконаленню цієї категорії населення та формуванню позитивного ставлення суспільства до осіб з інвалідністю. Через активізацію діяльності громадських організацій і їх представництв в регіонах, використання інформації про напрацьовані пропозиції, направлені на популярізацію занять фізичною культурою і спортом, адаптацію в суспільстві стомованих хворих, сприятимуть подоланню негативного ставлення до осіб з інвалідністю, розробки заходів у сфері медичної реформи, спорту, соціальних програм при зустрічах із стомованими хворими на базі місцевих адміністрацій.
Актуальність програми
Відсутність інформованості про реабілітаційні можливості у самих пацієнтів і непоінформованість суспільства про їхні проблеми, відсутність кабінетів для стомованих хворих та індивідуального забезпечення, відсутність розуміння, дружнього ставлення та адекватного сприйняття людей, які могли б не бути інвалідами зовсім, а бути включеними в соціальне функціонування.
Очікувані результати
Короткострокові
Отримання необхідних навичок фізичної реабілітації, знань по догляду за стомою сприятиме до самореабілітації та самоорганізації кожного стомованого хворого учасника заходу.
Показати повний опис
Довгострокові
Співпраця і партнерство органів місцевого самоврядування з громадськими організаціями осіб з інвалідністю забезпечать розробку і виконання програм для медичної, психолого-педагогічної, трудової, психологічної, фізкультурно- спортивної, соціальної реабілітації покращить якість життя, підвищить рівень соціалізації та сформує позитивного ставлення до осіб з інвалідністю, підвищить рівень соціалізації в громаді.
Показати повний опис
Кількісні показники досягнення
На заході підвищать рівень знань з фізичної культури і спорту, стануть більш інтегрованими у суспільство - 30 осіб стомованих хворих з різних регіонів України та можуть передати людям свій особистий досвід отриманий при спілкуванні з фахівцями та учасниками заходу, тим, хто потрребує комунікації.
Показати повний опис
Якісні показники досягнення
Навички фізичної реабілітації, нформація про загальні проблеми стомованих хворих, та шляхи їх вирішення, які розглядаються на заході, при зустрічах, або листуванні доводяться учасниками до місцевих органів влади, соціальних працівників, закладів охорони здоров'я сприяє позитивному вирішенню питань соціальної інтеграції, сприятимуть залученню до активного способу життя, що допоможе запобіганню різних супутніх хвороб, посприяє психічному і фізичному вдосконаленню цієї категорії населення.
Показати повний опис
Учасники програми
Захід
Тренінг «Фізкультура і спорт в повсякденному житті це підтримання фізичного стану , комунікації і соціалізації».
Всього учасників (з них жінок)
30 (17) осіб
Всього учасників осіб з інвалідністю (з них жінок)
26 (16) осіб
Всього учасників тимчасово переміщених осіб (з них жінок)
1 (0) осіб
Завантажити ще
Цільова аудиторія програми
Люди з порушенням екскреторної функції організму з інвалідністю та без інвалідності.
План реалізації програми
Етапи реалізації
Етап планування
Завдання
Підготовка і формування конкурсної програми заходу та кошторису витрат відповідно вимогам постанови Кабінету Міністрів України від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів», Порядку використання коштів та Порядку проведення конкурсу.
Опис заходів для здійснення етапу
Моніторинг вартості послуг. Підготовка і формування конкурсної програми. Подання конкурсної програми. Захист конкурсної програми. Залучення до активного способу життя, самостійністі осіб з інвалідністю, активізація життєдіяльності, підтримання фізичного, морального та психологічного стану стомованих хворих.
Строк реалізації етапу
01 липня 2022 — 30 липня 2022
Відповідальний виконавець
Щербина Валентина Федорівна - президент
Етапи реалізації
Єтап реалізації
Завдання
Для проведення семінару потрібно інформування про час і місце проведення заходу. Запрошення на участь у Навчальному семінарі стомовних хворих, представників влади і Фонду соціального захисту інвалідів. Проведення заходу.
Опис заходів для здійснення етапу
Укладання договорів. Листування (повідомлення) завчасно надіслати листи запрошення про дату і час проведення учасників заходу та представників влади, соціальної сфери, ЗМІ, лікарів, психолога та ФСЗОІ використовуючі соціальні мережі Fasebook, Viber, контактні телефонні номери, електронні адреси.
Строк реалізації етапу
01 серпня 2022 — 31 серпня 2022
Відповідальний виконавець
Щербина Валентина Федорівна - президент
Етапи реалізації
Єтап звітування
Завдання
Звітування в період реалізаці заходу та після проведення заходу.
Опис заходів для здійснення етапу
Підготовка звітів в період реалізаці заходу та після проведення. Надати звіти організатору. Отримати підтвердження про прийняття.
Строк реалізації етапу
01 вересня 2022 — 30 вересня 2022
Відповідальний виконавець
Щербина Валентина Федорівна - президент
Завантажити ще
Способи інформування громадськості про хід та результати реалізації програми

Контактні  телефони та електронні адреси керівників  відокремлених підрозділів, членів       асоціації та керівників громадських організацій стомованих України, листування у соціальних мережах із стомованими хворими, сторінка у фейсбуці, «Спілка стомованих України»,  Сайт:  astom-ilko.kiev.ua,  Для інформування про результати проведення заходу плануємо залучити ЗМІ, які дадуть згоду на оприлюднення інформації, згідно  своїх встановлених правил.

Перспективи подальшого використання результатів виконання програми після завершення періоду фінансової підтримки за рахунок бюджетних коштів, можливі джерела фінансування та/або план використання організацією результатів реалізації програми
Через активізацію діяльності громадських організацій і їх представництв в регіонах, використання інформації про напрацьовані пропозиції, направлені на популярізацію занять фізичною культурою і спортом, оздоровлення, адаптацію в суспільстві стомованих хворих, сприятимуть подоланню негативного ставлення до осіб з інвалідністю, розробки заходів у сфері медичної реформи, спорту, соціальних програм при зустрічах із стомованими хворими на базі місцевих адміністрацій. В подальшому результати виконаного заходу будуть втілюватися в життя за рахунок власних коштів.
Документи проекту
Простір електронних конкурсів працює в режимі дослідної експлуатації
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Завантажити
Доступний тільки з Windows 10
Доступно для
 • Windows
6.5%
людей використовує
цей браузер
Apple Safari
Завантажити
Доступний тільки з macOS
Доступно для
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux