«Дистанційний онлайн-курс для осіб з інвалідністю. Копірайтинг - професія успішного майбутнього 2.0»
Статус
Учасник конкурсу
Проєкт подано
22 грудня 2021 року
Період реалізації проєкту
01 травня 2022 - 31 жовтня 2022
Номер проєкту
20211222-2629
Бюджет
3363224.8 гривень
Опис проєкту
Пріоритетне завдання
8. Сприяння зайнятості осіб з інвалідністю та реалізації права на працю на рівні з іншими, доступу до підприємницької діяльності та самозайнятості осіб з інвалідністю.
Формат проведення проєкту
Програма
Показати повний опис
Мета програми
Метою програми є навчання людей з інвалідністю сучасній та затребуваній на ринку праці професії - «копірайтер» шляхом навчанню бажаючих на дистанційному онлайн-курсі для осіб з інвалідністю та/або членів сімей у складі якої є особа з інвалідністю, яка потребує постійного догляду одній з найпопулярнішій і найперспективнішій он-лайн професії – «копірайтер» (контент-менеджер).
Актуальність програми
Особам з інвалідністю складніше знайти своє місце в соціумі, отримати гарну освіту, високооплачувану професію і скласти гідну конкуренцію на ринку праці.Більш того, часто перелік професій і вакансій для осіб з інвалідністю дуже обмежений. Як правило ці професії нецікаві, рутинні і з низькою оплатою праці.У результаті особам з інвалідністю вкрай складно реалізувати свою особистість та професійність через: 1) стереотипні уявлення суспільства про можливості та здібності осіб з інвалідністю; 2) пряма або непряма дискримінація осіб з інвалідністю роботодавцями під час пошуку роботи; 3) відмова у розумному пристосуванні робочого місця та/або робочого графіку під потреби особи з інвалідністю; 4) неможливість особи з інвалідністю фізично дістатися потенційного місця роботи та/або подолати шлях від дому до робочого місця через неадаптований під потреби осіб з інвалідністю навколишній громадський простір, транспорт, а також архітектурні об’єкти. Такий стан вкрай негативно позначається на їх фізичному та емоційному стані - їх життя сіре, одноманітне і проходить в постійній нужді. Але використання досягнень науково-технічного прогресу і поява на ринку нових професій дозволяють виправити цю несправедливість. І якщо раніше особам з інвалідністю було складно отримати професію, яка була б їм цікавою, розкривала потенціал і приносила хороші гроші, то зараз все змінилося.
Очікувані результати
Короткострокові
Оволодіння новими навиками , вміннями та знаннями, юридичною грамотністю та набуття психологічної стійкості учасниками програми.
Показати повний опис
Довгострокові
1) Можливість знайти своє місце в соціумі, отримання якісної освіти, оволодіння актуальною професією, скласти гідну конкуренцію на ринку праці; 2) Передання нових знань і власного досвіду іншим особам з інвалідністю; 3) Реалізація права на працю осіб з інвалідністю на рівні з іншими категоріями громадян;
Показати повний опис
Кількісні показники досягнення
1) 65 безпосередніх учасників програми переважна більшість яких це особи з інвалідністю; 2) Інформаційний охват програми-7000 осіб, з яких 3000 становлять особи з інвалідністю. 3) Безпосередні учасники програми, які представляють різні регіони, мають змогу передати необмеженому колу осіб досвід отриманий в ході реалізації програми.
Показати повний опис
Якісні показники досягнення
1) Підвищення рівня професійної майстерності учасників, зростання їх конкурентоздатності на ринку праці. 2)Оволодіння новими навиками, вміннями та знаннями, юридичною грамотністю та набуття психологічної стійкості. Після завершення курсу учасник мають право отримати сертифікат про навчання якщо виконає залікову роботу. 3) На фінальному заході в межах програми обговорено зі стейкхолдерами актуальні проблеми щодо забезпечення прав осіб з інвалідністю на працю; 4) Проведено публічне обговорення щодо стану дотримання та оцінки виконання Конвенції ООН про права осіб з інвалідністю в контексті реалізації права на працю.
Показати повний опис
Учасники програми
Захід
«Дистанційний онлайн-курс для осіб з інвалідністю. Копірайтинг - професія успішного майбутнього 2.0»
Всього учасників (з них жінок)
65 (0) осіб
Всього учасників осіб з інвалідністю (з них жінок)
65 (0) осіб
Всього учасників тимчасово переміщених осіб (з них жінок)
0 (0) осіб
Завантажити ще
Цільова аудиторія програми
Люди з інвалідністю та/або член родини у складі якої є особа з інвалідністю, яка потребує догляду, та які бажають опанувати нову для себе професію.
План реалізації програми
Етапи реалізації
Підготовчий етап виконання програми
Завдання
Основним завданням зазначеного етапу є підготовка до фактичної реалізації програми
Опис заходів для здійснення етапу
Підготовка та початок реалізації програми, а саме: розробка плану реалізації програми, підбір персоналу(спеціалістів), затвердження плану уроків та заходу, відбір контрагентів та підписання угод для реалізації програми, комунікація з представниками органів державної влади щодо надання інформаційної підтримки щодо розміщення оголошення про набір учасників на онлайн-курс. Розміщення оголошення про старт та набір учасників на програму (на офіційний сайті та сторінки у соц.мережах заявника, а також розміщення інформації на сайтах партнерів та держав.органів. Збір, обробка та перевірка отриманих заявок від представників ЦА. Формування групи для навчання. Затвердження списку учасників та комунікація з ними (повідомлення їх). Створення чатів для комунікації учасників з організаторами, керівником програми, кураторами та додання в зазначені чати учасників. Проведення короткого ввідного уроку-інструктажу для учасників програми.
Строк реалізації етапу
01 травня 2022 — 31 травня 2022
Відповідальний виконавець
Керівник програми Стручаєв Дмитро Олександрович
Етапи реалізації
Етап реалізації програми
Завдання
На етапі реалізації програми буде здійснювати дистанційне онлайн-навчання на курсі учасників програми Заплановано, що зазначений етап завершиться адвокаційним заходом
Опис заходів для здійснення етапу
Розпочнеться дистанційний онлайн-курс , учасники заходу будуть отримувати нові знання на онлайн-уроках, а також закріплюватимуть отриманні знання виконанням домашніх завдань. Домашні завдання буду перевірятися персоналом програми, учасники навчання отримуватимуть зворотній зв’язок щодо виконаних завдань з зазначенням моментів, які необхідно удосконалити. Етап реалізації програми завершиться адвокаційним заходом на якому : а) відбудеться обговорення зі стейкхолдерами викликів, які наразі існують у сфері працевлаштування та профорієнтаційної роботи щодо ЦА програми; б) учасники програми отримають сертифікати про закінчення навчання на курсі.
Строк реалізації етапу
01 червня 2022 — 30 вересня 2022
Відповідальний виконавець
Керівник програми Стручаєв Дмитро Олександрович
Етапи реалізації
Завершальний етап проекту.
Завдання
Проаналізувати наявні дані , підготуватися та здійснити звітування за програмою
Опис заходів для здійснення етапу
Здійснення аналітики, підведення підсумків, відслідковування всіх індикаторів програми, підготовка до звітування та звітування
Строк реалізації етапу
01 жовтня 2022 — 31 жовтня 2022
Відповідальний виконавець
Голова організації Вознюк Олександр Григорович
Завантажити ще
Способи інформування громадськості про хід та результати реалізації програми

Щодо способу інформування громадськості про хід та результати виконання (реалізації) програми зазначаємо, що вся інформація про заходи, активності, діяльність в межах програми буде обов’язково висвітлена Організацією на:

1) офіційному веб-сайті організації

Режим доступу: http://psi.org.ua

2) офіційній сторінці організації у соціальній мережі Facebook

Режим доступу: https://www.facebook.com/psi.org.ua

3) офіційній сторінці організації у соціальній мережі Instagram (новостворена)

Режим доступу: https://www.instagram.com/vgoi.psi/?hl=ru

4) офіційній сторінці організації на відеохостингу YouTube (новостворена)

Режим доступу: https://www.youtube.com/channel/UCd2j6yoeeT9Z8wsQPfWtvuw/featured , а також на офіційних сайтах та у соціальних мережах партнерів програми.

Організацію та партнерами буде розміщена інформація стосовно програми, яка реалізується (зміст, джерело фінансування, партнери, мета та завдання), оголошення щодо можливості долучитися до процесу навчання, інформація про завершення набору на програму та формування груп, розміщення анонсів заходів у межах програми, після заходів-статті/посту про сам захід.

Щодо строків інформування - за 3-5 днів до моменту проведення заходу та впродовж 1-3 днів з дня проведення заходу/заходів.

Перспективи подальшого використання результатів виконання програми після завершення періоду фінансової підтримки за рахунок бюджетних коштів, можливі джерела фінансування та/або план використання організацією результатів реалізації програми
При потребі виявленій під час статистично-аналітичній роботі, дана програма може бути розширена/доповнена онлайн-курсами з інших актуальних та цікавих інтернет-професій.
Документи проекту
Простір електронних конкурсів працює в режимі дослідної експлуатації
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Завантажити
Доступний тільки з Windows 10
Доступно для
  • Windows
6.5%
людей використовує
цей браузер
Apple Safari
Завантажити
Доступний тільки з macOS
Доступно для
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux