Спорт єднає
Опис проєкту
Пріоритетне завдання
моніторинг та оцінка виконання Конвенції ООН про права осіб з інвалідністю, міжнародних угод з прав людини, чинного законодавства України, державних програм, що стосуються забезпечення та дотримання прав осіб з інвалідністю; сприяння розвитку безбар’єрного простору осіб з інвалідністю в регіоні; сприяння забезпечення доступу осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до транспорту, інформаційно-комунікаційних систем, технологій та послуг; інформаційно-просвітницькі компанії, направлені на формування розуміння позитивного економічного ефекту від впровадження принципів універсального дизайну при плануванні інфраструктурних об’єктів на всіх рівнях; проведення заходів для забезпечення поліпшення становища та розширення прав і можливостей осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю; сприяння формуванню політики захисту та безпеки осіб з інвалідністю в ситуаціях ризику, збройних конфліктів, надзвичайних ситуацій; соціальний захист дітей до 18 років з діагнозом цукровий діабет І типу; забезпечення ефективних просвітницько-навчальних компаній, спрямованих на створення умов для відвідування дитячих садків і загальних шкіл з метою отримання дошкільної та шкільної освіти дітьми з цукровим діабетом І типу (інсулінозалежним); соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи; сприяння реалізації соціального замовлення та розвитку системи соціальних послуг; сприяння зайнятості осіб з інвалідністю та реалізації права на працю на рівні з іншими; сприяння забезпеченню реалізації права на освіту осіб з інвалідністю шляхом підтримки впровадження інклюзивного навчання на всіх рівнях освіти.
Формат проведення проєкту
Проєкт
Показати повний опис
Мета програми
Створення доступності фізичного, соціального, культурного середовища, усунення перешкод та бар’єрів для самореалізації для осіб з інвалідністю (в тому числі - ветеранів АТО/ООС) у Дніпропетровській області
Актуальність програми
У невеликих містах та селах Дніпропетровської області дуже обмежені можливості для занять спортом та фізичною культурою для людей з інвалідністю. На сьогоднішній день уряд тільки починає створювати умови для сприяння покращенню якості проведення фізкультурно-спортивної реабілітації інвадлідів, українських ветеранів та членів їхніх сімей. Але у маленьких містах та селах Дніпропетровської області доступ людей з інвалідністю до спортивних занять та спортивних заходів дуже обмежений, на сьогодняшній день, наприклад, у м. Павлоград не існує діячих спортивних майданчиків, доступних для цієї категорії мешканців Павлограда. Це знижує якість життя сімей, де є інваліди, якість життя та якість життя та можливості самореалізації для самих людей з інвалідністю. Особи з інвалідністю не мають можливості спілкуватися з іншими людьми, не мають можливості самореалізації та реабілітації свого фізичного стану. Особливо – в малих містах та селищах нашої області не достатньо міст для занять спорту та тренувань для людей з інвалідністю
Очікувані результати
Короткострокові
- Не менше 150 людей з інвалідністю - мешканців Дніпропетровської області будуть залучені до спортивних заходів проекту; - 2 ОТГ та 6 міст Дніпропетровської області візьмуть участь у заходах проекту; - Буде підготовлено та проведено 5 спортивних заходів за участю людей з інвалідністю з 6 міст та 2-х ОТГ Дніпропетровської області; - Проведено не менше 20 тренувань на базі спортивної школи м. Павлоград з метою підготовки до змагань; - Не менше 300 мешканців Дніпропетровської області - членів сімей інвалідів та громадян 6 міст та 2-х ОТГ будуть залучені до реалізації програми у якості вболівальників, тренерів, помічників, членів команд у спортивних заходах.
Показати повний опис
Довгострокові
- Буде сформовано не менше 8 спортивних команд з 5 видів спорту у 2-х ОТГ та 6 містах Дніпропетровської області (всього – не менше 40 команд які зможуть приймати у подальшому участь у інших спортивних змаганнях для людей з інвалідністю; - Буде організований доступ до тренувань та змагань у м. Павлоград для людей з інвалідністю та членів їх родин; - Не менше 150 осіб з інвалідністю отримають можливість реалізації себе через спорт та продовжать свою особисту фізичну реабілітацію та соціалізацію завдяки тренуванням, спілкуванню один з одним;
Показати повний опис
Кількісні показники досягнення
- 2 ОТГ та 6 міст Дніпропетровської області прийматимуть участь у заходах проекту; - Не менше 150 людей з інвалідністю - мешканців Дніпропетровської області будуть залучені до спортивних заходів проекту та продовжать фізичну реабілітацію після завершення проекту; - Не менше 300 мешканців Дніпропетровської області - членів сімей інвалідів та громадян 6 міст та 2-х ОТГ будуть залучені до реалізації програми у якості вболівальників, тренерів, помічників, членів команд у спортивних заходах. - 5 спортивних заходів за участю людей з інвалідністю з Дніпропетровської області буде організовано та проведено;
Показати повний опис
Якісні показники досягнення
- Партнерство та спільна діяльність громадських організацій та державного сектору у сфері реалізації прав інвалідів; - Доступ інвалідів до фізичної реабілітації у містах – учасниках проекту; - Можливість самореалізації та покращення якості життя у людей з інвалідністю.
Показати повний опис
Учасники програми
Захід
проєкт "Спорт єднає"
Всього учасників (з них жінок)
450 (200) осіб
Всього учасників осіб з інвалідністю (з них жінок)
150 (40) осіб
Всього учасників тимчасово переміщених осіб (з них жінок)
50 (30) осіб
Завантажити ще
План реалізації програми
Етапи реалізації
Змагання з волейболу серед осіб з інвалідністю Діпропетровської області
Завдання
Підготувати та провести змагання з волейболу серед команд, учасники яких є особами з інвалідністю
Опис заходів для здійснення етапу
1. Провести інформаційну кампанію у соцмережах для громадськості та осіб з інвалідістю з 6 проектних міст на 2-х проектних ОТГ. Запросити до заходу сформовані команди для змагань. 2. Зробити закупівлю канцтоварів та спортивних товарів для проведення змагань, закупівлю призів для нагородження переможців змагань. Домовитись з постачальниками про закупівлю послуг для реалізації проекту. 3. Домовитись про оренду зали для тренувань та змагань. 4. Провести щонайменше 4 тренування команд перед змаганнями. 5. Провести змагання з волейболу. 6. Розмістити у ЗМІ та соцмережах (ФБ) фотопрезентацію заходу, відгуків учасників змагань, відгуки організацій та закладів, які опікуються проблемами людей з інвалідністю у Дніпропетровській області.
Строк реалізації етапу
01 квітня 2022 — 30 квітня 2022
Відповідальний виконавець
Шанько Олексій
Етапи реалізації
Змагання з настільного тенісу
Завдання
Підготувати та провести змагання з настільного тенісу серед команд, учасники яких є особами з інвалідністю
Опис заходів для здійснення етапу
1. Провести інформаційну кампанію у соцмережах для громадськості та осіб х інвалідністю з 6 проектних міст на 2-х проектних ОТГ. Запросити до заходу сформовані команди для змагань. 2. Зробити закупівлю канцтоварів та спортивних товарів для проведення змагань, закупівлю призів для нагородження переможців змагань. Домовитись з постачальниками про закупівлю послуг для реалізації проекту. 3. Домовитись про оренду зали для тренувань та змагань. 4. Провести щонайменше 4 тренування команд перед змаганнями. 5. Провести змагання з настільного тенісу. 6. Розмістити у ЗМІ та соцмережах (ФБ) фотопрезентацію заходу, відгуків учасників змагань, відгуки організацій та закладів, які опікуються проблемами людей з інвалідністю у Дніпропетровській області.
Строк реалізації етапу
01 травня 2022 — 31 травня 2022
Відповідальний виконавець
Шанько Олексій
Етапи реалізації
Спартакіада для людей з інвалідністю Дніпропетровської області.
Завдання
Підготувати та провести змагання з різних видів спорту, що доступні для людей з інвалідністю.
Опис заходів для здійснення етапу
1. Провести інформаційну кампанію у соцмережах для громадськості та осіб х інвалідністю з 6 проектних міст на 2-х проектних ОТГ. Запросити до заходу сформовані команди для змагань. 2. Розробити план проведення змагань, підібрати види змагань, що доступні людям з інвалідістю, скласти графік проведення змагань. 3. Зробити закупівлю канцтоварів та спортивних товарів для проведення змагань, закупівлю призів для нагородження переможців змагань. Домовитись з постачальниками про закупівлю послуг для реалізації проекту. 4. Домовитись про оренду зали для тренувань та змагань. 5. Провести щонайменше 4 тренування команд перед змаганнями. 6. Провести змагання з визначених видів спорту. 7. Розмістити у ЗМІ та соцмережах (ФБ) фотопрезентацію заходу, відгуків учасників змагань, відгуки організацій та закладів, які опікуються проблемами людей з інвалідністю у Дніпропетровській області.
Строк реалізації етапу
01 червня 2022 — 30 червня 2022
Відповідальний виконавець
Шанько Олексій
Етапи реалізації
Змагання з кульової стрільби серед людей з інвалідністю Дніпропетровської області
Завдання
Підготувати та провести змагання з кульової стрільби серед людей з інвалідністю
Опис заходів для здійснення етапу
1. Провести інформаційну кампанію у соцмережах для громадськості та осіб х інвалідністю з 6 проектних міст на 2-х проектних ОТГ. Запросити до заходу сформовані команди для змагань. 2. Зробити закупівлю канцтоварів та спортивних товарів для проведення змагань, закупівлю призів для нагородження переможців змагань. Домовитись з постачальниками про закупівлю послуг для реалізації проекту. 3. Домовитись про оренду зали для тренувань та змагань, про оренду спортивного обладнаня для тренувань та змагань. 4. Провести щонайменше 4 тренування команд перед змаганнями. 5. Провести змагання з кульової стрільби. 6. Розмістити у ЗМІ та соцмережах (ФБ) фотопрезентацію заходу, відгуків учасників змагань, відгуки організацій та закладів, які опікуються проблемами людей з інвалідністю у Дніпропетровській області.
Строк реалізації етапу
01 липня 2022 — 31 липня 2022
Відповідальний виконавець
Шанько Олексій
Етапи реалізації
Шахово-шашковий турнір серед людей з інвалідністю Дніпропетровської області
Завдання
Підготувати та провести шахово-шашковий турнір серед осіб з інвалідістю - мешканців Дніпропетровської області
Опис заходів для здійснення етапу
1. Провести інформаційну кампанію у соцмережах для громадськості та осіб х інвалідністю з 6 проектних міст на 2-х проектних ОТГ. Запросити до заходу сформовані команди для змагань. 2. Зробити закупівлю канцтоварів та спортивних товарів для проведення змагань, закупівлю призів для нагородження переможців змагань. Домовитись з постачальниками про закупівлю послуг для реалізації проекту. 3. Домовитись про оренду зали для змагань. 4. Провести змагання з шахів та шашок. 5. Розмістити у ЗМІ та соцмережах (ФБ) фотопрезентацію заходу, відгуків учасників змагань, відгуки організацій та закладів, які опікуються проблемами людей з інвалідністю у Дніпропетровській області.
Строк реалізації етапу
01 серпня 2022 — 31 серпня 2022
Відповідальний виконавець
Шанько Олексій
Завантажити ще
Способи інформування громадськості про хід та результати реалізації програми

Про хід реалізації проекту, результати та досягнення проекту ми плануємо інформувати громадськість за допомогою регулярних (щотижневих) публікацій уЗМІ через соцмережі та онлайн сторінки видань (ТН-експресс", "Захілний Донбас"), сторінку нашої організації у ФБ, сторінки у ФБ наших партнерів у регіонах, сторінки Центру соціально-психологічних послуг для ветеранів АТО/ООС, Павлоградського Управління соцзахисту населеня.

Документи проекту
Простір електронних конкурсів працює в режимі дослідної експлуатації
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Завантажити
Доступний тільки з Windows 10
Доступно для
 • Windows
6.5%
людей використовує
цей браузер
Apple Safari
Завантажити
Доступний тільки з macOS
Доступно для
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux