Всеукраїнський екологічний фестиваль "ЕКО-це стиль мого життя!"
Статус
Учасник конкурсу
Проєкт подано
02 листопада 2021 року
Період реалізації проєкту
20 червня 2022 - 24 червня 2022
Номер проєкту
20211101-1621
Бюджет
298495 гривень
Опис проєкту
Пріоритетне завдання
1.1. Підвищення рівня компетентностей молоді з метою розвитку серед молоді громадянських компетентностей (у тому числі формування розуміння потреби у навчанні протягом життя, критичного мислення, готовності та вміння діяти самостійно, знати і відстоювати свої права, вміння швидко адаптуватися до нових умов, нести відповідальність за свої дії та власне життя, об’єктивно оцінювати і реагувати на нові виклики, приймати рішення, керувати емоціями, розв’язувати проблеми, висловлювати і логічно обґрунтовувати власну думку, розвиток медіаграмотності, лідерства, утвердження принципів доброчесності і антикорупційних принципів, посилення відповідального ставлення до навколишнього природнього середовища тощо)
Формат проведення проєкту
Проєкт
Показати повний опис
Мета програми
посилення відповідального ставлення молоді до навколишнього природнього середовища шляхом підвищення рівня громадянських компетентностей з метою формування розуміння потреби нести відповідальність за свої дії та власне життя, об’єктивно оцінювати і реагувати на нові виклики, приймати рішення, розв’язувати проблеми.
Актуальність програми
Несвідоме використання ресурсів та безвідповідальне ставлення до природи – стало причиною, чому Україна – найбрудніша країна Європи. Загальна кількість накопичених відходів в Україні становить понад 35 мільярдів тонн, сміттєзвалища та сховища займають 165 тисяч гектарів або близько 2,7% держави. Загалом екологічний слід України становить 1,6% від загального сліду планети Земля (станом на 2021 рік). При цьому люди досі не розуміють, який вплив вони здійснюють на планету. Екологічне виховання починається не глобально, а локально: зі свого будинку, вулиці, школи, містечка і потім вже країни. Окрім того, молодь в територіальних громадах мало обізнана з можливостями екологічно-відповідального споживання ресурсів. У Вінницькій області, як і в інших областях України, існують проблеми поводженням з відходами. Щороку продукується тонни сміття, яке можна багаторазово використовувати як цінний ресурс. Саме тому за допомогою методів неформальної освіти, інтерактивів, навчальних візитів необхідно підняти рівень еко свідомості дітей та молоді. Проведення Всеукраїнського екологічного фестивалю «ЕКО - це стиль мого життя!» сприятиме покращенню якості життя громадян, підвищенню рівня екологічної свідомості й культури поводження з відходами у повсякденному житті серед дітей та молоді, що вплине на більш бережливе ставлення до навколишнього природного середовища рідного краю, України.
Очікувані результати
Короткострокові
Реалізація проєкту дозволить молоді усвідомити проблеми навколишнього середовища, підвищити рівень своєї компетентності з екологічної тематики, навчитись об’єктивно оцінювати і реагувати на нові виклики, приймати рішення, розв’язувати проблеми.
Показати повний опис
Довгострокові
Даний проект є довгостроковим, тому що, отримані знання та практичний досвід поводження з відходами змотивують учасників проєкту до активних дій сортувати відходи, адже, одним із способів вирішення проблеми відходів, є запобігання їх накопиченню, а значить скорочення їхньої кількості. Результати проєкту планується використовуватися після завершення його реалізації у поточній роботі громадської організації.
Показати повний опис
Кількісні показники досягнення
80% учасників проєкту залучено до екологічної діяльності, пов’язаною із збереженням навколишнього середовища шляхом утилізації сміття; - 100% учасників проєкту усвідомили важливість відповідального споживання, необхідності заощадження коштів на вивезенні несортованого сміття, сортування побутових відходів, запобігання їхнього надмірного утворення, повторного (багаторазового використання) вторинної сировини, утилізації.
Показати повний опис
Якісні показники досягнення
підвищено рівень громадянської компетентності з екологічної тематики й відповідальності за навколишнє природне середовище у 17000 учасників проєкту шляхом їх ознайомлення з інформаційними матеріалами, розміщеними у соціальній мережі, ЗМІ; - підвищено рівень громадянської компетентності з питання сортування сміття у 70 учасників проєкту шляхом вдосконалення практичних навичок та вмінь;сформовано вміння об’єктивно оцінювати ситуацію щодо засмічення навколишнього середовища й реагувати на це
Показати повний опис
Учасники програми
Захід
Всеукраїнський екологічний фестиваль "ЕКО - це стиль мого життя!"
Всього учасників (з них жінок)
70 (0) осіб
Всього учасників осіб з інвалідністю (з них жінок)
0 (0) осіб
Всього учасників тимчасово переміщених осіб (з них жінок)
10 (6) осіб
Завантажити ще
Цільова аудиторія програми
діти віком від 11 до 16 років
План реалізації програми
Етапи реалізації
Підготовчий
Завдання
Підготовка до реалізації проєкту.
Опис заходів для здійснення етапу
Формування цільової групи учасників. Підготовка та підписання договорів з надавачами послуг.
Строк реалізації етапу
20 червня 2022 — 20 червня 2022
Відповідальний виконавець
Навожко О.П.- голова ГО
Етапи реалізації
Основний
Завдання
Реалізація проєкту
Опис заходів для здійснення етапу
Проведення заходу у рамках проєкту. Організація та проведення конференції для районних й обласних ЗМІ з метою висвітлення ходу реалізації проєкту .
Строк реалізації етапу
20 червня 2022 — 24 червня 2022
Відповідальний виконавець
Навожко О.П.- голова ГО
Етапи реалізації
Підсумковий
Завдання
Підведення підсумків реалізації проєкту
Опис заходів для здійснення етапу
Проведення презентації про результати реалізації проєкту для цільової аудиторії Здійснення моніторингу виконання проєкту Висвітлення інформації про результати реалізації проєкту у ЗМІ. Формування поточної та фінальної звітності
Строк реалізації етапу
24 червня 2022 — 24 червня 2022
Відповідальний виконавець
Навожко О.П. – голова ГО
Завантажити ще
Способи інформування громадськості про хід та результати реалізації програми


Facebook спільноти Дитячий Громадський Рух, ДГО "Лотос" з 20.06.2022р. по 24.06; статті, фото та відеозвіти

сайт Турбівської територіальної громади ( https://ttg.gov.ua/ ) з 20.06.2022р. по 24.06; статті, фото- та відеозвіти

Перспективи подальшого використання результатів виконання програми після завершення періоду фінансової підтримки за рахунок бюджетних коштів, можливі джерела фінансування та/або план використання організацією результатів реалізації програми
профосвіта громад в яких проживають учасники екологічного фестивалю, фінансування заходів за кошти меценатів, зданої відсортованої сировини
Документи проекту
Простір електронних конкурсів працює в режимі дослідної експлуатації
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Завантажити
Доступний тільки з Windows 10
Доступно для
 • Windows
6.5%
людей використовує
цей браузер
Apple Safari
Завантажити
Доступний тільки з macOS
Доступно для
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux