Назва проекту "Міжнародний конкурс молодих виконавців імені Володимира Шинкарука" в рамках VІІI Міжнародного молодіжного фестивалю мистецтв "Пісенний Спас"
Статус
Учасник конкурсу
Проєкт подано
01 листопада 2021 року
Період реалізації проєкту
01 серпня 2022 - 22 серпня 2022
Номер проєкту
20211027-1280
Бюджет
708700 гривень
Опис проєкту
Пріоритетне завдання
1.2. Підвищення рівня компетентностей молоді з метою свідомого вибору життєвого шляху молоді, її ознайомлення з процесами державотворення, механізмами функціонування і взаємодії інститутів політичної системи, діяльністю органів державної влади та органів місцевого самоврядування, професійного та кар’єрного розвитку в України, популяризації роботи в креативних індустріях, формування культури підприємництва (у тому числі соціального), стимулювання до відкриття власної справи, вивчення STEM та STEAM-дисциплін
Формат проведення проєкту
Проєкт
Показати повний опис
Мета програми
Підвищення рівня компетентностей молодих митців за для їх професійного та кар’єрного зростання, формування свідомого вибору життєвого шляху молоді, популяризація роботи в культурно-креативних індустріях.
Актуальність програми
Міжнародний молодіжний фестиваль мистецтв «Пісенний Спас» передбачає вирішення таких актуальних проблем у молодіжному середовищі як: -підвищення рівня професійних і громадянських компетентностей у молоді шляхом надання навичок учасникам фестивалю, та можливості набуття практичного досвіду; -потреба у молодих талановитих креативних митцях, авторах та організаторах культурно-масових заходів і створення належних рівних умов для реалізації їх творчого потенціалу.
Очікувані результати
Короткострокові
Участь у проекті дасть можливість молодим людям підвищити рівень компетентностей, у тому числі громадянських, удосконалити гнучкі навички (soft-skills), які відповідатимуть сучасним вимогам суспільного життя та ринку праці в Україні, сприятиме активній участі та інтеграції в суспільне життя, професійному та кар’єрному розвитку. Проект сприятиме збільшенню кількості молоді, яка підвищить рівень компетентності зокрема у креативних індустріях.
Показати повний опис
Довгострокові
Залучення молоді до участі у фестивалі сприятиме підвищенню рівня їх професійних і громадянських компетентностей та гнучких навичок (soft-skills), поява нових талановитих, креативних митців Використання професійного відео та фото контенту шляхом трансляції на телеканалах та в мережі Інтернет. Налагодження нових та розширення існуючих всеукраїнських і міжнародних зв’язків у сфері молодіжного співробітництва, сприяння інтеграції молоді у світову та європейську молодіжну спільноту.
Показати повний опис
Кількісні показники досягнення
Очікується залучити близько 25000 осіб, шляхом відвідання заходів у якості глядачів, переглядів інформаційних, фото та відеоматеріалів у ЗМІ, та you Tube каналі з них приблизно 3000 молодих осіб із за кордону? шляхом поширення іноземними учасниками фестивалю серед молоді інших країн, що матиме вплив на процес формування у молоді компетентностей. Безпосередньо візьмуть участь у проекті – 100 осіб. Очікується, 60% учасників, будуть використовувати набуті компетентності у креативних індустріях.
Показати повний опис
Якісні показники досягнення
У проекті – 100 осіб. Очікується, що не менше 60% учасників проекту, будуть використовувати набуті компетентності у креативних індустріях. Участь у підготовці та проведенні фестивалю та у його конкурсній програмі візьмуть участь представники жіночої та чоловічої статі (76 % жінок та 24% чоловіки).
Показати повний опис
Учасники програми
Захід
"Міжнародний конкурс молодих виконавців імені Володимира Шинкарука" в рамках VІІ Міжнародного молодіжного фестивалю мистецтв "Пісенний Спас"
Всього учасників (з них жінок)
100 (76) осіб
Всього учасників осіб з інвалідністю (з них жінок)
2 (2) осіб
Всього учасників тимчасово переміщених осіб (з них жінок)
10 (7) осіб
Завантажити ще
План реалізації програми
Етапи реалізації
Підготовчий етап
Завдання
Розробка та написання програм та сценаріїв заходів.
Опис заходів для здійснення етапу
Збори оргкомітету та творчої групи проекту. Розробка та написання програм та сценаріїв заходів. Редагування та репетиції сценічного дійства. Комплектація обладнання.
Строк реалізації етапу
01 серпня 2022 — 17 серпня 2022
Відповідальний виконавець
Шинкарук І.В., народна артистка України, голова оргкомітету
Етапи реалізації
Основний етап
Завдання
Проведення заходів фестивалю
Опис заходів для здійснення етапу
Проведення заходів фестивалю у м. Житомир, м. Житомир вулиця Михайлівська, 7 (Центральна пішохідна вулиця міста)
Строк реалізації етапу
18 серпня 2022 — 21 серпня 2022
Відповідальний виконавець
Шинкарук Ф.В., Голова організації
Етапи реалізації
Заключний етап
Завдання
Підведення підсумків
Опис заходів для здійснення етапу
Засідання оргкомітету фестивалю. Підведення підсумків. Створення відео версії концертів (конкурсної програми) фестивалю. Оформлення звітної документації.
Строк реалізації етапу
22 серпня 2022 — 22 серпня 2022
Відповідальний виконавець
Шинкарук І.В., народна артистка України, голова оргкомітету
Завантажити ще
Способи інформування громадськості про хід та результати реалізації програми

Прес-служба фестивалю буде висвітлювати хід та результати виконання програми під час проведення та за її підсумками через:

- сайти фестивалю "https://pisennyispas.com/", сторінки в соціальних мережах фестивалю, на сайтах партнерів та інші електронні ЗМІ травень - серпень 2022року;

- місцеві телевізійні, електронні та друковані ЗМІ у містах (областях, районах), представники яких братимуть участь у фестивалі травень- серпень 2022року;

- Пряма трансляція конкурсу відбкватиметься на телеканалі СК1 21 серпня 2022року.

-Відеоверсія галаконцерту відбуватиметься на всеукраїнському телеканалі "Чорноморка" в листопаді 2022року.

Перспективи подальшого використання результатів виконання програми після завершення періоду фінансової підтримки за рахунок бюджетних коштів, можливі джерела фінансування та/або план використання організацією результатів реалізації програми
буде створена відеоверсія (програми - концертів) які транслюватимуться не телеканалі СК1, на всеукраїнському телеканалі "Чорноморка" та в мережі інтернет
Документи проекту
Простір електронних конкурсів працює в режимі дослідної експлуатації
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Завантажити
Доступний тільки з Windows 10
Доступно для
 • Windows
6.5%
людей використовує
цей браузер
Apple Safari
Завантажити
Доступний тільки з macOS
Доступно для
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux