Всеукраїнський фестиваль "Мандруємо Україною"
Статус
Не допущено
Проєкт подано
04 листопада 2021 року
Період реалізації проєкту
21 травня 2022 - 12 червня 2022
Номер проєкту
20211104-1798
Бюджет
406740 гривень
Опис проєкту
Пріоритетне завдання
1.1. Підвищення рівня компетентностей молоді з метою розвитку серед молоді громадянських компетентностей (у тому числі формування розуміння потреби у навчанні протягом життя, критичного мислення, готовності та вміння діяти самостійно, знати і відстоювати свої права, вміння швидко адаптуватися до нових умов, нести відповідальність за свої дії та власне життя, об’єктивно оцінювати і реагувати на нові виклики, приймати рішення, керувати емоціями, розв’язувати проблеми, висловлювати і логічно обґрунтовувати власну думку, розвиток медіаграмотності, лідерства, утвердження принципів доброчесності і антикорупційних принципів, посилення відповідального ставлення до навколишнього природнього середовища тощо)
Формат проведення проєкту
Проєкт
Показати повний опис
Мета програми
Ознайомлення молоді та і з різними регіонами України шляхом створення та презентації учасниками 25 тематичних проектів (по одному на кожен регіон України), участі в майстеркласах, виступах, іграх протягом триденного фестивалю в наметовому містечку на Дніпровщині. Формування у молоді еко-обізнанності, свідомої позиції щодо збереження навколишнього середовища, вміння діяти самостійно, швидко адаптуватися до нових умов та нести відповідальність за власне здоров'я та життя, розв'язувати проблеми, що пов'язані з життям на природі
Актуальність програми
300 учасників з різних регіонів України приймуть участь у триденному Всеукраїнському фестивалі в лісовій зоні Дніпропетровської області. Для фестивалю буде побудовано наметове містечко з наступними зонами: 25 проектних зон відображаючий місцевий колорит регіонів, зони для проведення майстеркласів, намети для проживання організаторів та учасників, санітарно-гігієнічна зона, зона для приготування їжі на вогнищі, столова зона, сцена для проведення урочистих заходів фестивалю, медичний пункт, місце для вогнища. Сучасні умови життя, спричинені пандемією COVID 19, сприяють гаджитилізації молоді, примушують їх навчатися, розважатися, спілкуватися здебільшого онлайн, що призводить до зниження фізичної активності, втрати інтересу до реального життя, погіршенню навичок живого спілкування з однолітками. Всеукраїнський фестиваль "Мандруємо Україною" дозволить молодим людям дізнатися багато корисних та цікавих фактів про рідну країну та її мешканців, навчитися транслювати свої ідеї. Робота над проектами буде сприяти розширенню кругозору, більш об'єктивному оцінюванню інформації в соціальних мережах, розуміння унікальності географічного та геополітичного положення України в світі, розвитку свідомої громадянської позиції молоді. В триденному заході кожен учасник зможе презентувати свій регіон, його традиції, кухню, тощо, задля набуття навичок висловлювати власну думку, керувати емоціямі, виступати публічно та працювати в команді.
Очікувані результати
Короткострокові
Створення та презентація учасниками 25 проектів для представлення усіх регіонів України. Проведення різноманітних тематичних майстеркласів для вивчення історії та сучасності України, розуміння різноманітності та важливості кожного регіону.
Показати повний опис
Довгострокові
Формування навичок роботи в команді, свідомого ставлення до природи, вміння висловлювати власну думку, лідерських якостей та свідомої громаданської позиції. Формування навичок життя у наметах, власноручного приготування їжі на вогнищі, переоцінка життевих цінностей. Зріст зацікавленості у подорожах своєю країною, більш глибокого вивчення її історії та культури.
Показати повний опис
Кількісні показники досягнення
Залучення до проекту біля 300 молодих людей. 3 дні презентацій проктів, майстекласів, ігор, музичних виступів в мальовничому лісі Дніпровщини. 25 розроблених проектів (по кожній області України). Публікація організаторами в Фейсбуці 20 постів. Публікаціі організаторами в Інстаграмі 25 світлин (по 1 з кожної презентації). Прогнозуєме зниження часу використання гаджетів до 80%, пов'язане з активною участю у заходах Всеукраїнського фестивалю "Мандруємо Україною" на природі.
Показати повний опис
Якісні показники досягнення
Популяризація різних регіонів України серед молоді. Заохочення дітей та молоді до мандрів рідною країною. Підвищення самооцінки, інтелекту, оптимізму, креативності у молодих людей. Створення позитивного ставлення молоді до соєї країни, міста, майбутнього. Формування у молоді свідомого ставлення до соєї громадянської позиції в майбутньому.
Показати повний опис
Учасники програми
Захід
Всеукраїнський фестиваль "мандруємо Україною"
Всього учасників (з них жінок)
300 (150) осіб
Всього учасників осіб з інвалідністю (з них жінок)
5 (3) осіб
Всього учасників тимчасово переміщених осіб (з них жінок)
20 (10) осіб
Завантажити ще
Цільова аудиторія програми
молодь з усіх регіонів України
План реалізації програми
Етапи реалізації
Підготовчий етап
Завдання
Підготовка програми заходу. Набір персоналу для підготовки та проведення фестивалю. Інформування про захід. Запрошення учасників з різних регіонів України. Підготовка спорядження та обладнання для пооведення заходу.
Опис заходів для здійснення етапу
Залучення спеціалістів до написання програми фестивалю. Підготовка персоналу. Серія постів про захід у соцмережах. Складання списку учасників фестивалю. Оренда спорядження та необхідного обладнання для проведення заходу. Закупівля матеріалів для майстеркласів, ігор, тощо протягом заходу. Поліграфія.
Строк реалізації етапу
21 травня 2022 — 01 червня 2022
Відповідальний виконавець
Фурсова Юлія - керівник проекту
Етапи реалізації
Підготовка фестивального містечка
Завдання
Створення інфраструктури фестивалю. Забеспечення харчування учасників. Трансфер учасників.
Опис заходів для здійснення етапу
Забудова фестивального містечка (санітарна зона, кухня, намети для прожівання організаторів та учасників, сцена, місця для майстеркласів). Закупівля продуктів харчування та води. Організація збору учасників.
Строк реалізації етапу
01 червня 2022 — 03 червня 2022
Відповідальний виконавець
Фурсова Юлія - керівник проекту
Етапи реалізації
Активна частина фестивалю
Завдання
Зустріч учасників. Знайомство з інфраструктурою заходу. Поселення. Урочисте відкриття. Проведення презентацій, майтеркласів, ігор. Триразове харчування учасників та організаторів проету. Рефлексія від учасників. Заключний концерт заходу.
Опис заходів для здійснення етапу
Екскурсія фестивальним містечком. Створення майданчиків для кожного регіону. Створення фотозон. Урочистий збір всіх учасників для відкриття фестивалю. творення умов для проведення презентаційта майстеркласів по регіонам. Приготування їжі та організація місць для прийому їжі. Проведення заходів по рефлексії. Проведення заключного концерту, вручення сувенірів, подарунків та дипломів.
Строк реалізації етапу
03 червня 2022 — 05 червня 2022
Відповідальний виконавець
Фурсова Юлія - керівник проекту
Етапи реалізації
Заключний етап
Завдання
Роз'їзд учасників та організаторія заходу. Розбір містечка. Аналіз заходу. Звітування.
Опис заходів для здійснення етапу
Організація трансферу для учасників та організаторів заходу. Організація розбору всіх зон. Проведення заходів щодо підвення підсумків. Аналіз досягнення мети заходу. Підготовка звіту.
Строк реалізації етапу
06 червня 2022 — 12 червня 2022
Відповідальний виконавець
Фурсова Юлія - керівник проекту
Завантажити ще
Способи інформування громадськості про хід та результати реалізації програми

Інформаційні публікації напередодні проведення Всеукраїнського фестивалю "Мандруємо Україною" для залучення активної молоді.


Щоденні публікації організаторами фестивалю в соціальних мережах (Фейсбук, Інстаграм, Вайбер) про перебіг заходів фестивалю.


Залучення ЗМІ для висвітлення цікавих подій фестивалю.


Публікація кожного окремого проекту в сторіз Інстаграму з інформацією щодо авторів, підготовки, унікальності проекту.

Перспективи подальшого використання результатів виконання програми після завершення періоду фінансової підтримки за рахунок бюджетних коштів, можливі джерела фінансування та/або план використання організацією результатів реалізації програми
Залучення учасників проекту у якості волонтерів для популярізації мандрів Україною в своїх освітніх закладах. Проведення подібних проектів серед молоді України.
Документи проекту
Простір електронних конкурсів працює в режимі дослідної експлуатації
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Завантажити
Доступний тільки з Windows 10
Доступно для
 • Windows
6.5%
людей використовує
цей браузер
Apple Safari
Завантажити
Доступний тільки з macOS
Доступно для
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux