Фестиваль вуличних культур
Статус
Учасник конкурсу
Проєкт подано
10 листопада 2021 року
Період реалізації проєкту
01 серпня 2022 - 30 листопада 2022
Номер проєкту
20211110-2078
Бюджет
684940 гривень
Опис проєкту
Пріоритетне завдання
1.1. Підвищення рівня компетентностей молоді з метою розвитку серед молоді громадянських компетентностей (у тому числі формування розуміння потреби у навчанні протягом життя, критичного мислення, готовності та вміння діяти самостійно, знати і відстоювати свої права, вміння швидко адаптуватися до нових умов, нести відповідальність за свої дії та власне життя, об’єктивно оцінювати і реагувати на нові виклики, приймати рішення, керувати емоціями, розв’язувати проблеми, висловлювати і логічно обґрунтовувати власну думку, розвиток медіаграмотності, лідерства, утвердження принципів доброчесності і антикорупційних принципів, посилення відповідального ставлення до навколишнього природнього середовища тощо)
Формат проведення проєкту
Проєкт
Показати повний опис
Мета програми
Основна мета проєкту заключається у формуванні навичок здорового способу життя у молоді, об'єднанні активістів навколо реальних проектів, які вони зможуть розробити і успішно реалізувати в своїх містах, розвиток вуличної культури в Україні, надання можливості молоді до оздоровлення та самовираження.
Актуальність програми
У кожному місті існують свої спортивні осередки, організації та товариства, які розвивають окремий вид вуличної культури. Задля якісного розвитку урбан культур в Україні та популяризації здорового образу життя необхідно сприяти обміну набутим досвідом зі своїми однодумцями з різних міст. Програма проекту може консолідувати людей навколо однієї мети – розвиток та пропаганда здорового образу життя через вуличні культури, надати можливість молоді до оздоровлення та самовираження. Вулична культура це особливий спосіб комунікації, зрозуміла дружня мова, якою держава, батьки, суспільство можуть спілкуватися з молоддю. В основі кожного напрямку вуличної культури базується на понятті поваги та саморозвитку. Спортивний характер змагань мотивує розвиватися фізично та сприяє позитивній соціалізації молоді. Проєкт спрямований на формування і підтримку здорового способу життя через розвиток вуличних культур в містах України, подолання соціальної ізольованості молоді, це здійснюватиметься шляхом комплексного впливу через: поінформованість громадськості, розповсюдження набутого досвіду, розвиток творчих здібностей людей - учасників заходів, в тому числі для молоді, з числа внутрішньо переміщених осіб з тимчасово окупованої території України.
Очікувані результати
Короткострокові
Проєкт дасть можливість формування свідомого розуміння проблем, здобутків і перспектив вуличних культур країни у молоді та виховання позитивного відношення до культури здорового способу життя.
Показати повний опис
Довгострокові
Після підбиття підсумків планується використовувати вищезазначені результати у подальшій роботі із розширенням кола учасників кількість учасників, вікові категорії учасників (14-35 років), регіональне охоплення (до 25 регіонів), інформаційне охоплення (до 15 000 осіб), категорії учасників (внутрішньо переміщені особи з АР Крим тощо). У подальшій перспективі – це формування спортивно орієнтованої позиції у молоді, тих хто буде відбудовувати та керувати країною у майбутньому
Показати повний опис
Кількісні показники досягнення
Очікується, що шляхом поширення інформаційних матеріалів буде охоплено 22000 осіб. В результаті проведення заходів 100% молоді розширить обізнаність види вуличних культур, розвиток самодисципліни та розвитку творчих, фізичних здібностей молоді, і звісно підвищить освіченість людей в понятті «Вуличні культури».
Показати повний опис
Якісні показники досягнення
Проєкт спрямований на формування і підтримку здорового способу життя через розвиток вуличних культур в містах України, подолання соціальної ізольованості молоді, це здійснюватиметься шляхом комплексного впливу через: поінформованість громадськості, розповсюдження набутого досвіду, розвиток творчих здібностей молодих людей.
Показати повний опис
Учасники програми
Захід
Фестиваль вуличних культур
Всього учасників (з них жінок)
250 (109) осіб
Всього учасників осіб з інвалідністю (з них жінок)
0 (0) осіб
Всього учасників тимчасово переміщених осіб (з них жінок)
0 (0) осіб
Завантажити ще
Цільова аудиторія програми
Молодь віком від 14 до 35 років, в тому числі молодь з числа ВПО
План реалізації програми
Етапи реалізації
Інформаційно-методичний
Завдання
Підготовка та проведення прес-конференції щодо початку реалізації програми
Опис заходів для здійснення етапу
Висвітлення етапів реалізації всеукраїнського фестивалю вуличних культур в засобах масової інформації
Строк реалізації етапу
01 серпня 2022 — 31 серпня 2022
Відповідальний виконавець
Дубінська Світлана, Голова
Етапи реалізації
Основний етап
Завдання
Організація та проведення заходу
Опис заходів для здійснення етапу
- Оренда та організаційна підготовка орендованого майданчика до проведення всеукраїнського фестивалю вуличних культур. - Набір учасників до всеукраїнського фестивалю вуличних культур. -Проведення всеукраїнського фестивалю вуличних культур.
Строк реалізації етапу
01 вересня 2022 — 31 жовтня 2022
Відповідальний виконавець
Дубінська Світлана, Голова
Етапи реалізації
Аналіз результатів реалізації програми
Завдання
Підвести підсумки реалізації програми.
Опис заходів для здійснення етапу
Підготувати фінансовий та тематичний звіт
Строк реалізації етапу
01 листопада 2022 — 30 листопада 2022
Відповідальний виконавець
Дубінська Світлана, Голова
Завантажити ще
Способи інформування громадськості про хід та результати реалізації програми

В рамках програм заплановано проведення прес-конференції, на якій через всеукраїнські та місцеві засоби масової інформації буде висвітлено напрями діяльності за програмою, очікувані результати.

Останнім етапом реалізації програми буде проведення фестивалю вуличних культур щодо розвитку і актуалізації вуличних культур. Під час форму, на який запрошуватимуться представники різних організацій, установ, закладів, діяльність яких спрямована на розвиток вуличних культур та інтересів молоді, будуть представлені досягнення, напрацювання, результати та подальші перспективи реалізації програми.

Також планується використовувати безкоштовні Інтернет розсилки та видання.

Окрім того, розроблені під час програми інформаційно-методичні матеріали будуть розповсюджені серед зацікавлених осіб та установ.


Документи проекту
Простір електронних конкурсів працює в режимі дослідної експлуатації
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Завантажити
Доступний тільки з Windows 10
Доступно для
 • Windows
6.5%
людей використовує
цей браузер
Apple Safari
Завантажити
Доступний тільки з macOS
Доступно для
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux