Сучасний стан національно-патріотичного виховання в Україні потребує значних та суттєвих змін. І проведення поодиноких заходів не завжди гарантуватиме повноцінний процес саме виховання. Відтак існує потреба у комплексному та системному підході до національно-патріотичного виховання із залученням максимально широких можливостей та кращих практик. Зокрема, участь у зборі-поході «Козацькими шляхами» щороку беруть різноманітні організації та Скаутські об’єднання України. Для одних учасників це – можливість продемонструвати власні навички та вміння, для інших – дізнатися нове та познайомитися з новими методиками національно-патріотичного виховання. Оскільки організаторами збору-походу «Козацькими шляхами» є лідери низки дитячих та молодіжних громадських організацій, ми говоримо про те, що захід пронизує Скаутська методика та Скаутські принципи, одним з яких є принцип вірності оточуючим і державі. Учасники збору-походу матимуть можливість проявити свою турботу про Україну через призму творчого підходу, креативних ідей та різноманітних соціально-значущих проектів. Реалізація програми сприятиме: - зміцненню дружніх, партнерських зв’язків між організаціями з різних регіонів України; - подальшому розвитку та єднанню української молоді. - толерантному спілкуванню з представниками молоді з різним соціальним статусом; - знаходженню компромісних рішень та врахування культурних розбіжностей учасників заходу; - інтеграції Скаутів та української молоді до світової молодіжної спільноти (через Всесвітню Організацію Скаутського Руху)
Статус
Не допущено
Проєкт подано
02 листопада 2021 року
Період реалізації проєкту
01 червня 2022 - 31 серпня 2022
Номер проєкту
20211101-1594
Бюджет
865600 гривень
Опис проєкту
Пріоритетне завдання
1.1. Підвищення рівня компетентностей молоді з метою розвитку серед молоді громадянських компетентностей (у тому числі формування розуміння потреби у навчанні протягом життя, критичного мислення, готовності та вміння діяти самостійно, знати і відстоювати свої права, вміння швидко адаптуватися до нових умов, нести відповідальність за свої дії та власне життя, об’єктивно оцінювати і реагувати на нові виклики, приймати рішення, керувати емоціями, розв’язувати проблеми, висловлювати і логічно обґрунтовувати власну думку, розвиток медіаграмотності, лідерства, утвердження принципів доброчесності і антикорупційних принципів, посилення відповідального ставлення до навколишнього природнього середовища тощо)
Формат проведення проєкту
Проєкт
Показати повний опис
Мета програми
Сприяння вихованню у молодого покоління, учасників заходу, формуванню особистості на засадах духовності, моральності, толерантності, залучення молоді до суспільно значущої діяльності. Учасники збору-походу матимуть можливість проявити свою громадську позицію через призму творчого підходу, креативних ідей та різноманітних соціально-значущих проектів.
Актуальність програми
- зміцненні дружніх, партнерських зв’язків між організаціями з різних регіонів України; - подальшому розвитку та єднанню української молоді; - толерантному спілкуванні з представниками молоді з різним соціальним статусом; - знаходженні компромісних рішень та врахуванні культурних розбіжностей учасників заходу; - інтеграції Скаутів та української молоді до світової молодіжної спільноти (через Всесвітню Організацію Скаутського Руху) тощо.
Очікувані результати
Короткострокові
Безпосередню участь у проекті візьмуть близько 1000 учасників. Сам проект однаково орієнтований на рівний доступ участі, як хлопців та і дівчат.
Показати повний опис
Довгострокові
Під час підготовки до проекту, його реалізації та у пост проектний період інформаційною кампанією про проведену роботу планується охопити понад 5000 осіб. По завершенню проекту всі учасники у подальшому будуть залучені до реалізації соціально-значимих проектів у своїх містах/селах.
Показати повний опис
Кількісні показники досягнення
Планується, що 100 осіб дізнаються про культуру, історії, традиції України через участь у заходах в рамках збору-походу; 75% учасників будуть залучені до заходів щодо формування громадської позиції; 100% учасників будуть задоволені рівнем проведення заходу; 85% учасників проекту виявлять бажання брати участь у подібних проектах і надалі; 30% учасників проекту продовжуватимуть активну громадську діяльність у пост проектний період, використовуючи набуті навички; 80% учасників заходу користуватим
Показати повний опис
Якісні показники досягнення
Під час реалізації проекту учасники жіночої статі реалізують свій творчий потенціал, а учасники чоловічої статі матимуть змогу відпрацювати на практиці навички виживання у природніх умовах, самозахисту тощо. Також, в рамках збору-походу, кожен учасник зможе розвинутися у 5-ти сферах: інтелектуальній, фізичній, духовній, емоційній, соціальній завдяки участі у різноформатних заходах.
Показати повний опис
Учасники програми
Захід
Всеукраїнський збір-похід "Козацькими шляхами"
Всього учасників (з них жінок)
800 (425) осіб
Всього учасників осіб з інвалідністю (з них жінок)
0 (0) осіб
Всього учасників тимчасово переміщених осіб (з них жінок)
0 (0) осіб
Завантажити ще
Цільова аудиторія програми
Безпосередніми учасниками збору-походу стануть діти та молодь України віком від 8 до 35 років.
План реалізації програми
Етапи реалізації
Підготовчий
Завдання
Підготовка проектної документації та узгодження її з Міністерством молоді та спорту України; Підготовка та розсилка листів-запрошень; Пошук та залучення інших партнерських організацій до проекту
Опис заходів для здійснення етапу
Проведення процедури відбору компаній для постачання товарів та послуг; Вирішення організаційних питань з учасниками; Підготовка майданчику для проведення проекту
Строк реалізації етапу
01 червня 2022 — 30 червня 2022
Відповідальний виконавець
Пугачова Віолетта Павлівна
Етапи реалізації
Основний
Завдання
Проведення проекту
Опис заходів для здійснення етапу
Організація процесу висвітлення інформації про хід реалізації проекту; Проведення оцінки ефективності проекту серед учасників
Строк реалізації етапу
01 липня 2022 — 31 липня 2022
Відповідальний виконавець
Пугачова Віолетта Павлівна
Етапи реалізації
Заключний
Завдання
Підготовка творчого звіту та фотозвіту
Опис заходів для здійснення етапу
Підготовка фінансового звіту; Розміщення інформації на ресурсах щодо використання бюджетних коштів
Строк реалізації етапу
01 серпня 2022 — 31 серпня 2022
Відповідальний виконавець
Пугачова Віолетта Павлівна
Завантажити ще
Способи інформування громадськості про хід та результати реалізації програми

Розміщення актуальної інформації на офіційних ресурсах організацій учасників протягом усього часу реалізації проекту

Перспективи подальшого використання результатів виконання програми після завершення періоду фінансової підтримки за рахунок бюджетних коштів, можливі джерела фінансування та/або план використання організацією результатів реалізації програми
Виходячи із результатів подібних проектів у минулих роках, з впевненістю можна сказати, що найвагомішими результатами проекту є: - Забезпечення нового рівня інформованості та обізнаності молоді з суспільно-значущих питань. - Створення умов для активної участі молоді у протидії поширення в молодіжному середовищі різних форм агресивної та антисоціальної поведінки. - Підвищення зацікавленості молоді до здобуття освіти за фахом і кваліфікацією, які б задовольняли потреби економічного та соціального розвитку країни. - Створення сприятливих умов для соціального становлення та розвитку молоді. - Залучення молодих громадян, що мають фізичні та психічні вади до повноцінного громадського життя у місті та створення умов для їх самореалізації. - Формування високого рівня позитивного світогляду молоді на основі почуття патріотизму до міста та країни, національної самосвідомості, духовно-моральних, культурних, загальнолюдських цінностей. - Забезпечення супроводу соціально-незахищених категорій молоді і молоді з особливими потребами. - Сприяння вибору майбутньої професії, отримання практичних навичок. - Підтримка творчих ініціатив та сприяння розвитку змістовного дозвілля. Крім того, ефективне впровадження заходів програми можна підтвердити: збільшенням кількості молоді, яка візьме участь у молодіжних заходах та проектах; збільшенням кількості активних молодіжних організацій в країні; збільшенням відсотку молоді, яка має волонтерський досвід.
Документи проекту
Простір електронних конкурсів працює в режимі дослідної експлуатації
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Завантажити
Доступний тільки з Windows 10
Доступно для
  • Windows
6.5%
людей використовує
цей браузер
Apple Safari
Завантажити
Доступний тільки з macOS
Доступно для
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux