Молодіжний проєкт Y1317
Статус
Не допущено
Проєкт подано
09 листопада 2021 року
Період реалізації проєкту
07 лютого 2022 - 12 грудня 2022
Номер проєкту
20211105-1822
Бюджет
872500 гривень
Опис проєкту
Пріоритетне завдання
1.4. Підвищення рівня компетентностей молоді з метою посилення відповідального ставлення молоді до планування сім’ї та відповідального батьківства
Формат проведення проєкту
Проєкт
Показати повний опис
Мета програми
Підвищення рівня компетентностей молоді з метою посилення відповідального ставлення молоді до планування сім’ї та відповідального батьківства. Допомогти молоді усвідомити важливість підготовки до здорових, довготривалих і сталих стосунків та формувати вміння побудови міжособистісної взаємодії з використанням принципів ефективної комунікації, формування основ сім’ї та відповідального батьківства.
Актуальність програми
В Україні кількість розлучень за останній рік зросла майже вдвічі. Підраховано, що приблизно 55% нових шлюбів серед молодого покоління в кінцевому підсумку закінчуються розлученням протягом першого року шлюбу. Сучасні дані також показують, що це негативно впливає на фізичне та ментальне здоров’я, особисту ефективність і продуктивність людини. Підлітків та молодь варто навчати основам формування здорових стосунків та довготривалого, міцного, щасливого шлюбу, а також відповідальному батьківству ще в шкільні роки. У програмі середніх і старших шкіл немає програми підготовки до подружнього життя. Основні міжнародні дослідження підтверджують, що освіта молодих людей та пар щодо подружніх стосунків та сімейного життя в рази підвищує шанси на щасливий і повноцінний шлюб. Тож метою даного проєкту є допомогти молоді усвідомити важливість підготовки до здорових, довготривалих і сталих стосунків та формувати вміння побудови міжособистісної взаємодії з використанням принципів ефективної комунікації, формування основ сім’ї та відповідального батьківства.
Очікувані результати
Короткострокові
1. Учасники поінформовані щодо ознак здорових стосунків в парі, стилів, типів спілкування, їх змісту та ролі, основ формування сімейного бюджету та концепції відповідального батьківства.
Показати повний опис
Довгострокові
1. Учасники більш усвідомлено ставляться до вибору партнера для побудови романтичних стосунків. 2. Серед учасників, які взяли участь у проєкті, вік початку сексуального життя підвищився. 3. Серед учасників, які взяли участь у проєкті, ризик підліткової вагітності зменшився щонайменше на 80%. 4. Кількість випадків булінгу в класах, які взяли участь у тренінгу, знизилася щонайменше на 70%.
Показати повний опис
Кількісні показники досягнення
1. 21 000 учнів 8-11х класів прослухали по 1 тренінгу на тему “Любов - це відповідальність”. 2. До участі в проєкті залучено учасників з 8 регіонів України (Луганська, Донецька, Херсонська, Житомирська, Івано-Франківська, Черкаська, Київська області та м. Київ). 3. В рамках проєкту охоплено 100 загальноосвітніх шкіл (840 класів, 8-11 класи) з 8 регіонів.
Показати повний опис
Якісні показники досягнення
Учасники проекту: - поглибили знання щодо побудови здорових стосунків в парі; - розширили знання щодо токсичних стилів та асертивного спілкування, їх змісту та ролі у міжособистісній комунікації; - розширили знання щодо видів близькості у парі; - поглибили знання щодо основ формування сімейного бюджету та концепції відповідального батьківства.
Показати повний опис
Учасники програми
Захід
Тренінг "Любов - це відповідальність"
Всього учасників (з них жінок)
21000 (0) осіб
Всього учасників осіб з інвалідністю (з них жінок)
0 (0) осіб
Всього учасників тимчасово переміщених осіб (з них жінок)
0 (0) осіб
Завантажити ще
Цільова аудиторія програми
21 000 учнів 8-11 класів загальноосвітніх шкіл з 8 регіонів України
План реалізації програми
Етапи реалізації
ЕТАП 1
Завдання
Охопити тренінгом "Любов - це відповідальність" 10500 підлітків 13-17 років з 4 регіонів України.
Опис заходів для здійснення етапу
1. Налагодження співпраці з департаментами освіти і науки Донецької, Луганської, Херсонської, Житомирської областей. 2. Відбір до участі 50 шкіл у регіонах. 3. Проведення 420 тренінгів і охоплення 10500 підлітків 13-17 років. 4. Подача звітності щодо першого етапу реалізації проєкту.
Строк реалізації етапу
07 лютого 2022 — 27 травня 2022
Відповідальний виконавець
Янкнюнас Є. Є (керівник)
Етапи реалізації
ЕТАП 2
Завдання
Охопити тренінгом "Любов - це відповідальність" 10500 підлітків 13-17 років з 4 регіонів України
Опис заходів для здійснення етапу
1. Налагодження співпраці з департаментами і управліннями освіти і науки України з 4 регіонів. 2. Відбір до участі 50 шкіл з 4 регіонів (Івано-Франківська, Черкаська, Київська області та м. Київ). 3. Проведення 420 тренінгів і охоплення 10500 підлітків 13-17 років. 4. Подача звітності щодо другого етапу реалізації проєкту.
Строк реалізації етапу
15 серпня 2022 — 12 грудня 2022
Відповідальний виконавець
Якнюнас Є.Є. (керівник)
Завантажити ще
Способи інформування громадськості про хід та результати реалізації програми

Щомісяця на офіційній сторінці ГО "Національна дитяча рада" та сторінці проєкту Y1317 в мережі Facebook буде публікуватися інформація щодо перебіг реалізації проєкту.


Інформація щодо результатиів етапів реалізації проєкту (наприкінці травня 2022 року та наприкінці грудня 2022 року) буде додатково опублікована двічі протягом року на Фейсбук сторінці Миколи Кулеби (Уповановажений Президента України з прав дитини 2014-2021рр).

Перспективи подальшого використання результатів виконання програми після завершення періоду фінансової підтримки за рахунок бюджетних коштів, можливі джерела фінансування та/або план використання організацією результатів реалізації програми
Після періоду фінансування проєкту в рамках Конкурсу молодіжних проєктів, планується продовжити співпрацю на рівні 8 регіонів, охоплених тренінгом "Любов - це відповідальність" і навчити до 50 000 підлітків 13-17 років тренінгу з протидії підлітковим суїцидам і залежностям "Прокачай свою мрію!". Результати реалізації проекту будуть використані для налагодження подальшої співпраці та можливостей фінансової підтримки проєкту на рівні ОДА, місцевих органів влади, територіальних громад тощо. Крім того, одним з потенційних донорів виступає великий і середній бізнес у регіонах.
Документи проекту
Простір електронних конкурсів працює в режимі дослідної експлуатації
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Завантажити
Доступний тільки з Windows 10
Доступно для
 • Windows
6.5%
людей використовує
цей браузер
Apple Safari
Завантажити
Доступний тільки з macOS
Доступно для
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux