Воркаут тур здорового способу життя по містам Сумської області
Статус
Не допущено
Проєкт подано
05 листопада 2021 року
Період реалізації проєкту
01 травня 2022 - 31 серпня 2022
Номер проєкту
20211105-1826
Бюджет
260540 гривень
Опис проєкту
Пріоритетне завдання
1.3. Підвищення рівня компетентностей молоді з метою формування у молоді свідомого та відповідального ставлення до власного здоров’я, сприяння гармонійному психічному розвитку, збереженню репродуктивного здоров'я, культури безпеки життєдіяльності, запобігання виникненню соціально небезпечних захворювань та різних форм залежності, розвитку неформальних спортивних рухів, вуличних тренувань і фізичної культури
Формат проведення проєкту
Проєкт
Показати повний опис
Мета програми
Наша мета – це відкрити нові можливості для розвитку молодої генерації українців, наповнити життя молоді позитивними емоціями пізнання та натхнення, радості творчості та отримання нових вражень завдяки вуличним культурам, розвитку неформальних спортивних рухів, вуличних тренувань і фізичної культури.
Актуальність програми
Гіподинамія – хвороба 21 століття. Це стан, що виникає внаслідок малорухомого способу життя. Сьогодні гіподинамія вважається соціальним захворюванням, на рівні з залежністю від гаджетів та комп’ютерних ігор. За статистикою ВООЗ , 60% дорослих і 75% молоді страждають від гіподинамії. Сучасні діти подовгу сидять на місці – заняття у школі чи садочку, додаткові гуртки, відпочинок вдома з планшетом у руках та низький рівень занять спортом призводять до проблем зі здоров’ям вже у ранньому віці. За статистикою, тільки 10% дітей і 8% дорослих регулярно займаються спортом, 43% вже у 40 років мають зайву вагу. Без достатнього навантаження м’язи стають слабшими та атрофуються. Зменшується сила та витривалість, з’являються депресія і втомлюваність, знижується здатність до навчання та запам’ятовування нової інформації, порушується обмін речовин. Це означає, що діти, які не займаються спортом, ведуть малорухливий спосіб життя, гірше сприймають та запам’ятовують інформацію та мають складності у навчанні. З початком пандемії коронавірусу цей вплив посилився у рази, молодь обмежена у фізичній активності, а тим, хто переніс цю хворобу - потрібна фізична реабілітація.
Очікувані результати
Короткострокові
Короткострокові – навчити молодь цікавим та простим трюкам, для того, щоб їх зацікавити вести здоровий спосіб життя та фізично розвиватись.
Показати повний опис
Довгострокові
Довгострокові – дітям та підліткам потрібна мотивація не тільки на місяць чи два, для цього наша команда організовує обласні фестивалі з воркауту, на які з’їжджається молодь з усієї області, де зможе самовиражатись та поборотись за званням найсильніших воркаутерів області, а потім і України.
Показати повний опис
Кількісні показники досягнення
Кількісні показники досягнення – орієнтовно плануємо активно залучити 100-150 осіб в кожномі місті, а після заходу ця молодь зможе навчати і інших своїх друзів та знайомих, що дасть приріст в декілька разів більший.
Показати повний опис
Якісні показники досягнення
У кожному місті плануємо зібрати 100-150 осіб на заході, вважатимемо успішною реалізацію, якщо 50% зацікавиться та почне розвивати цей напрям у своєму місті, також соціальний ефект матиме дію не тільки на безпосередню цільову аудиторію, а й на їх друзів, знайомих та батьків, в дійсності матиме значно ширший ефект.
Показати повний опис
Учасники програми
Захід
Воркаут тур здорового способу життя по містам Сумської області
Всього учасників (з них жінок)
750 (100) осіб
Всього учасників осіб з інвалідністю (з них жінок)
0 (0) осіб
Всього учасників тимчасово переміщених осіб (з них жінок)
0 (0) осіб
Завантажити ще
Цільова аудиторія програми
Діти та підлітки від 12 до 18 років, а також студенти та молодь від 18 до 30 років.
План реалізації програми
Етапи реалізації
Підготовчий, Виконання, Завершення, Звітній
Завдання
Визначення волонтерів, Укладання договорів, Розробка програми заходу, звіт
Опис заходів для здійснення етапу
1) Пошук та навчання волонтерів для показових виступів та тренувань; 2) Проведення переговорів та укладання договорів з підрядними організаціями на отримання послуг для забезпечення організації заходу; 3) Розробка програми заходу, підбір конкурсів для глядачів; 4) Подання підсумкового звіту про реалізацію проекту.
Строк реалізації етапу
01 травня 2022 — 31 серпня 2022
Відповідальний виконавець
Колесник Микола Іванович, Голова організації.
Етапи реалізації
Підготовчий, Виконання, Завершення
Завдання
1) Узгодження місця проведення; 2) Проведення заходу; 3) Підведення підсумків.
Опис заходів для здійснення етапу
1) Підбір локації, погодження з місцевою владою; 2) Майстер-клас з воркауту, конкурси для глядачів та відкрите тренування для всіх бажаючих; 3) Збір відгуків, розміщення публікацій в соціальних мережах про захід (фото та відеозвіти).
Строк реалізації етапу
30 травня 2022 — 31 серпня 2022
Відповідальний виконавець
Кириченко Ярослав Вячеславович, Член правління
Етапи реалізації
Підготовчий, Виконання, Завершення
Завдання
1) Анонс заходу; 2) Логістика;
Опис заходів для здійснення етапу
1) Розробка афіші та публікація на офіційних сторінках організації в соціальних мережах; 2) Координація підрядників та волонтерів, вирішення підготовчих питань зі спортивним обладнанням та воркаут майданчиком.
Строк реалізації етапу
11 травня 2022 — 31 серпня 2022
Відповідальний виконавець
Колесник Вікторія Іванівна, Член правління
Завантажити ще
Способи інформування громадськості про хід та результати реалізації програми

Інформування громадськості про підготовку до виконання проєкту будуть відбуватись через соціальні мережі на офіційних сторінках організатора з запуском таргетованої реклами:

https://www.facebook.com/sumyworkout

https://www.instagram.com/sumyworkout

Перспективи подальшого використання результатів виконання програми після завершення періоду фінансової підтримки за рахунок бюджетних коштів, можливі джерела фінансування та/або план використання організацією результатів реалізації програми
Після реалізації проєкту у молоді з’являться необхідні знання на навички як розвивати воркаут у своєму місті, вони зможуть навчати своїх друзів та знайомих, а у подальшому зможуть приймати участь у місцевих конкурсах проєктів та реалізовувати заходу у своїх містах.
Документи проекту
Простір електронних конкурсів працює в режимі дослідної експлуатації
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Завантажити
Доступний тільки з Windows 10
Доступно для
 • Windows
6.5%
людей використовує
цей браузер
Apple Safari
Завантажити
Доступний тільки з macOS
Доступно для
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux