Ми разом
Статус
Учасник конкурсу
Проєкт подано
29 жовтня 2021 року
Період реалізації проєкту
01 травня 2022 - 31 серпня 2022
Номер проєкту
20211027-1297
Бюджет
679500 гривень
Опис проєкту
Пріоритетне завдання
1.5. Підвищення рівня компетентностей молоді з метою реінтеграції молоді з тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей, тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя; а також адаптації і соціалізації молоді в українському суспільному просторі, поширення толерантності і солідарності, запобігання стереотипам, протидії мові ненависті та дискримінації за будь-якими ознаками, забезпечення рівних умов для різних груп молоді, передусім до молоді з інвалідністю
Формат проведення проєкту
Проєкт
Показати повний опис
Мета програми
Підтримка дітей воїнів АТО та сімей ВПО, залучення їх до активного дозвілля, зокрема через їхню участь у таборах: надання підтримки та забезпечення розвитку, створення додаткових можливостей для духовного, інтелектуального і фізичного розвитку молоді, інтеграція дітей з східних та південних регіонів в здорове виховне середовище завдяки їхній спільній діяльності та побуту впродовж перебування на відпочинку.
Актуальність програми
Понад 6 років триває військовий конфлікт на Сході та окупація Криму. Титанічна боротьба за збереження незалежності щодня забирає чиєсь життя або калічить чиюсь долю. Та коли це відбувається надто далеко від тебе і не з твоїми рідними якось майже байдуже починаєш сприймати повідомлення у новинах про смерть чергового героя новітньої боротьби за Незалежність чи мирного жителя, ураженого осколком від міни терористів. "Дякувати Богу, лише один…" – мимоволі думається після жахливих втрат 2014-2015 років. Кількість сприймається як статистика. Та за кожним цим повідомленням безумовно стоїть чиясь особиста трагедія. І найжахливіше, коли це починає стосуватися дітей. І нашим обов’язком є подбати про дітей, які стали заручниками політичної ситуації в Україні, та посягань сусідньої країни з імперськими комплексами. Зараз серед нас живуть сотні тисяч дітей, які через воєнні дії залишили свої рідні домівки, дітей, чиї батьки забезпечують мирне життя значній частині України. Для цієї категорії дітей, які в силу воєнних дій терористичних угрупувань перебувають у складних умовах, зміна середовища перебування на більш сприятливе для розвитку та відпочинку, в дружньому колі однолітків дозволить відволіктися від далеко не дитячих життєвих ситуацій, які постали в їхньому житті.
Очікувані результати
Короткострокові
Учасники проекту перебуваючи в здоровому виховному, екологічному середовищі зможуть відвернути свою увагу, від страшних реалій воєнної ситуації в Українію Спільно з психологами та виховниками зможуть отримати психологічну допомогу, а перебуваючи в середовищі таких самих дітей-військовослужбовців зрозуміти та відчути, що вони не одинокі.
Показати повний опис
Довгострокові
Отримані знання та вміння, учасники проекту зможуть впроваджувати у своєму повсякденному життю. Отримані переконання в потребі навчання протягом життя дозволить не зупинятись на отриманому та продовжувати самоосвіту. Вони зможуть відчути свою особливість, до певної міри «місію», як діти захисників України. До того ж, військова справа є певною мірою «родинною» - великий відсоток курсантів походить саме з родин військових. Відтак, праця з дітьми військовослужбовців – це також закладення виховного
Показати повний опис
Кількісні показники досягнення
учасниками проекту стануть 100 дітей з ВПО та військовослужбовців
Показати повний опис
Якісні показники досягнення
реалізація універсальної виховної програми, яка спрямована на різні категорії дітей і здійснюється виховниками із різних країн світу (в майбутньому дані методичні матеріали можуть використовуватися при організації виховно-відпочинкових таборів в Україні)
Показати повний опис
Учасники програми
Захід
Проведення Благодійного табору
Всього учасників (з них жінок)
100 (56) осіб
Всього учасників осіб з інвалідністю (з них жінок)
0 (0) осіб
Всього учасників тимчасово переміщених осіб (з них жінок)
100 (56) осіб
Завантажити ще
План реалізації програми
Етапи реалізації
Підготовчий
Завдання
підбір юнацтва та команди табору
Опис заходів для здійснення етапу
формування списків учасників табору, та відбір виховно-інструкторського складу
Строк реалізації етапу
01 травня 2022 — 30 червня 2022
Відповідальний виконавець
Неля Лавриненко, голова СВР
Етапи реалізації
Реалізація проекту
Завдання
Проведення табору
Опис заходів для здійснення етапу
Проведення табору
Строк реалізації етапу
01 липня 2022 — 14 серпня 2022
Відповідальний виконавець
Неля Лавриненко, голова СВР
Завантажити ще
Способи інформування громадськості про хід та результати реалізації програми

СУМ в Україні проводячи свої заходи регулярно організовує прес-конференції, а інформаційні матеріали розсилаються по ЗМІ. Інформаційнва діяльність СУМ в Україні відображена на крайовому веб ресурсі.

 Детальна інформація про табір (програми, інформація про місцевість і т.ін) та детальний перебіг табору з’являтиметься на сайті Світового СУМу (www.cym.org) та Крайової Управи СУМ в Україні (www.cym.org/ua), https://www.facebook.com/CYM.Ukraine , Велика ідея, ГУРТ.

Перспективи подальшого використання результатів виконання програми після завершення періоду фінансової підтримки за рахунок бюджетних коштів, можливі джерела фінансування та/або план використання організацією результатів реалізації програми
Зважаючи, що СУМ в Україні не обмежує свою працю до таборів, але й намагається продовжувати діяльність з дітьми та юнацтвом через сходини, вишколи, мандрівки, он-лайн програми – то виховний результат помножується і в кінцевому підсумку ми творимо провідників для суспільства. Праця з дітьми ВПО та військовослужбовців не обмежується тільки літніми таборами, ми маємо ряд благодійних заходів, які вже не один рік реалізовуємо, зокрема акція "Теплом Зігріємо Серця".
Документи проекту
Простір електронних конкурсів працює в режимі дослідної експлуатації
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Завантажити
Доступний тільки з Windows 10
Доступно для
  • Windows
6.5%
людей використовує
цей браузер
Apple Safari
Завантажити
Доступний тільки з macOS
Доступно для
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux