Всеукраїнський соціально-мистецький фестиваль "LIFE FEST"
Статус
Учасник конкурсу
Проєкт подано
09 листопада 2021 року
Період реалізації проєкту
01 серпня 2022 - 31 жовтня 2022
Номер проєкту
20211102-1696
Бюджет
570900 гривень
Опис проєкту
Пріоритетне завдання
1.3. Підвищення рівня компетентностей молоді з метою формування у молоді свідомого та відповідального ставлення до власного здоров’я, сприяння гармонійному психічному розвитку, збереженню репродуктивного здоров'я, культури безпеки життєдіяльності, запобігання виникненню соціально небезпечних захворювань та різних форм залежності, розвитку неформальних спортивних рухів, вуличних тренувань і фізичної культури
Формат проведення проєкту
Проєкт
Показати повний опис
Мета програми
Сприяти підвищенню рівня компетентності молоді у формуванні свідомого та відповідального ставлення до власного здоров’я та запобіганню виникненню соціально небезпечних захворювань та різних форм залежності у молоді.
Актуальність програми
Серед найактуальніших проблем, що потребують негайного розв’язання на державному рівні, є проблема зростання наркозалежності молоді, зловживання алкоголем та тютюном. Згідно офіційної статистики 87% злочинів в Україні скоюються молодими особами у віці до 35 років, а переважна кількість молоді знаходиться у стані алкогольного чи наркотичного сп'яніння. Окрім того, в Україні спостерігається невтішна тенденція до збільшення виявлення негативної поведінки серед молоді, яка призводить до розповсюдження соціально небезпечних хвороб: туберкульозу, гепатиту, хвороб, що передаються статевим шляхом, тощо. Україна знаходиться на 13 місці в світі за показником вимирання нації. Таким чином, соціально-небезпечні хвороби є викликом для сучасного суспільства, оскільки з кожним роком зростає захворюваність та смертність від цих захворювань. Тож підвищення рівня компетентності молоді у формуванні свідомого та відповідального ставлення до власного здоров’я через популяризацію та утвердження здорового і безпечного способу життя та культури здоров’я серед молоді, підвищення рівня здоров’я молоді.
Очікувані результати
Короткострокові
Безпосереднє проведення концерту за участю різноманітних молодіжних гуртів та окремих виконавців, а також тематична робота інформаційно-творчих груп, інформаційно-просвітницька робота соціальних педагогів, консультативних пунктів, показ тематичного відео матеріалу, покази колекцій одягу молодих дизайнерів, виставки художнього і декоративно-ужиткового мистецтва та проведення творчих зустрічей з відомими діячами культури та мистецтв України.
Показати повний опис
Довгострокові
• покращення умов для виховання майбутнього покоління, розвиток здібностей молодих людей, підвищення рівня життя середньостатистичного українця. • залучення відповідних фахівців та лідерів організованого молодіжного руху України до розробки шляхів вирішення проблем, піднятих в проекті. • укріплення позицій сім'ї, як соціального інституту; • зменшення безробіття та покращення фінансового стану молодих сімей.
Показати повний опис
Кількісні показники досягнення
Очікується, що у роботі різних локаційних майданчиків фестивалю: (мистецький майданчик, творчий майданчик, соціальний майданчик, майданчик діалогу) візьмуть участь безпосередньо 100 осіб, шляхом поширення інформаційних матеріалів буде охоплено близько 20 тисяч осіб. В результаті проведення фестивалю 100% молоді розширить обізнаність в питаннях попередження наркоманії та ВІЛ/СНІДу, щонайменше 80 % молоді будуть відповідальніше відноситись до свого здоров’я і будуть вести здоровий спосіб життя.
Показати повний опис
Якісні показники досягнення
Ефективність від проекту – зменшено кількість молодих людей, які вживали алкоголь і палили. Люди, які вперше потрапляють на локації фестивалю відмічають здорову аудиторію і чистоту території довкілля при такій великій кількості відвідувачів. Соціально-економічними наслідками реалізації проекту стане зменшення витрат бюджету на лікування молоді від соціально-небезпечних захворювань та різних форм залежності, що дасть можливість збільшити валовий внутрішній продукт країни.
Показати повний опис
Учасники програми
Захід
Всеукраїнський соціально-мистецький фестиваль “LIFE FEST”
Всього учасників (з них жінок)
120 (70) осіб
Всього учасників осіб з інвалідністю (з них жінок)
4 (1) осіб
Всього учасників тимчасово переміщених осіб (з них жінок)
10 (6) осіб
Завантажити ще
Цільова аудиторія програми
Молодь віком від 14 до 35 років (молодь з числа національних меншин, активна учнівська та студентська молодь, творча молодь, молодь, що цікавиться українського культурою, здоровим способом життя, духовним розвитком, що проживають в Україні) Загальна кількість молоді, яку планується залучити до програми, складає близько 2500 осіб. Також проект дозволяє охопити широке коло українців різних вікових груп. До участі у фестивалі запрошені діти з особливими потребами, ветерани АТО, капелани та представники центрів реабілітації. Учасниками фестивальної програми стануть також представники органів центральної влади, відомі спортсмени, співаки, актори та бізнесмени.
План реалізації програми
Етапи реалізації
Інформаційно-методичний
Завдання
• Висвітлення ходу реалізації проекту в засобах масової інформації • Висвітлення ходу реалізації проекту в соціальних мережах • Підготовчі роботи по організації заходу.
Опис заходів для здійснення етапу
Розміщення інформації про реалізацію проекту (прес-реліз) та афіш у ЗМІ та соціальних мережах. Розробка сценарію. Проведення переговорів із контрагентами. Збір та обробка інформації про учасників заходу.
Строк реалізації етапу
01 серпня 2022 — 01 вересня 2022
Відповідальний виконавець
Омельченко Ю.В.
Етапи реалізації
Проведення заходу
Завдання
Організація робіт для підготовки-та проведення заходу
Опис заходів для здійснення етапу
• Монтування сцени та технічного обладнання. Створення фотозон. Проведення репетиції. • Робота фотозон та аніматорів. Концерт за участю народних та заслужених артистів України, дитячих та юнацьких ансамблів, національних та заслужених колективів, провідних гуртів України. • Демонтаж обладнання, сцени та фотозон.
Строк реалізації етапу
02 вересня 2022 — 04 вересня 2022
Відповідальний виконавець
Омельченко Ю.В.
Етапи реалізації
Аналіз результатів програми
Завдання
Завершення договірних відносин із контагентами. Звіт за отримані кошти.
Опис заходів для здійснення етапу
Підписання актів виконаних робіт із контрагентами. Написання та подання звітної документації.
Строк реалізації етапу
05 вересня 2022 — 31 жовтня 2022
Відповідальний виконавець
Омельченко Ю.В.
Етапи реалізації
Інформацчійно-підсумковий
Завдання
• Висвітлення ходу реалізації проекту в засобах масової інформації • Висвітлення ходу реалізації проекту в соціальних мережах •
Опис заходів для здійснення етапу
• Висвітлення ходу реалізації проекту в засобах масової інформації (пост-реліз) • Висвітлення ходу реалізації проекту в соціальних мережах (пост-оеліз)
Строк реалізації етапу
05 вересня 2022 — 31 жовтня 2022
Відповідальний виконавець
Омельченко Ю.В.
Завантажити ще
Способи інформування громадськості про хід та результати реалізації програми

Інформування громадськості про хід та результати реалізації проекту буде здійснюватися:

·        Розміщення інформації про захід у соціальних мережах.

·        Залучення молодіжних громадських та волонтерських організацій.

·       Так як у заході будуть задіяні відомі люди, то для інформування про організацію нашого проекту вони будуть повідомляти у сюжетах та інтерв’ю на телебаченні, радіо та друкованих виданнях.


Перспективи подальшого використання результатів виконання програми після завершення періоду фінансової підтримки за рахунок бюджетних коштів, можливі джерела фінансування та/або план використання організацією результатів реалізації програми
Організація-заявник планує і надалі здійснювати організацію та проведення заходу за рахунок грантових та спонсорських коштів. Адже, в тематиці фестивалю віддзеркалюються наявні глобальні проблеми людства. Займаючи все вагоміше місце в інформаційному просторі суспільства, фестиваль неминуче впливає на суспільну думку, настрої, менталітет в цілому. пропагуючи здоровий спосіб життя – фізичну активність, відмову від шкідливих звичок, здорове харчування.
Документи проекту
Простір електронних конкурсів працює в режимі дослідної експлуатації
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Завантажити
Доступний тільки з Windows 10
Доступно для
 • Windows
6.5%
людей використовує
цей браузер
Apple Safari
Завантажити
Доступний тільки з macOS
Доступно для
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux