Школа політичного розвитку «Молодь TuT»
Статус
Учасник конкурсу
Проєкт подано
09 листопада 2021 року
Період реалізації проєкту
01 липня 2022 - 31 жовтня 2022
Номер проєкту
20211107-1896
Бюджет
428900 гривень
Опис проєкту
Пріоритетне завдання
1.1. Підвищення рівня компетентностей молоді з метою розвитку серед молоді громадянських компетентностей (у тому числі формування розуміння потреби у навчанні протягом життя, критичного мислення, готовності та вміння діяти самостійно, знати і відстоювати свої права, вміння швидко адаптуватися до нових умов, нести відповідальність за свої дії та власне життя, об’єктивно оцінювати і реагувати на нові виклики, приймати рішення, керувати емоціями, розв’язувати проблеми, висловлювати і логічно обґрунтовувати власну думку, розвиток медіаграмотності, лідерства, утвердження принципів доброчесності і антикорупційних принципів, посилення відповідального ставлення до навколишнього природнього середовища тощо)
Формат проведення проєкту
Проєкт
Показати повний опис
Мета програми
Формування у молоді критичного мислення, об’єктивно оцінювати і реагувати на нові виклики та висловлювати і логічно обґрунтовувати власну думку
Актуальність програми
Сучасна молодь посередньо інтегрована у політичний процес. Це відбувається не тільки через не зацікавленість у суспільних процесах, а і відсутністю організованих колективних заходів, спрямованих на їх залучення. Значна кількість молоді не має можливості реалізувати свої інтереси в громадянському суспільстві України.
Саме тому організуючи молодь, надаючи їм знання про сучасний політичний процес та навички участі в ньому ми дамо змогу сформувати компетенцію для гідного життя у якості громадянина України.
Це важливо, адже саме від закладеного в це період базису буде залежати подальший розвиток суспільства. Молодь може бути рушійною силою змін в Україні. Потрібно лише правильно її сформувати.
Очікувані результати
Короткострокові
Збільшено кількість молодих людей, які стали більш обізнані у розумінні функціонування, структуру, діяльність та можливості політичних процесів, органів місцевого самоврядування отримавши відповідні компетенції будуть залучені до суспільного життя. Молодь яка дізналась про механізми функціонування та взаємодії з громадськістю, інститутами громадського суспільства та ін.
Показати повний опис
Довгострокові
Робота щодо розвитку громадських компетентностей молоді направлена на вирішення важливої задачі, основна мета якої – розвиток обізнаності сьогоднішнього і майбутнього нації. У сучасних умовах проект є особливо актуальним серед молоді. Новий адміністративно-територіальний устрій, об’єднанні територіальні громади нові повноваження та нові можливості проект допоможе молодим людям стати обізнаними у питаннях які можуть оточувати молодих людей кожен день.
Показати повний опис
Кількісні показники досягнення
Очікується, що під час тренінгів візьмуть участь безпосередньо 100 осіб, шляхом поширення інформаційних матеріалів буде охоплено 13000 осіб. В результаті проведення заходів 100% молоді отримають знання у сфері політичних процесів, роль органів місцевого самоврядування у житті молодої людини та суспільства, підвищиться рівень обізнаності молодих людей про можливості розпочати кар’єру в органах місцевого самоврядування та у сфері політики .
Показати повний опис
Якісні показники досягнення
Реалізація проекту дозволить молоді отримати, підвищити та сформувати компетентності в розумінні понять функціювання, політичних процесів, як розпочати власну першу кар’єру в політичній сфері, органах місцевого самоврядування, проблеми реалізації власних і делегованих повноважень в сфері адміністративних послуг, розуміння вирішення у разі виникнення проблем або перешкод. Розповсюдження набутого досвіду у молодіжному середовищі.
Показати повний опис
Учасники програми
Захід
Школа політичного розвитку «Молодь TuT»
Всього учасників (з них жінок)
100
(44)
осіб
Всього учасників осіб з інвалідністю (з них жінок)
0
(0)
осіб
Всього учасників тимчасово переміщених осіб (з них жінок)
0
(0)
осіб
Завантажити ще
Цільова аудиторія програми
Молодь віком від 17 до 35 років, в тому числі молодь з числа внутрішньо переміщених осіб
План реалізації програми
Етапи реалізації
Підготовчий етап
Завдання
Формування оргкомітету проекту.
Опис заходів для здійснення етапу
Підготовка до проведення 5 денного семінару-тренінгу.
Строк реалізації етапу
01 липня 2022
—
31 липня 2022
Відповідальний виконавець
Дубінська Світлана, Голова
Етапи реалізації
Основний етап
Завдання
Проведення 5 денного семінару-тренінгу на 100 осіб (двома потоками)
Опис заходів для здійснення етапу
- модуль з розвитку дебатних навичок «Дебати замість суперечок»;
- модуль «Ідеї, які рухають суспільство»;
- модуль - рольова гра «Один день з життя депутата».
Строк реалізації етапу
01 серпня 2022
—
30 вересня 2022
Відповідальний виконавець
Дубінська Світлана, Голова
Етапи реалізації
Підсумковий етап
Завдання
Оцінка ефективності проекту.
Опис заходів для здійснення етапу
Підготовка підсумкового та фінансового звіту.
Строк реалізації етапу
01 жовтня 2022
—
31 жовтня 2022
Відповідальний виконавець
Дубінська Світлана, Голова
Завантажити ще
Способи інформування громадськості про хід та результати реалізації програми
Для інформування громадськості будуть залучені провідні засоби масової інформації, мережа Internet і соціальні мережі: «Facebook», «Instagram» та офіційний сайт Організації, де буде розміщено інформацію про підготовку, набір учасників та безпосередню реалізацію проекту. Також, будуть розповсюджені інформаційні та роздаткові матеріали для учасників та зацікавлених осіб.
Документи проекту
Простір електронних конкурсів працює в режимі дослідної експлуатації