Молодіжний форум “Форум молодіжного мережування – Лінія молоді 2023”
Статус
Не допущено
Проєкт подано
11 листопада 2021 року
Період реалізації проєкту
17 січня 2022 - 31 травня 2022
Номер проєкту
20211108-1926
Бюджет
692300 гривень
Опис проєкту
Пріоритетне завдання
1.2. Підвищення рівня компетентностей молоді з метою свідомого вибору життєвого шляху молоді, її ознайомлення з процесами державотворення, механізмами функціонування і взаємодії інститутів політичної системи, діяльністю органів державної влади та органів місцевого самоврядування, професійного та кар’єрного розвитку в України, популяризації роботи в креативних індустріях, формування культури підприємництва (у тому числі соціального), стимулювання до відкриття власної справи, вивчення STEM та STEAM-дисциплін
Формат проведення проєкту
Проєкт
Показати повний опис
Мета програми
Метою проекту є усунення недоступності єдиної інформації на шляху впровадження молодіжної політики, шляхом доступу до покрокових методичних і юридично обґрунтованих відповідей на загальні питання, що постають перед молодою людиною.
Актуальність програми
Основною проблемою на шляху до громадської молодіжної активності є недостатня поінформованість молоді. Відсутність поруч, або у вільному доступі, з молодіжними активістами достатньо кваліфікованих фахівців, що могли б розтлумачити та надати єдині компетентні рекомендації з впровадження молодіжної політики. З цього виходить не віра у свої сили або ідея про перепони, що посадовці чинять активній молоді. Для запобігання цим хибним ідеям та для досягнення якісного розвитку молоді необхідний чіткий і , що найважливіше, зручний інструмент, яким би було звично і зрозуміло користуватись для пошуку необхідної інформації. Цим інструментом стане чат-бот, створений на основі найпопулярнішої мережи – Телеграмм, в наслідок збору інформації та проведення загальногомолодіжного форуму. Цим кроком ми не тільки надамо молоді всю необхідну інформацію в зрозумілій для них формі, а й підвищемо спроможність молодіжної політики в цілому, бо коли відповіді будуть зрозумілими і матимуть покрокову мапу виконання, молода людина буде рухатись уперед, а не перегорати, занурюючись у бюрократичні процеси.
Очікувані результати
Короткострокові
•створенно мотиваційний ролік, що спонукає молодь до активної громадської позиції, та надає інформацію про отримання відповідей на питання що постають перед нею на шляху впровадження молодіжної політики у чат-боті та методичному посібнику. •залученно молодь до навчальних зустрічей, проведено мапування молодіжних активностей та створено гендерні паспорти. Також напрацьовані питання що висвітлюються у чат-боті. •проведено Молодіжний Форум.
Показати повний опис
Довгострокові
•досягнено формування загального всеукраїнського молодіжного інформаційного простору, де молодь отримує вичерпні, юридично обґрунтовані узагальнені відповіді на питання, які постають перед ними під час впровадження молодіжної політики, сформоване згуртоване молодіжне суспільство України. •підготовані представники активної молоді з кожної області, розповсюджують отримані знання на території своїх областей, в результаті чого кожна громада отримала можливість замапувати свої молодіжні активності.
Показати повний опис
Кількісні показники досягнення
У проекті безпосередньо буде навчено 100 осіб
Показати повний опис
Якісні показники досягнення
Близько 50000 осіб використовуватимуть чат-бот для отримання необхідної інформації
Показати повний опис
Учасники програми
Захід
Молодіжний форум “Форум молодіжного мережування – Лінія молоді 2022”
Всього учасників (з них жінок)
100 (60) осіб
Всього учасників осіб з інвалідністю (з них жінок)
6 (6) осіб
Всього учасників тимчасово переміщених осіб (з них жінок)
20 (10) осіб
Захід
Зустріч з представниками активної молоді пілотної громади у кожній з 24 областей
Всього учасників (з них жінок)
10 (5) осіб
Всього учасників осіб з інвалідністю (з них жінок)
2 (1) осіб
Всього учасників тимчасово переміщених осіб (з них жінок)
2 (1) осіб
Завантажити ще
Цільова аудиторія програми
ЦА – 14-35 років. Проект передбачає охоплення активної молоді усіх груп у всіх регіонах України, представників молодіжних громадських організацій України, молодіжних рад (близько 50 000 осіб потенційних учасників, безпосередню участь у проекті візьмуть 110 осіб) перед якими виникають питання впровадження молодіжної політики і які потребують зрозумілих покрокових мап реалізації.
План реалізації програми
Етапи реалізації
Підготовчий
Завдання
Оголошено про проведення Молодіжного Форуму та створення чат-боту. Створено мотиваційний ролік та запущено агітаційну кампанію. Визначене місце проведення Молодіжного Форуму.
Опис заходів для здійснення етапу
1.Створення та роздруківка методичного посібника та агітаційних матеріалів. 2.Оголошення проведення зустрічей у областях, запрошення і відбір учасників. 3. Відбір матеріалів що війдуть у ролік та створення мотиваційного відео-роліку. 4. Пошук та організація місць проведення. 5. Впровадження широкої промокампанії Молодіжного Форуму
Строк реалізації етапу
17 січня 2022 — 28 лютого 2022
Відповідальний виконавець
Сонько Володимир, голова ГО "Українська асоціація молодіжних рад"
Етапи реалізації
Реалізація проекту
Завдання
Проведення круглих столів і робочих зустрічей з представниками молоді 24 областей, написано за методичними посібниками гендерні паспорти та пропрацьовано і узагальнені питання, що війдуть до чат-боту. Створено методичний посібник. Буде створено якісний чат-бот, що містить обґрунтовані узагальнені відповіді на молодіжні питання.
Опис заходів для здійснення етапу
1. Безпосередня робота з представниками 24 областей країни, по одній пілотній громаді з кожної області. 2. Опрацювання отриманого матеріалу. 3. Створення чат-боту та методичного посібника
Строк реалізації етапу
01 лютого 2022 — 15 травня 2022
Відповідальний виконавець
Гедерім Яна, голова ГО "Громадський рейтинг"
Етапи реалізації
Підсумковий звіт
Завдання
Проведення форуму із безпосередньою участю у Форумі 100 учасників зі всієї країни. Отримання інформації через мережу Інтернет та друковану продукцію понад 50 000 особами.
Опис заходів для здійснення етапу
1. Запрошення 100 учасників офлайн та близька 10000 онлайн учасників на Молодіжний Форум для презентації чат-боту і методичного посібника. 2. Проведення Молодіжного Форуму. 3. Висвітлення результатів. 4. Оцінка ефективності проекту 5. Підготовка творчого та фінансового звітів проекту
Строк реалізації етапу
01 травня 2022 — 31 травня 2022
Відповідальний виконавець
Сонько Володимир , Голова ГО "Українська асоціація молодіжних рад"
Завантажити ще
Способи інформування громадськості про хід та результати реалізації програми

Проект активно буде висвітлюватись в мережі Internet, на офіційній веб-сторінці Української Асоціації Молодіжних Рад, молодіжних рад різних рівнів, на сайтах органів місцевого самоврядування та органів місцевої влади та у відповідних групах проекту у соцмережах, на власному каналі в YouTube, ЗМІ протягом всього часу під час та після проведення всього проекту та Молодіжного Форуму

Перспективи подальшого використання результатів виконання програми після завершення періоду фінансової підтримки за рахунок бюджетних коштів, можливі джерела фінансування та/або план використання організацією результатів реалізації програми
Після закінчення проекту буде працювати на постійній основі чат - бот, завдяки якому у единому інформаційному просторі будуть поєднані всі необхідні, юридично обгрунтовані з покроковим планом виконання, відповіді, які постають перед молоддю під час впровадження молодіжної політики.
Документи проекту
Простір електронних конкурсів працює в режимі дослідної експлуатації
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Завантажити
Доступний тільки з Windows 10
Доступно для
 • Windows
6.5%
людей використовує
цей браузер
Apple Safari
Завантажити
Доступний тільки з macOS
Доступно для
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux