Країна Веселого Народу
Статус
Учасник конкурсу
Проєкт подано
02 листопада 2021 року
Період реалізації проєкту
05 вересня 2022 - 11 вересня 2022
Номер проєкту
20211101-1620
Бюджет
861660 гривень
Опис проєкту
Пріоритетне завдання
1.1. Підвищення рівня компетентностей молоді з метою розвитку серед молоді громадянських компетентностей (у тому числі формування розуміння потреби у навчанні протягом життя, критичного мислення, готовності та вміння діяти самостійно, знати і відстоювати свої права, вміння швидко адаптуватися до нових умов, нести відповідальність за свої дії та власне життя, об’єктивно оцінювати і реагувати на нові виклики, приймати рішення, керувати емоціями, розв’язувати проблеми, висловлювати і логічно обґрунтовувати власну думку, розвиток медіаграмотності, лідерства, утвердження принципів доброчесності і антикорупційних принципів, посилення відповідального ставлення до навколишнього природнього середовища тощо)
Формат проведення проєкту
Проєкт
Показати повний опис
Мета програми
Підвищення рівня компетентностей дітей та молоді шляхом залучення та участі у творчих комунікативних заходах.
Актуальність програми
Фестиваль «Країна Веселого Народу» передбачає вирішення низки актуальних проблем у молодіжному середовищі, зокрема таких як: - потреба у проведенні творчих комунікативних заходів за одночасної участі дітей та молоді усіх регіонів України та проведення таких заходів у різних регіонах держави; - сприяння вирішенню проблеми зайнятості дітей та молоді у вільний час, наповнення їх дозвілля оволодінням новими та вдосконаленням набутими компетентностями; - необхідність формування у молоді потреби у оволодінні різного роду компетентностями протягом життя, важливості знати і відстоювати свої права та дотримуватися принципів доброчесності; - підвищення рівня активності та інтеграції молоді в суспільне життя шляхом участі у суспільно-громадських та культурно-мистецьких проектах; - потреба у пошуку та підтримці молодих українських талановитих та креативних митців (акторів, сценаристів, конферансьє) та організаторів культурно-просвітницьких масових заходів.
Очікувані результати
Короткострокові
Проект матиме ефективний вплив на процес формування нових компетентностей у дітей та молоді шляхом залучення та участі у комунікативних заходах, спонукатиме до активної участі у громадському житті, сприятиме інтеграції спільних зусиль державних установ, молодіжних громадських об’єднань з різних регіонів України, спрямованих на пошук та реалізацію ефективних шляхів залучення креативної молоді до активної участі у громадському житті на рівні свого навчального закладу, населеного пункту, країни.
Показати повний опис
Довгострокові
Участь у фестивалі дасть можливість молодим людям набути нових компетентностей для їх подальшої реалізації у заходах та проектах всеукраїнського та місцевого рівня, у телевізійних та радіопрограмах. Проект сприятиме ефективному пошуку, підбору та підготовці з числа учасників проекту молодих та креативних учасників та організаторів заходів, молодіжного дозвілля та суспільно-громадських проектах.
Показати повний опис
Кількісні показники досягнення
Кількість учасників, охоплених проектами молодіжних та дитячих гро-мадських організацій, спрямованих на формування громадянської позиції – 30000 осіб.
Показати повний опис
Якісні показники досягнення
Кількість молоді, яка підвищить рівень активності та інтеграції в суспільне життя завдяки участі в проектах молодіжних та дитячих громадських організацій – 300 осіб. Кількість учасників культурологічних заходів (акцій), спрямованих на підвищення рівня активності молоді та її інтеграції в суспільне життя – 300 осіб.
Показати повний опис
Учасники програми
Захід
Країна Веселого Народу
Всього учасників (з них жінок)
300 (150) осіб
Всього учасників осіб з інвалідністю (з них жінок)
0 (0) осіб
Всього учасників тимчасово переміщених осіб (з них жінок)
20 (10) осіб
Завантажити ще
Цільова аудиторія програми
Творчо обдарована та громадсько активна учнівська, студентська та робітнича молодь.
План реалізації програми
Етапи реалізації
ХXVІІ Всеукраїнський культурно-мистецький конкурс для творчо обдарованих дітей «Жарт-птиця»
Завдання
Визначення кращих дитячих мистецьких колективів
Опис заходів для здійснення етапу
Конкурсні виступи учасників; конкурси, презентації, виставки та майстер-класи з акторської майстерності, короткометражного відео, фотографії, художників-карикатуристів.
Строк реалізації етапу
07 вересня 2022 — 10 вересня 2022
Відповідальний виконавець
Виговський Володимир, виконавчий директор
Етапи реалізації
ХХІХ Всеукраїнський фестиваль «Країна Веселого Народу»
Завдання
Визначення кращих молодіжних мистецьких колективів
Опис заходів для здійснення етапу
Конкурсні виступи учасників; конкурс ведучих (конферансьє); конкурси, презентації, виставки та майстер-класи з акторської та сценарної майстерності, короткометражного відео, фотографії, художників-карикатуристів; акції, флешмоби.
Строк реалізації етапу
07 вересня 2022 — 10 вересня 2022
Відповідальний виконавець
Виговський Володимир, виконавчий директор
Завантажити ще
Способи інформування громадськості про хід та результати реалізації програми

Прес-служба Асоціації «КВН України» буде висвітлювати хід та результати виконання програми під час проведення та за її підсумками через:

- веб-ресурси Асоціації «КВН України», місцевих осередків, соціальні мережі, інші електронні ЗМІ;

- місцеві електронні та друковані ЗМІ міст (областей, районів, навчальних закладів), чиї команди братимуть участь у проекті.

Перспективи подальшого використання результатів виконання програми після завершення періоду фінансової підтримки за рахунок бюджетних коштів, можливі джерела фінансування та/або план використання організацією результатів реалізації програми
За підсумками фестивалю силами організаторів та учасників буде створено та трансльовано кілька відеопрограм у мережі Інтернет. Цей фестиваль, як і всі попередні, сприятиме налагодженню контактів між представниками різних регіонів України, що з досвіду попередніх років, дає можливість залучати до фестивалів місцевого рівня представників з інших регіонів України. Переможці, лауреати та дипломанти фестивалю запрошуються до участі у таких конкурсах та фестивалях за рекомендацією оргкомітету фестивалю.
Документи проекту
Простір електронних конкурсів працює в режимі дослідної експлуатації
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Завантажити
Доступний тільки з Windows 10
Доступно для
 • Windows
6.5%
людей використовує
цей браузер
Apple Safari
Завантажити
Доступний тільки з macOS
Доступно для
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux