Молодіжний табір «Країна мрій»
Статус
Учасник конкурсу
Проєкт подано
02 листопада 2021 року
Період реалізації проєкту
01 червня 2022 - 01 серпня 2022
Номер проєкту
20211021-1132
Бюджет
456650 гривень
Опис проєкту
Пріоритетне завдання
1.3. Підвищення рівня компетентностей молоді з метою формування у молоді свідомого та відповідального ставлення до власного здоров’я, сприяння гармонійному психічному розвитку, збереженню репродуктивного здоров'я, культури безпеки життєдіяльності, запобігання виникненню соціально небезпечних захворювань та різних форм залежності, розвитку неформальних спортивних рухів, вуличних тренувань і фізичної культури
Формат проведення проєкту
Проєкт
Показати повний опис
Мета програми
Організація відпочинкової Скаутської зміни для молодих людей з метою популяризації та утвердження здорового і безпечного способу життя та культури здоров’я.
Актуальність програми
В даний час українська молодь стала менш активна та почала більше часу проводити в своїх гаджетах. Це дуже негативно впливає на фізичний розвиток, культурне збагачення та здоров`я дітей. Також важливим є зовнішні фактори, такі як забруднене повітря, забруднена вода та не здоровий спосіб життя серед молоді. Через це молоде покоління не пізнає світ у повній мірі, та не займається здоровим способом життя. Світ Скаутингу переповнений яскравими пригодами і неповторними враженнями. Життя в гармонії з природою, вечори біля вогнища в колі друзів, пісні під гітару, походи, екстремальні пригоди. Можливість залучити молодих людей до відпочинку у лісовій місцевості – це занурення у інший незнаний, але цікавий світ. Досвідчені волонтери допоможуть здобути нові навички та знання у різноманітних галузях: здоров’я, піонеринг, туризм, орієнтування, куховарство, різноманітна творчість та арт-проекти. Учасники мають змогу робити різноманітні речі власноруч, завдяки чому, краще розуміють процес створення речей та більше починають цінувати роботу інших людей. Ще одним важливим фактором перебування молоді у таборах є те, що вони мають змогу звільнятися від щоденних ярликів та відкривати в собі нові сторони: творчі, спортивні, інтелектуальні. Відтак саме проведення таборів, особливо Скаутських, дозволяє стимулювати молодь до саморозвитку та самопізнання, до формування здорових звичок, виявлення творчих здібностей, безпосередніх комунікацій між собою, отримання нових знань та навичок.
Очікувані результати
Короткострокові
1. Організовано та проведено Молодіжний табір "Країна мрій"; 2. До участі у проєкті запрошено жінок та чоловіків із збереженням принципу гендерної рівності. 3. Учасниками проєкту стало 80 молодих людей з різних регіонів України. 4. Учасники проєкту мали змогу прийняти участь у різноманітних заняттях, майстер класах та тренінгах для кращої соціальної взаємодії, формування моральних цінностей та цінності власного здоров’я. 5. До команди організаторів-волонтерів приєдналося 20 дорослих лідерів.
Показати повний опис
Довгострокові
1. Учасники проєкту отримають різноманітні життєво важливі знання та навички та матимуть можливість використовувати у повсякденному житті та ділитись позитивним досвідом з однолітками. 2. Учасники проєкту матимусть змогу дізнатись про унікальність Скаутьского руху на практиці та приєднатись до нього для айбутньої активної діяльності.
Показати повний опис
Кількісні показники досягнення
Кількість учасників табору - 80 осіб; Кількість проведених в рамках заходу тренінгів, семінарів, майстер класів, ігор та зустрічей - 50 шт. Кількість залучених волонтерів Скаутів до проекту - 20 осіб.
Показати повний опис
Якісні показники досягнення
Учасники проєкту дізналися можливості кращої соціальної взаємодії, формування моральних цінностей та цінності власного здоров’я - 100%. Учасники проєкту змгли відпрацюати практичні навички під час різноманітних ігор та майстер класів - 100%. Учасники проєкту дізнались про нові можливості та проявили бажання продовжувати власний розвиток в рамках Скаутського руху - 40%.
Показати повний опис
Учасники програми
Захід
Молодіжний табір "Країна мрій"
Всього учасників (з них жінок)
80 (45) осіб
Всього учасників осіб з інвалідністю (з них жінок)
0 (0) осіб
Всього учасників тимчасово переміщених осіб (з них жінок)
10 (5) осіб
Завантажити ще
Цільова аудиторія програми
діти та молодь
План реалізації програми
Етапи реалізації
Підготовчий
Завдання
Підготовка до основного етапу проєкту
Опис заходів для здійснення етапу
Розробка та написання деталізованої програми Молодіжного табору «Країна Мрій» Пошук та залучення до програми проекту Скаутів-волонтерів. Пошук потенційних учасників проєкту Підготовка майданчику для проведення проєкту
Строк реалізації етапу
01 червня 2022 — 03 липня 2022
Відповідальний виконавець
Чекурова Дар'я, член органзіації
Етапи реалізації
Основний
Завдання
проведення Скаутьскої дміни
Опис заходів для здійснення етапу
Проведення молодіжного табору "Країна мрій"
Строк реалізації етапу
04 липня 2022 — 13 липня 2022
Відповідальний виконавець
Чекурова Дар'я, член організації
Етапи реалізації
Заключний
Завдання
Звітування, розгляд результатів
Опис заходів для здійснення етапу
Підготовка творчого звіту та фотозвіту Підготовка фінансового звіту
Строк реалізації етапу
14 липня 2022 — 31 липня 2022
Відповідальний виконавець
Чекурова Дар'я, член організації
Завантажити ще
Способи інформування громадськості про хід та результати реалізації програми

ГО "МО "Відрада" інформуватиме людей про проект, шляхом висвітлення основних подій проекту в соціальних мережах та на офіційних ресурсах ГО "МО "Відрада", ВМГО "НОСУ" та інших партнерів.

Перспективи подальшого використання результатів виконання програми після завершення періоду фінансової підтримки за рахунок бюджетних коштів, можливі джерела фінансування та/або план використання організацією результатів реалізації програми
Враховуючи наявність Скаутського компоненту під час проведення табору, організація матиме можливість залучати більшу кількість молодих людей до молодіжної та волонтерської діяльності, а такоож до суспільно-корисних справ. Окрім цього організація завжди працює над пошуком додаткових ресурсів у вигляді міні проектів або ж ресурсів від спонсорів та партнерів для проведенння заходу на якісному рівні. Також організація має матеріали, які готова використати для проєкту на безоплатній основі для підвищення якості програми проєкту, зокрема спортивний інвертар (м'ячі, фрізбі і тд), луки та стріли, костюми для вечірніх заходів, надувний інвентар для пляжу, реп шнури, мотузки та ін.
Документи проекту
Простір електронних конкурсів працює в режимі дослідної експлуатації
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Завантажити
Доступний тільки з Windows 10
Доступно для
 • Windows
6.5%
людей використовує
цей браузер
Apple Safari
Завантажити
Доступний тільки з macOS
Доступно для
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux